Skocz do zawartości

aze.com.pl - opinie o sklepie


Setous

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Rookie napisał:

Ok. Telefon doszedł cały i zdrowy... tylko mam duże wątpliwości co do jego autentyczności.

Po samym wyglądzie nie powiem, że to Xiaomi Redmi Note 3 Pro - 3/32GB LTE, a na opakowaniu są chinskie znaki + końcówka "Note 3".

Jak sprawdzić, że dostałem to co chciałem?

 

Sorki za offtopic.

lub tutaj: http://en.miui.com/thread-98838-1-1.html

Tutorial, powinien zadziałać. Co jak co ale o podróbki ich nie posądzam (chyba jedyny pozytyw jaki mogę napisać) ale i tak bym sprawdził.

Edytowane przez Kicksaw
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny status będzie zrealizowano, dostaniesz wtedy fakturę i zostanie nadany numer przesyłki (ale to jeszcze nie będzie oznaczało, że zostało wysłane, moja teraz czeka na potwierdzenie, żeby kurier InPostu mógł ją odebrać).

To nie oznacza że zostanie nadana paczka, ja fakturę dostałem 26 lipca a przesyłki nie ma nadal

Wysłane z mojego Moto G 2014 LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem telefon w dniu 26 07 2016 zaraz po tym jak otrzymałem informacje o dostępności. Paczka została nadana 01 08 2016 i następnego dnia dotarł do moich rąk. Zatem z czystym sercem mogę polecić sklep xiaomi.com.pl Jedyny minus to brak kontaktu ze sprzedający. I dla własnego spokoju polecam zamówić kurierem z płatnością przy odbiorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem telefon w dniu 26 07 2016 zaraz po tym jak otrzymałem informacje o dostępności. Paczka została nadana 01 08 2016 i następnego dnia dotarł do moich rąk. Zatem z czystym sercem mogę polecić sklep xiaomi.com.pl Jedyny minus to brak kontaktu ze sprzedający. I dla własnego spokoju polecam zamówić kurierem z płatnością przy odbiorze.

Co zamówiłeś?

Wysłane z mojego Moto G 2014 LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oba były dostępne, przedwczoraj jeszcze nie, więc może dzisiaj Ci wyślą.

Specjalnie ustawiłem aby mi wysłało monit o dostępności i nic mi nie przyszło :/ ehh... Ale mam teraz przez Ciebie większą nadzieję że to zrobią :)

Wysłane z mojego Moto G 2014 LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, wtbn napisał:

Wszyscy tutaj siedzą na xiaomi.eu z jakiegoś powodu, ale słuchaj siostry bo siostry trzeba słuchać ;)

Ooo, to ja jeszcze potwierdzę, mam redmi 3 pro, nie muszę odblokowywać tego bootloadera itd? Nie mam pojęcia po co to wszystko trzeba robić i instrukcja nie jest dla mnie do końca jasna.

Oprócz tego informuję, że z moim telefonem wszystko wporzo, jedyne slot na kartę sim mnię dobił, nie wysłali tego drucika do otwierania, na szczęście udało się otworzyć kolczykiem. Aha, no pomijając, że nie jestem pewna czy jest ORYGINALNY. To normalne, że na opakowaniu nie ma tej zdrapki z numerem?

Z kolei jak sprawdzam po numerze imei to mi się pojawia, że taki imei nie istnieje..... ktoś coś wie na ten temat? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj dostałem fakture do zamówienia 25518 i co i nic nei wysłali zero maila od dpd zakup 26.07 xiaomi redmi note 3 3/32gb lte kolor szary .

Myslałem że wczoraj wyślą a tu klops nadal dzisiaj pewnie będzie to samo !

Sklep już sam złamał swój własny regulamin w którym pisze że czas realizacji zamówienia to od 1-5 d ni roboczych dzis mija piąty i o paczce ani widu ani słychu czy ktoś ma podobny problem z tym modelem i podobnym czasem zamówienia > ? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj dostałem fakture do zamówienia 25518 i co i nic nei wysłali zero maila od dpd zakup 26.07 xiaomi redmi note 3 3/32gb lte kolor szary .

Myslałem że wczoraj wyślą a tu klops nadal dzisiaj pewnie będzie to samo !

Sklep już sam złamał swój własny regulamin w którym pisze że czas realizacji zamówienia to od 1-5 d ni roboczych dzis mija piąty i o paczce ani widu ani słychu czy ktoś ma podobny problem z tym modelem i podobnym czasem zamówienia > ? 

 

 

Ja od 21 czekam więc do twojej daty jeszcze trochę zostało XD

Wysłane z mojego Moto G 2014 LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Conor napisał:

Ta baza IMEI juz jest raczej nie aktualna.

Zdrapek nie dają od dawna.

Użyj apki MiVerification aczkolwiek jeśli masz wgrany prawdziwy soft od xiaomi to nie ma bata że może być nieoryginalny.

Dzięki wielkie. Jeszcze jedno szybkie pytanie - Jak stwierdzę za jakiś czas, że chce sobie zrobić tą zalecaną przez wszystkich aktualizację miui, to telefon mi powróci do ustawień fabrycznych? Czy po prostu nastąpi coś w rodzaju aktualizacji systemu? Bo nie chciałabym sytuacji, że będę musiała instalować od początku wszystkie aplikacje..

Żeby nie było totalnego spamu - to tyle z mojej strony, na szczęście moja przygoda ze sklepem zakończyła się dobrze. Brak kontaktu i nieokreślony czas oczekiwania na wysyłkę jest oczywiście nie do pomyślenia, i mam nadzieję, że sklep się poprawi na tej płaszczyźnie, bo faktycznie zostawiać pieniądze u kogoś kto tak rozprawia się z klientem nie jest zasłużone. Nie rozumiem jaki mają problem z zatrudnieniem większej ilości rąk do pracy. 

