Skocz do zawartości

aze.com.pl - opinie o sklepie


Setous

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Deeny napisał:

Właśnie dzwoniłem, transakcja została przeprowadzona poprawnie. Mój błąd polega natomiast na tym, ze wpisałem literówkę w adresie mailowym ale to nic. Numer zamówienia zgadza się 25283. Także jedyne co mi doradził to kontaktować się ze sklepem -,-

Dlatego nie dostałeś odpowiedzi ze sklepu. Zadzwoń do nich. Ja się dodzwoniłem dwa razy bez problemu. Powiedz numer zamówienia. Podaj poprawny adres e-mail żeby Ci fakturę wysłali. I spytaj kiedy wyślą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, stworzyłem sb konto mailowe z tą literówką co podałem i zalogowałem się (mimo, że nie zaznaczałem aby stworzyło mi konto) no i mam status zamówienie zrealizowane i fakturę do pobrania. No ale żadnego zamówienia nie mam, nie dostałem... Co jest??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Deeny napisał:

Słuchajcie, stworzyłem sb konto mailowe z tą literówką co podałem i zalogowałem się (mimo, że nie zaznaczałem aby stworzyło mi konto) no i mam status zamówienie zrealizowane i fakturę do pobrania. No ale żadnego zamówienia nie mam, nie dostałem... Co jest??

O rany, a nie czytałeś jak to wygląda? Teraz czekasz aż wyślą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, już nie panikuję :) Przeczytałem fakturę i wystawili ją 8.08 także być może telefon będę mieć w tym tyg a najpóźniej w następnym. Dlatego info ode mnie - nawet jeżeli nie zakładaliście konta u nich to i tak z automatu jest założone i warto to sprawdzić ;) Dziękuję za pomoc wszystkim ! Odezwę się, gdy dojdzie mi telefon :)

Edytowane przez Deeny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, wheeler napisał:

Ja zamówiłem oryginalne (najdroższe) szyby ochronne do telefonu i też nie doszły :)

Omawiany tutaj sklep ma chyba najbogatszą ofertę produktów Xiaomi, które można kupić w Polsce co skłania ludzi do zamówienia bo wydaje się to być mniej ryzykowne niż na Aliexpress.

Chodzi o porównanie ceny w tym sklepie względem ceny w innych sklepach, nie ceny samego towaru jako takiego. Co do Aliex... aktualnie każdy sklep jest bardziej ryzykowny od Aliex... Na aliex jak coś jest nie tak, to dostajesz refund i problem z głowy, a w innych sklepach? Jak widać po xiaomi.com.pl, wypada to słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Micioru napisał:

Od wczoraj tylko https://scr.hu/kp71z6 . Wie ktoś coś ile to może trwać? :c

Czekają aż ktoś z Satnet wsadzi Twoją paczkę do paczkomatu nadawczego. Ile będzie trwać? Trudno powiedzieć, ale etykieta ma bodajże 3 czy tam 5 dni ważności więc w tym terminie się muszą wyrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Nezumi napisał:

Czekają aż ktoś z Satnet wsadzi Twoją paczkę do paczkomatu nadawczego. Ile będzie trwać? Trudno powiedzieć, ale etykieta ma bodajże 3 czy tam 5 dni ważności więc w tym terminie się muszą wyrobić.

Oni nie wsadzają w paczkomaty nadawcze, tylko kurier odbiera :). Za dużo towaru, żeby paczkomatami nadawać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Nezumi napisał:

Nie doceniasz pojemności paczkomatu :o. Po 2 patrząc na to ile oni tego wysyłają paczkomatem na raz to... spokojnie... zmieści się.

Tak, ale nawet na tym screenie jest napisane, że sposób nadania to "odbiór przez kuriera" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, manx napisał:

Tak, ale nawet na tym screenie jest napisane, że sposób nadania to "odbiór przez kuriera" :)

Tak, kurier odbiera paczkę z paczkomatu, wiele razy wysyłałem, zawsze jest "Odbiór przez kuriera", a potem wchodzi status "w paczkomacie nadawczym" także nie wiem jak to wygląda w 100%, ale wydaje mi się, że takie ilości, jakie oni wysyłają paczkomatami, bez problemu tam mieszczą i to by wyjaśniało dlaczego od czasu wydrukowania adresówki, aż do ruszenia paczki w drogę mija tyle czasu, bo gdyby miał to odebrać kurier, to mieliby codziennie lub co 2 dzień wysyłki, a tutaj ludzie nawet czasami dostają 2 numer paczki, bo tamta adresówka wygasła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 24h do paczkomatu można włożyć max 24 paczek oraz 12 listów /paczek (A).A ta firma nie nadaje ich w paczkomatach tylko po nie kurier przyjeżdża,dlatego dzwoń do inpostu niech się kierownicy ruszą bo czekasz na paczkę.

