Skocz do zawartości

aze.com.pl - opinie o sklepie


Setous

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, tomasznowak napisał:

Kuriera może i nie interesuje co jest w środku, ale mnie zawsze tak i takie drogie sprzęty jak smartfon zawsze sprawdzam w obecności kuriera. Towar nie zgodny z zamówieniem zawsze odbierasz tak na pałę bez spisania jakiegokolwiek potwierdzenia przez kuriera niezgodności zawartości przesyłki z zamówieniem, na piśmie? W razie reklamacji co zrobisz gdy sprzedawca się uprze, że wysłał właściwy towar i nie będzie chciał uznać reklamacji i przyjąć zwrotu? Poza tym czytając wątek o tym sklepie, to aż dziw mnie bierze jak można po tylu negatywnych opiniach robić tam zakupy.

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

No jak to jak? "A może mi się uda, bo ktoś napisał 10 stron temu pozytywny komentarz"

 

Poźniej jest czekanie, rozczarowanie, smutek i żal podjętej decyzji. Ale trafi się ktoś kto urodził się pod szczęśliwą gwiazdą i mu zrealizują zamówienie w 3 dni.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zamowienie z 8 sierpnia w piatek otrzymalo status zrealizowane . Czyli zmiescile sie w obiecanym czasie . Place przy odbiorze . Teraz czekam na wiadomosc od kuriera . Mysle ze przyjdzie we wtorek i w srode juz bede mial zamowiony telefon. Oby wszystko gralo. Jestem dobrej mysli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zamówienie zostało zrealizowane w "regulaminowym czasie" więc jestem w miarę zadowolony. Redmi Note 3 Pro co prawda biały (taki jak zamawiałem, ale chciałem zmienić zaraz po zapłaceniu na grafit, neistety nie dodzwoniłem się ;) ) no ale taki chciałem, Mi4c idealny, powerbank też. Jedynie szkło hartowane do RN3p okazało się złe, mimo dobrego podpisu... Niestety dopiero jak już zacząłem naklejać, zorientowałem się, że to nie to i teraz nie wiem jak to odesłać w ogóle czy co, bo dodzwonić sie do nich nie da, ale się zobaczy. W ogóle jak otwarłem pudełko, użyłem te ściereczki śmieszne do wytarcia ekranu to czy jest w ogóle szansa na odesłanie tego?

 

Mam takie pytanie do użytkowników RN3P, mam wersje Global MIUI V7.3.2 i pokazało mi się, że jest dostępna aktualizacja do 7.3.7 i boję się aktualizować, bo gdzieś rpzeczytałem, że ludziom telefon wariował po aktualce. Mam się bać czy raczej instalować jak leci te wersje systemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Marcin16 napisał:

Moje zamowienie z 8 sierpnia w piatek otrzymalo status zrealizowane . Czyli zmiescile sie w obiecanym czasie . Place przy odbiorze . Teraz czekam na wiadomosc od kuriera . Mysle ze przyjdzie we wtorek i w srode juz bede mial zamowiony telefon. Oby wszystko gralo. Jestem dobrej mysli :)

Pisano tutaj nie raz,  ze status "zrealizowane" nie oznacza że przesyłka jest wysłana, może jeszcze minąć kilkanaście dni zanim sprzedawca nada paczkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Kruljulian napisał:

Telefon zamówiłem 12 sierpnia w południe. O 16 w piątek pprzyszła . Wiadomość od kuriera DPD. Zamówienie za pobraniem.

Mam nadzieje że dobry telefon przyjdzie.

