Skocz do zawartości

aze.com.pl - opinie o sklepie


Setous

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Dranzer napisał:

Póki co to jestem zadowolony z tego sklepu zamówiłem telefon plus etui plus folie  21.07 około godziny 13 ,dzisiaj tj. 26.07 dostałem informację ,że telefon został wysłany o godzinie 18 i kurier ma pojawić się w najbliższym dniu roboczym. Od zamówienia do wysłania minęły tylko 3 dni robocze. Zobaczymy jak jutro będzie to wygladało czy wszystko kompletne itd.

Jak na razie jestem zadowolony z kupna w tym sklepie.

Masz chłopie szczęście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska naczytałem się, że jest problem z kontaktem i czasem wysyłki, ale mieszkam na dolnym śląsku i do nowej siedziby mam niedaleko- więc te problemy odpadają bo odebrałbym telefon osobiście.

Przejrzałem mocno ten wątek i klika innych, ale ze względu na to, że ma 34 strony przyznaje się bez bicia, że nie cały więc mam takie pytania:

Jak wygląda realizowanie gwarancji przy ewentualnych usterkach w xiaomi.com.pl ; a jak w technosie ?
Technos ma lepsze opinie, ale jednak w xiaomi.com.pl jest taniej ok 90zł, więc ok 10% czyli sporo.
Gówne zarzuty do xiaomi.com.pl to czas realizacji zamówienia/kontakt co jak już pisałem w moim wypadku przy odbiorze osobistym raczej nie będzie miało znaczenia.


Dajta znać, bo nie wiem czy warto jednak trochę dopłacic i brac z technosa, czy podjechać w poniedziałek do xiaomi.com.pl.


Pozdr.

 

Edytowane przez michaUU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, fyme napisał:

To teraz pomyśl o tym kontakcie jeśli będziesz chciał oddać telefon na gwarancję.

Do nowej siedziby mam 30km, a często też jestem w okolicy, poza tym liczę, że nie będę musiał z gwarancji korzystać ;)
Głównie chodzi mi o to, czy np. Technos nie robi problemów i naprawia/wymienia na gwarancji bez łaski, a xiaomi.com.pl ma z tym problem, albo na odwrót albo obydwa sklepy są pod tym względem na zbliżonym poziomie.

Edytowane przez michaUU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 
coś ode mnie:
20.07 zamówienie MI4C
21.07 info o zaksięgowaniu pieniędzy 
26.07 Mail od sklepu o zrealizowaniu + FV

i tu pytanie: zamówiłem przez paczkomaty, jednak nie mam żadnego info o paczce. Może ktoś z was zamawiał przez paczkomaty i może powiedzieć mniej więcej jak to wygląda z terminami. PS będę updateował na bieżąco jak coś się ruszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że jest status u ciebie zrealizowana nie oznacza jeszcze że zamówił usługę nadawczą.Jeżeli wybrałeś paczkomat, to nadawca najpierw ją musi zarejestrować,potem ma X dni na opłacenie, po opłaceniu otrzyma on numer przesyłki, dopiero potem na zaniesienie przesyłki do paczkomatu ma jak pamiętam 7 dni, do Ciebie od tego momentu powinno upłynąć 1/2 dni do dostarczenia, ale przed tym dostaniesz od doręczyciela mail/sms o tym że przesyłka została nadana,oraz kolejna wiadomość że przesyłka jest do odbioru w paczkomacie. Tak że jeszcze długa droga przed Tobą ale to tylko z przyczyn nadawcy nie doręczyciela, bo nie wiadomo kiedy zarejestruje przesyłkę, opłaci i nada, na każdym tym etapie może zwlekać po kilka dni, co w sumie da mu kilkanaście dni zwłoki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analizując, co przeczytałam na forum, wydaje mi się, że czas oczekiwania zależy również od tego, co zostało zamówione. Zdarzało się, że osoba B zamówiła później niż A, z tym samym sposobem dostawy i osoba B dostała przesyłkę szybciej niż A.

Mi 5, paczkomat, zrealizowane 19 lipca, jest 27 lipca i zero informacji o nadaniu przesyłki do paczkomatu.

Myślałam, że może Sprzedawca stara się agregować XX zamówień, by wszystkie razem nadać za pomocą (w tym przypadku) paczkomatu, ale tyle dni minęło, że zastanawiam się, czy oni mieli moją Mi5 na stanie w chwili zmiany statusu na "zrealizowane" wraz z fakturą. 