Edytowane przez Tygrysek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, kurier odbiera paczkę z paczkomatu, wiele razy wysyłałem, zawsze jest "Odbiór przez kuriera", a potem wchodzi status "w paczkomacie nadawczym" także nie wiem jak to wygląda w 100%, ale wydaje mi się, że takie ilości, jakie oni wysyłają paczkomatami, bez problemu tam mieszczą i to by wyjaśniało dlaczego od czasu wydrukowania adresówki, aż do ruszenia paczki w drogę mija tyle czasu, bo gdyby miał to odebrać kurier, to mieliby codziennie lub co 2 dzień wysyłki, a tutaj ludzie nawet czasami dostają 2 numer paczki, bo tamta adresówka wygasła.

skoro ci sie wydaje to nie pisz tego czego nie jestes pewny. zawsze musisz podkreslac czyjas wypowiedz i przyznawać racje swoim słowom ? nie jestes zadnym guru jak myślisz

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy jak klient ma podpisaną umowę z inpostem,są osoby/firmy które same umieszczają w paczkomatach  i jest usługa płatna dodatkowo o 3,75 zł gdzie kurier przyjeżdża po paczki .Oczywiście cena dotyczy tylko klientów z umowami z inpostem.

Paczkomatów na wsi brak, jedynie punkt inpost

https://zapodaj.net/e0b552b88a20c.jpg.html

Edytowane przez Tygrysek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, never1die napisał:

skoro ci sie wydaje to nie pisz tego czego nie jestes pewny. zawsze musisz podkreslac czyjas wypowiedz i przyznawać racje swoim słowom ? nie jestes zadnym guru jak myślisz

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Ktoś tu szczeka głośniej niż powinien :). Podaj mi zdanie, w którym podaje się za guru, w którym piszę "Tak jest, bo ja tak mówię" etc. Za każdym razem podkreślam, że jest to MOJE zdanie i MOJA opinia, nikogo nie zmuszam do tego, aby się z tym zgadzał, ale widać, niektórzy lubią się czepiać niczego, byle zaczepić, byle zacząć shitstorm bez sensu. Bierz przykład z @Tygrysek, on potrafił spokojnie i rzeczowo odpowiedzieć w dyskusji zamiast naskakiwać :). Jak masz ochotę na dalsze "naskakiwanie" w moją stronę to zapraszam na PW. Ten temat nie służy do osobistych wywodów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17:03 "Twoja paczka od Satnet ruszyła w drogę do Paczkomatu"

Podajrzewam, że większość przesyłek do Paczkomatów, które zostały zamówione do 05.08 dziś wyszły w drogę. W moim przypadku dotrzymali regulaminu.

Co nie zmienia faktu, że drugi raz bym tu nie kupił i jest to najgorszy sklep z jakim miałem styczność. Mam nadzieję, że przez rok gwarancji na telefon nic się nie stanie i nie będę musiał więcej z nimi mieć styczności. Nie polecam

Edytowane przez manx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, manx napisał:

17:03 "Twoja paczka od Satnet ruszyła w drogę do Paczkomatu"

Podajrzewam, że większość przesyłek do Paczkomatów, które zostały zamówione do 05.08 dziś wyszły w drogę. W moim przypadku dotrzymali regulaminu.

Co nie zmienia faktu, że drugi raz bym tu nie kupił i jest to najgorszy sklep z jakim miałem styczność. Mam nadzieję, że przez rok gwarancji na telefon nic się nie stanie i nie będę musiał więcej z nimi mieć styczności. Nie polecam

Dwa lata. Teoretycznie oczywiście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Deeny napisał:

Nezumi to skoro wystawili mi fakturę dwa ni temu 8.08 to kiedy mogę mniej więcej spodziewać się przesyłki? Też wybrałem paczkomat ;)

Jeżeli wybrałeś paczkomat, to nadawca najpierw ją musi zarejestrować,potem ma kilka dni (nie pamiętam ile) na opłacenie, po opłaceniu otrzyma on numer przesyłki (etykietę), dopiero potem na zaniesienie przesyłki do paczkomatu ma jak pamiętam 7 dni, do Ciebie od tego momentu powinno upłynąć 1/2 dni do dostarczenia, ale przed tym dostaniesz od doręczyciela mail/sms o tym że przesyłka została nadana,oraz kolejna wiadomość że przesyłka jest do odbioru w paczkomacie. Tak że jeszcze długa droga przed Tobą ale to tylko z przyczyn nadawcy nie doręczyciela, bo nie wiadomo kiedy zarejestruje przesyłkę, opłaci i nada, na każdym tym etapie może zwlekać po kilka dni, co w sumie da mu kilkanaście dni zwłoki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie mam do Was pytanie, poniewaz chce kupic Xiaomi Redmi 3 PRO Note 3/32Gb niestety nie jest on dostepny w sklepie, sklep nie odbiera telefonu oraz nie odpowiada na maile. Zalezy mi na zakupie z 24 miesieczna gwarancja, ale niestety nie ma kontaktu. Czy wy wiecie moze kiedy bedzie towar dostepny w kolorze grafitowym?

 

Jestem jak by co z Mysłowic (Śląskie)

Edytowane przez eleks93
Brak wszystkich informacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...