  Może będziesz zadowolony jak przyjdzie nie ten telefon co zamawiałeś :) Niektórzy pisali że są zadowoleni bo przyszedł inny telefon niż zamawiali, np zamiast Redmi 3 dostał Mi5 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena tego telefonu jest naprawdę świetna. >>LINK<< Jednak jest to xiaomi.com.pl Słyszałem, że wgrywają syfiasty soft. Jednak ta wersja telefonu ma już wgrany oryginalny MIUI Global z jezykiem polskim. Oznacza to, że nie będą przy nim grzebać. Może jednak opłaca się tam go kupić? Za pobraniem oczywiście. Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co w ogóle pytać czy opłąca się kupić w sklepie za pobraniem. Pewnie, że się opłaca, bo jest najtaniej i jak przyślą szybko, to odbierzesz i możesz włączyć telefon przy kurierze i sprawdzić jaki ma soft. Jak uznasz, że zbyt długo czekałeś to nie zapłacisz. Zero ryzyka. Z zapłatą z góry przez payu czy przelewem to bym się jednak zastanowił. 

Edytowane przez iMichas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Redmi Note 3 Pro zamówiłem na stronie Xiaomi.com.pl 8 lipca (przesyłka kurierem za pobraniem). Po tym, oprócz maila potwierdzającego złożenie zamówienia było cicho...po 2 dniach oczekiwania na jakikolwiek znak, 11 lipca przed południem zdecydowałem się napisać do Nich maila z zapytaniem o moje zamówienie. Ku mojemu zaskoczeniu (czytając opinie na forum - mądry Polak po szkodzie) w godzinach popołudniowych tego samego dnia otrzymałem odpowiedź że moje zamówienie zostało zrealizowane i 12 lipca pod drzwiami zastałem kuriera z przesyłką. Łącznie 4 dni - telefon narazie sprawuje się bardzo dobrze - zainstalowany fabrycznie Miui 7 w wersji Global.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, iMichas napisał:

Nie wiem po co w ogóle pytać czy opłąca się kupić w sklepie za pobraniem. Pewnie, że się opłaca, bo jest najtaniej i jak przyślą szybko, to odbierzesz i możesz włączyć telefon przy kurierze i sprawdzić jaki ma soft. Jak uznasz, że zbyt długo czekałeś to nie zapłacisz. Zero ryzyka. Z zapłatą z góry przez payu czy przelewem to bym się jednak zastanowił. 

Chyba sobie żarty stroisz. Myślisz, że kurier odda Ci przesyłkę do otworzenia bez jej opłacenia? I że niby co, otworzysz i się rozmyślisz? Procedura jest taka, że za paczkę płacisz, otwierasz, kurier czeka i wtedy w razie wątpliwości sporządzacie protokół. Potwtarzam, kurier nie da Ci przesyłki jeżeli jej nie opłacisz. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, okulynyak napisał:

Witam wszystkich! odebrałem telefon. wszystko ok.

Chcę się podzielić informacją, że można wgrać wersje Androida Global bez odblokowania bootloadera! Jak kogoś to interesuję, proszę pisać, ja zrobię wtedy post z instrukcją.

Przecież jest poradnik na forum.

Telefon kiedy zamówiłeś?

Edytowane przez H4RRY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam zamiar zamówić z xiaomi.com.pl Xiaomi Mi5 Pro. Jednak po przeczytaniu kilku stron tutaj trochę zwątpiłem, bo jednak nie jest to tani telefon. Z Chin nie chce mi się czekać na paczkę i do tego potrzebuje fakturę na ten telefon. Na stronie sklepxiaomi.pl telefon jest droższy o 400 zł a to już spora różnica. Za te różnicę chciałem dokupić Power Bank również z xiaomi.com.pl. Czy jest taka możliwość żebym dostał podróbkę telefonu z tego sklepu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, magyarek napisał:

A chcesz kupić na xiaomi.com.

@mrosi, powiedz, po co są takie wątki jak ten? Bo ja zaczynam jakby trochę wątpić... :P 

Moja Droga...