Muszę przyznać rację, że po przeczytaniu forum ciśnienie skacze. Ale co pozostaje? Poczekam do momentu, gdy otworzą biuro po tej przeprowadzce i jeśli to tego czasu moje zamówienie nie dojdzie, będę procesować cały problem jako Zwrot / Policja (w zależności, jaki z nimi będzie kontakt), aczkolwiek wolałabym, by zakończyło się to w inny sposób. 

Szkoda, że trafiłam tu tak późno. Dołożyłabym pieniędzy, ale sklep wzbudzał zaufanie. 

 

27.07 

Przesyłka jest transportowana między oddziałami InPost. :D:D:D

ale po tych wszystkich postach zaczełam sę obawiać, że dostanę bubla, który się zaraz popsuje i nie będzie z nimi kontaktu ;( psychologia tłumu..

Edytowane przez astusia2
Aktualizacja statusu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21.07.2016 10: ..... => zamówienie
21.07.2016 11:11:10 = > oplata przez PayU
21.07.2016 => mail  zaksiegowaniu pieniedzy, realizacji zamówienia.
Zamówiłem MI4C.
Dzisiaj 27.07.2016 nie jestem w stanie skontaktowac się ze sprzedawcą. Status na "w trakcie realizacji" zmienił się tego samego dnia. Zamówiłem wersję 2/16 grafit. Dostępna. Czekam. Zobaczymy kiedy przeniosą firmę. Dodam, że paczka ma być wysłana kurierem. DPD. Zobaczymy jakim przyjdzie. A... byłbym zapomniał. Możecie nie dzwonić. "Skrzynka jest zapełniona".
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, mostek napisał:

 A... byłbym zapomniał. Możecie nie dzwonić. "Skrzynka jest zapełniona".
 

Dzięki za info :P może ktoś przeczyta akurat twój post zanim kupi, bo mało komu chce się przeglądać 34 strony i ok 1200 odpowiedzi z czego co druga jest praktycznie o tym jak ciężki jest kontakt z nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje doświadczenia z tym dystrybutorem:
7 czerwca otrzymałem towar (telefon + szkło hartowane). Okazało się, że szkło hartowane nie pasuje do telefonu - po kilku mailach odpisali mi po tygodniu lub dwóch, od tamtego czasu cisza, mimo iż się przypominam raz w tygodniu. Mamy 27 lipca i nie otrzymałem ani zamiennego produktu, ani zwrotu pieniędzy.
Teraz zepsuł się telefon i nie można się z nimi jakkolwiek skontaktować (na maile nie odpisują, tel. wyłączony).

Resztę dopowiedzcie sobie sami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwie się ,że takie negatywne komentarze, zamówiłem 7  telefonów dla mnie rodziny czy znajomych,wprawdzie wybieram płatność za pobraniem,ale zawsze miedzy 3-10 dni telefony przychodziły,parę powerbanków bo mieli super cenę na 16000 zł 79 zł ,nigdy nie było problemu,no tak kontakt zerowy odp na maile średnio po 22 godzinach, Od lipca wisi na ich stronie ,że się przenoszą i wysyłki są opóźnione,Dowód zakupu jest zawsze w formie faktury przysyłany na maila ,dlatego skąd komentarze,że nie ma paragonu w paczce.Aha jeśli wybieracie inpost to polecam przeczytać ,że inpost rezygnuje w całości z przesyłek ,będą tylko paczki i paczkomaty.

6 godzin temu, mostek napisał:

21.07.2016 10: ..... => zamówienie
21.07.2016 11:11:10 = > oplata przez PayU
21.07.2016 => mail  zaksiegowaniu pieniedzy, realizacji zamówienia.
Zamówiłem MI4C.
Dzisiaj 27.07.2016 nie jestem w stanie skontaktowac się ze sprzedawcą. Status na "w trakcie realizacji" zmienił się tego samego dnia. Zamówiłem wersję 2/16 grafit. Dostępna. Czekam. Zobaczymy kiedy przeniosą firmę. Dodam, że paczka ma być wysłana kurierem. DPD. Zobaczymy jakim przyjdzie. A... byłbym zapomniał. Możecie nie dzwonić. "Skrzynka jest zapełniona".
 

