Skocz do zawartości

aze.com.pl - opinie o sklepie


Setous

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zamawiałem 24.07 redmi note 3 pro zamówienia byly realizowane od 01.08 dzisiaj ok 14:30 dostałem maila ze zamówienie zostalo zrealizowane i fakturę na maila. Inpost odbierze pewnie w poniedziałek. A kontakt ze sklepem jest faktycznie utrudniony bo dzwoniłem do PayU i oni maja z nimi kontakt ze maja problemy ponieważ przeprowadzili się itp. ale realizują po mału zamowienia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem zamówienie 31.07. Dziś zmiana statusu na "zrealizowane", dostałem mail od dpd, w poniedziałek telefon dotrze. Sklep wydaje się ok, chociaż faktycznie brakuje kontaktu, a posługiwanie się logotypem 'mi' brzydko pachnie.

Jaki telefon wybrałeś?

Wysłane z mojego Moto G 2014 LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja podjechałem dzisiaj i już było otwarte- tzn. na drzwiach jest kartka z numerem telefony, budowa/remont dalej pełną parą z zewnątrz i w środku, ale na szczęście złapałem za klamkę i wszedłem :)

Telefonów w środku mają kilka dużych kartonów, przynajmniej w tym pokoju co byłem.
Kilka osób mieszało telefonami przy kompach (pewnie wgrywali język PL).

Zapłaciłem gotówką, odebrałem telefon (Redmi Note 3 Pro wszystkie kolory mieli do wyboru) dostałem fakturę także wszystko jest ok poza czasem realizacji wysyłek i kontaktem.

Wiem, że szlag was trafia, bo już czekacie bardzo długo ale myślę, że się w końcu doczekacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info z ostatniej chwili paczka z Mi4C 2/16Gb Biały(podobno) W DRODZE(Inpost)

Zrealizowane było 26.07 przy kupnie dnia 19.07, czyli tydzień na zabranie się za spakowanie telefonu i tydzień na przekazanie paczki do wysyłki dobrze że gołębiem nie wysyłają bo kolejny tydzień bym czekał. jak przyjdzie dam znać czy wysłali to co zamówiłem... módlmy się 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie w jakie dni i godziny pracują jeśli chodzi o tę realizację zamówień robią coś w weekendy i podobno inpost też pracuje w soboty nadają wtedy paczki? Trochę kicha że z polskiego sklepu się czeka dłużej niż jakby kupić z chin i to o kilkadziesiąt złotych taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pytałem za wiele, bo za mną byli już kolejni klienci więc nie chciałem siedzieć tam za długo.

Ale żałuję, że nie poprosiłem o wgranie miui.eu / PL jak ktoś pisał, że mu wgrali ;(

Remontu,a chyba raczej budowy raczej nie robi szwagier bo sporą ekipę tam widziałem ostatnio ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, solko12 napisał:

Jaki kolor i kiedy zamawiałeś?

Wysłane z mojego Moto G 2014 LTE przy użyciu Tapatalka

pisałem już 26 lipca kurier dpd płatność z góry przez PayU model xiaomi redmi note 3/32gb lte w wersji szarej 

o 16:15 kurier odebrał paczke,tak więc nie liczyłbym że komuś jeszcze dzisiaj wyślą,kurierzy zazwyczaj przyjeżdżają raz w danych godzinach choć moge się mylić .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Damian12345 napisał:

pisałem już 26 lipca kurier dpd płatność z góry przez PayU model xiaomi redmi note 3/32gb lte w wersji szarej 

o 16:15 kurier odebrał paczke,tak więc nie liczyłbym że komuś jeszcze dzisiaj wyślą,kurierzy zazwyczaj przyjeżdżają raz w danych godzinach choć moge się mylić .

Miałem to samo zamówienie, nawet zamawiałem w tym samym dniu. Wygląda na to, że ten sam kurier zabrał nasze telefony. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Veriael napisał:

Miałem to samo zamówienie, nawet zamawiałem w tym samym dniu. Wygląda na to, że ten sam kurier zabrał nasze telefony. ;)

A dostałeś jakiś mail bo jak nie to nie będzie i pewno wyślą w poniedziałek tak w ogóle powinni wczoraj mi wysłać i bym już dzisiaj miał a tak to czekanie do poniedziałku ale to już lepiej brzmi takie niż czekanie na maila o wysyłce ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Damian12345 napisał:

A dostałeś jakiś mail bo jak nie to nie będzie i pewno wyślą w poniedziałek tak w ogóle powinni wczoraj mi wysłać i bym już dzisiaj miał a tak to czekanie do poniedziałku ale to już lepiej brzmi takie niż czekanie na maila o wysyłce ;D

Gdybym nie miał maila od DPD to nie dodałbym tego posta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, KeepSmiling napisał:

Zamówiłem Xiaomi Redmi Note 3 Pro 3/32 Silver 27.07, Inpost.

Dostał już ktoś może przesyłkę, albo przynajmniej informację o jej nadaniu w tym lub podobnym terminie zamówienia??

Ja i kolega wyżej z 26.07 możliwe że wyślą ci w poniedziałek 

30 minut temu, Veriael napisał:

Gdybym nie miał maila od DPD to nie dodałbym tego posta...

Źle przeczytałem teraz ważne by przyszły i bez wad :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, KeepSmiling napisał:

Mam nadzieję że max do wtorku uda im się wysłać, bo niestety na odbiór osobisty nie mogę sobie pozwolić...

No ja mieszkam we Wrocławiu, więc teoretycznie mają blisko i powinno dojść w ten sam dzień, w który wyślą, ale kto wie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście zaczęli coś żywiej teraz działać. Mój powerbank + MiKey zamówiłem w niedzielę 31 lipca (paczkomaty), odrazu potwierdzenia itp na maila, a dzisiaj info, że paczka nadana :) (nie niepokoiłem ich żadnymi telefonami czy mailami, bo i tak mieli już od innych ładne poematy na skrzynce). Dołączam się do pytania jak wygląda sprawa paczkomatów w soboty?

Tak by the way witam wszystkich bo pierwszy wpis dopiero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...