Ano po to, żeby użytkownicy, obecni i przyszli, nie czytali ich, po czym kupowali w takich sklepach jak ten, a następnie, w obliczu oczywistych problemów, wylewali tu żale... ;)

Niestety, naiwności i lenistwa (staram się to określać delikatnie, choć palce mnie świerzbią, oj świerzbią... ;) ) nie zwalczysz perswazją. Większość musi dostać po paluchach żeby "zatrybić"... ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, RapCore napisał:

Witam, mam zamiar zamówić z xiaomi.com.pl Xiaomi Mi5 Pro. Jednak po przeczytaniu kilku stron tutaj trochę zwątpiłem, bo jednak nie jest to tani telefon. Z Chin nie chce mi się czekać na paczkę i do tego potrzebuje fakturę na ten telefon. Na stronie sklepxiaomi.pl telefon jest droższy o 400 zł a to już spora różnica. Za te różnicę chciałem dokupić Power Bank również z xiaomi.com.pl. Czy jest taka możliwość żebym dostał podróbkę telefonu z tego sklepu? 

Podróbki raczej nie dostaniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam od piatku status zrealizowane . Do tej pory nie przyszla zadna wiadomosc od kuriera . Ewidentnie leca w kulki sobie . Moj hajs czeka na kuriera z przesylka ale trzeba bedzie chyba cos kupic w normalnym sklepie. Najwyzej jak przyjdzie kurier to pocaluje klamke . A ta pseudofirma niech mnie pocaluje w 4 litery ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RapCore napisał:

A jak sprawdzić oryginalność? Czytałem temat jak sprawdzić oryginalność produktów Xiaomi i były tam podane linki do sprawdzenia imei ale te linki nie działały.

Xiaomi ledwo jest w stanie mi5 pro wyprodukować, myśle że nikt tego nie podrabia jeszcze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, H4RRY napisał:

@Spiritus Zamówiłem ten sam. Dostałem potwierdzenie tego samego dnia. Czekam już od piątku.

Ja zamówiłem w poniedziałek. Potwierdzenie zamówienia jest. Na stronie nadal "w trakcie realizacji". Zobaczymy jak będzie.

Edytowane przez Spiritus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam od piatku status zrealizowane . Do tej pory nie przyszla zadna wiadomosc od kuriera . Ewidentnie leca w kulki sobie . Moj hajs czeka na kuriera z przesylka ale trzeba bedzie chyba cos kupic w normalnym sklepie. Najwyzej jak przyjdzie kurier to pocaluje klamke . A ta pseudofirma niech mnie pocaluje w 4 litery ...

ty jestes powazny ? chyba byl weekend a poniedziałek byl nie pracujący maja na to w regulaminie zapisane 5 dni roboczych a ty sie srasz.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poza tym - czytałeś choć jeden post w tym temacie? "Zrealizowane" nie znaczy "wysłane", w co drugim wpisie jest o tym mowa...

Dlaczego tu nie ma emotikona na facepalm? Kiedyś taki fajny simpson był, a teraz nie ma jak pokazać, co się myśli...*

 

*jakoś eufemistycznie, rzecz jasna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, never1die napisał:

ty jestes powazny ? chyba byl weekend a poniedziałek byl nie pracujący maja na to w regulaminie zapisane 5 dni roboczych a ty sie srasz.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Zamowilem 8 sierpnia ;) sr** to moge ale na taki sklep.

 

//Nezu: Nie przesadziłeś czasem? Jeszcze raz takie coś i nie będę na tyle litościwy, aby jedynie post edytować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zestresowanego pana od zamówienia w poniedziałek 08.08

Wtedy zamówiłam i ja, późną nocą.

Dziś dzwoniąc od 9:20 na zasadzie ciągłego wydzwaniania o 9:55 się dodzwoniłam. Pan (odebrał z dość beznadziejnie brzmiacym "Halo?!" Obsługa lvl 100) stwierdził, ze wysłane będzie dziś wieczorem, zatem jutro zobaczę swój piękny telefon, cały na biało...

 

Może całym rzutem z owego dnia zamówienia wyślą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...