Inna sprawa, że mam wrażenie, że w tym wątku wszyscy się niepotrzebnie nakręcają, oczekując niewiadomo jakiej katastrofy ;) Jedna osoba dostaje złe zamówienie, i nagle wszystkim się wydaje, że tysiąc pozostałych też takie będzie - a przecież każdemu sklepowi zdarzają się wpadki. Także rozumiem irytację osób, które potrzebowały sprzęt na już bo urlop i tego typu sprawy. Jednakże jeśli macie trochę czasu - to spokojnie, sprzęt na pewno dotrze :) To tyle z mojej strony. 

Edytowane przez Bigcitylife
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszystkim!

Czy ktoś z Was miał taką sytuację, że nie otrzymał ani jednej wiadomości ze strony sklepu po zakupie? Ja nie dostałem nawet potwierdzenia zamówienia. Kupowałem 20 lipca telefon Xiaomi Mi4 2/16 w kolorze białym, sposób płatności to Raty PayU. Wysyłałem kilka maili ale jakoś odpowiedzi nie widać.  Nie wiem już co robić, czy dalej czekać czy odstąpić od umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, Bigcitylife said:

Dzięki wielkie. Jeszcze jedno szybkie pytanie - Jak stwierdzę za jakiś czas, że chce sobie zrobić tą zalecaną przez wszystkich aktualizację miui, to telefon mi powróci do ustawień fabrycznych? Czy po prostu nastąpi coś w rodzaju aktualizacji systemu? Bo nie chciałabym sytuacji, że będę musiała instalować od początku wszystkie aplikacje..

Nie.

Poprostu po aktualizacji będzie trzeba odrobine poczekać aż cache apek się odbuduje.

Oczywiście przyjmuje że mówisz o aktualizacji przez OTA i masz rom w wersji Global, albo już wgrane xiaomi.eu i masz zamiar aktualizować to xiaomi.eu.

Przechodząc między rodzajami systemu zazwyczaj jest pełny wipe.  Czyli np MIUI Global->Xiaomi.Eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak myślę że po tej przeprowadzce realizują zamówienia od najnowszych do najstarszych, bo (może , to moje domysły) mają tak ułożone w systemie zamówień w takiej kolejności...  Bo to dziwne że ktoś kto zamówił np tel 28 dostał wiadomość o nadaniu wcześniej niż osoba zamawiająca to samo 23... już nwm... Zamawialem powerbanka 17 lipca i nadal cisza... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, miles napisał:

No popatrzcie, wysłałem kilka maili, napisałem smsa i coś się ruszyło. Dostałem właśnie potwierdzenie realizacji zamówienia i fakturę.

U mnie też coś się ruszyło, dostałem potwierdzenie i fakturę, zamówienie było 20.07.2016, zobaczymy czy inpost coś wyśle o nadaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to przez te około 2 tyg, w których mieli przeprowadzkę przyszło prawie 2 tyś. zamówień, bo ja zamawiając 18 lipca mam 23815, a tutaj ktoś zamawiający 26 lipca ma już 25518, więc ogarnijcie się, nie panikujcie, nie spamujecie maila, bo tylko pogarszacie sytuację z odpowiedzią. To wszystko musi zrobić kilka osób w nowych warunkach, jak słychać z doniesień jeszcze dosyć surowych.

Nie mam zamiaru ich usprawiedliwiać na pewno, bo skoro się nie wyrabiają, to powinni zablokować możliwość zamawiania tymczasowo, dać jakieś info, to świadczy o ich nieprofesjonalności, ale skoro są relacje osób, które tam były, że wysyłki są w toku, to nie płaczcie, bo niektóre posty mnie dobijają, jak ktoś zamówił kilka dni temu i krzyk gdzie mój telefon!! Wysyłam 10 maili z wyzwiskami!!! Opanujcie się...

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Damian12345 napisał:

Nie wiem jak wy ale ja nie dostałem maila o wysyłce a już jest po 15 jest tutaj jakiś szczęśliwiec do którego paczka została nadana ? 

i którego złożył zamówienie ?

Dodam że mojego modelu mają 160+ szt na stanie :D

A co zamawiałeś i jak (inpost , dpd za pobraniem) i kiedy?

Edytowane przez Daviide
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Daviide napisał:

A co zamawiałeś i jak (inpost , dpd za pobraniem) i kiedy?

DPD płatność z góry mam fakture i te duperela z maila ale nie mam info o wysyłce :P 

6 minut temu, radhew napisał:

Powinni zatrudnić więcej osób zdecydowanie :D

@Damian

Wczoraj nadawali paczki do 20.

Szkoda że mojej ie nadali :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odebrałem swój telefon osobiście. Faktycznie mają pełne ręce roboty i bez przerwy pakują telefony. Część z nich od razu flash'ują na polski OS. Zamawianie przez internet to puki po porażka, potrzebują jeszcze z tydzień czasu żeby być na bieżąco. Ale dowiedziałem się że bez problemu można kupić u nich na miejscu pomijając sklep internetowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, FloWirus napisał:

Właśnie odebrałem swój telefon osobiście. Faktycznie mają pełne ręce roboty i bez przerwy pakują telefony. Część z nich od razu flash'ują na polski OS. Zamawianie przez internet to puki po porażka, potrzebują jeszcze z tydzień czasu żeby być na bieżąco. Ale dowiedziałem się że bez problemu można kupić u nich na miejscu pomijając sklep internetowy.

Mam do nich 200 km jakbym miał 50 to bym sie pofatygował 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...