Skocz do zawartości

aze.com.pl - opinie o sklepie


Setous

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, solko12 napisał:

Każdy ma taką nadzieję xD a tak wgl czytałem kilkanaście jak nie dziesiąt stron temu że DPD dostarczyło paczkę w sobotę, jest to możliwe? Bo takiej opcji na ich stronie się nie dopatrzyłem.

Wysłane z mojego Moto G 2014 LTE przy użyciu Tapatalka

Jest taka opcja ale dodatkowo płatna, bodajże 10zl. Nie pamietam dokładnie jak się nazywa ale jest na pewno

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, owiec0001 said:

Jeśli chodzi o te maile zrealizowane+faktura, to jeżeli jest tak jak było w moim przypadku to znaczy, że w niedzielę/poniedziałek będą mieli dostawę telefonów i zaczną wysyłać.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Oby juz przyszła i jutro wysyłali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem 20 lipca redmi note 3 pro 3/32

Faktura dzisiaj o 11:04 tak jak wszyscy 

i minute temu takie info na mailu od DPD.

 

Cytat

 


W dniu dzisiejszym została nadana do Państwa przesyłka nr
Nadawca: SATNET 
Liczba paczek: 1
Waga: 5kg

W następnym dniu roboczym zostanie Panstwu doreczona przesylka z SATNET o

 

 

Teraz tylko czekać na kuriera.

Edytowane przez Nonekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, poszło odstąpienie od umowy dzisiaj rano, na maila i pocztą jak pisałem. A oni mi tu paczkę wysyłają kurierem. No kogoś tutaj dobrze chyba pogięło.

Jutro ma być przesyłka - bo oczywiście nie zwracają uwagi na nic co się im wyśle, a telefon jak zwykle nie odbierany. Ktoś ma jakiś pomysł co teraz z nimi zrobić? Przyjdzie kurier i mu mam zapłacić za odesłanie paczki do tego?

Edytowane przez Kicksaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Kicksaw napisał:

Ok, poszło odstąpienie od umowy dzisiaj rano, na maila i pocztą jak pisałem. A oni mi tu paczkę wysyłają kurierem. No kogoś tutaj dobrze chyba pogięło.

Jutro ma być przesyłka - bo oczywiście nie zwracają uwagi na nic co się im wyśle, a telefon jak zwykle nie odbierany. Ktoś ma jakiś pomysł co teraz z nimi zrobić? Przyjdzie kurier i mu mam zapłacić za odesłanie paczki do tego?

Nie musisz mu płacić, po prostu nie odbieraj telefonu, jeżeli go nie chcesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

W dniu dzisiejszym została nadana do Państwa przesyłka nr
Nadawca: SATNET 
Liczba paczek: 1
Waga: 5kg

W następnym dniu roboczym zostanie Panstwu doreczona przesylka z SATNET o

Śmieje się jak szalony... To samo zobaczyłem w mojej skrzynce pocztowej...

Chyba walnę whiskacza... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Nezumi napisał:

Nie musisz mu płacić, po prostu nie odbieraj telefonu, jeżeli go nie chcesz...

Sorki że zawracam głowę. Poinformuję domowników żeby nie odbierali jak coś. Ale tak czysto teoretycznie: co by było, gdybym ją (albo domownik) odebrał. Odstąpiłem od umowy więc musiałbym im ją zwrócić - a jeżeli bym tego nie zrobił to sprzedawca zatrzymuje pieniądze a ja telefon?

Wolę się zapytać kogoś bardziej doświadczonego w tych sprawach - sam nigdy takiej sytuacji nie miałem, na przyszłość na pewno się przyda. Na pewno nie w tej firmie bo w sprawie reklamacji nie będę znów się prosił dwóch miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Kicksaw napisał:

Sorki że zawracam głowę. Poinformuję domowników żeby nie odbierali jak coś. Ale tak czysto teoretycznie: co by było, gdybym ją (albo domownik) odebrał. Odstąpiłem od umowy więc musiałbym im ją zwrócić - a jeżeli bym tego nie zrobił to sprzedawca zatrzymuje pieniądze a ja telefon?

Wolę się zapytać kogoś bardziej doświadczonego w tych sprawach - sam nigdy takiej sytuacji nie miałem, na przyszłość na pewno się przyda. Na pewno nie w tej firmie bo w sprawie reklamacji nie będę znów się prosił dwóch miesięcy.

Możesz odebrać i siedzieć cicho, aż się odezwą, albo zwrócić i czekać na kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...