Na ich stronie jest informacja ,że zamówienia będą realizowane po 1 sierpnia,dlatego pytam o co Ci chodzi?Co za problem wybrać za pobraniem parę zł więcej i przesyłka średnio jest w 3-4 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tam jest napisane, że zamówienia złożone po 22 lipca, a on zamówił i opłacił 21.07 więc pytam, o co Ci chodzi? :P  Co prawda jeśli chodzi o kontakt, to też jest napisane jak byk że w dniach 26-29.07 biuro jest zamknięte, więc nie rozumiem po co w ogóle próbowałeś już nie mówiąc o tym, że i wcześniej na telefon nie szło się dodzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie założyłem konto, żeby napisać w tym temacie, bo nic innego podczas "przygody" z tym sklepem nie pozostaje. Pierwszy raz kupuję telefon Xiaomi, padło na xiomi.com.pl z powodów wyżej wymienionych przez innych.

20.07 9:00 rano - zlozone zamowienie na mi4c 3/32gb biały

26.07 - potwierdzenie realizacji i faktura

27.07 - mail od inpostu o wysyłce

Jutro pewnie dojdzie, mam tylko nadzieję, że będzie to odpowiedni model i kolor, bez problemów w przyszłości... Kontakt z firmą oczywiście absolutnie niemożliwy. Telefon off, maile bez odpowiedzi. Drugi raz bym się nie zdecydował. Chyba, że ktoś ma naprawdę ciasny budżet, sporo czasu i opanowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Trochę się wystraszyłem czytając ten temat, ale u mnie przebiegło to tak:

20.07 zobaczyłem, że telefon jest już dostępny (Note 3 Pro 3/32) więc go zamówiłem. Razem z nim szkło+silikonowe etui. Zapłaciłem od razu przez  PayU.

Później cały czas był status zamówienia, że w realizacji.

W poniedziałek (25.07) wysłałem im maila z zapytaniem o planowany czas wysyłki i autoresponderem dostałem info, że odpowiedź potrwa do 72h. No ale nic - czekałem.

We wtorek 26.07 przyszła informacja, że zrealizowane + faktura. Sprawdziłem też aplikacją do paczkomatów i faktycznie pojawiła się przesyłka od nich. Plus taki tej aplikacji, że nie muszę podawać numeru przesyłki (którego nie miałem jeszcze) tylko na podstawie nr. telefonu nastąpiło sprawdzenie.

I wczoraj (27.07) odebrałem z paczkomatu telefon. Jest cały, jest szkło i etui, ale nie ma przejściówki do ładowarki. Trochę kiepsko. Niby to grosze kosztuje więc pewnie i tak kupię zważywszy na kontakt ze sklepem, ale maila im napiszę - niech doślą, bo wyraźnie piszą o przejściówce na stronie więc trzeba - dla zasady.

Ogólnie to czas realizacji nie wyszedł jakiś specjalnie długi - tylko ten kontakt strasznie kiepski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem tu nowy. Redmi note 3 pro zamówiłem za pobraniem 21.07, zero odzewu z ich strony, żadnego potwierdzenia na maila. Nagle 27.07 bez żadnego uprzedzenia z ich strony zjawia się kurier, on też nie dzwonił, dobrze że byłem w domu. Telefon ok. brakuje faktury, nie wysłali, muszę się o nią upomnieć jak przeniosą sklep. Zobaczymy czy się jej doproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vognar daj znać co i jak z twoim zamowieniem. Zamawiałem w podobnym okresie MI4C ale 2/16 i też 26 miałem zrealizowe ale żadnego info o paczce... Nie miał bym do nich żadnych pretensji gdyby nie to że nie potrafią poinformować kupującego co się dzieje z zamówieniem. W tym momencie mam fakturę, zam. zrealizowane a nie mam telefonu... Mieszkam we Wrocławiu więc jutro lub poniedziałek do nich zapukam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minutes ago, sobiibos said:

Vognar daj znać co i jak z twoim zamowieniem. Zamawiałem w podobnym okresie MI4C ale 2/16 i też 26 miałem zrealizowe ale żadnego info o paczce... Nie miał bym do nich żadnych pretensji gdyby nie to że nie potrafią poinformować kupującego co się dzieje z zamówieniem. W tym momencie mam fakturę, zam. zrealizowane a nie mam telefonu... Mieszkam we Wrocławiu więc jutro lub poniedziałek do nich zapukam

W takim razie daj znać jak przebiegła wizyta. Będzie to pewnie pomocne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam nikomu tego sklepu.Zaplaciłem za przedmiot.Wysłano mi go z taką samą kwotą do zapłacenia.Wyszło na to ,że miałem za przedmiot zapłacić podwójnie.Na wysyłke czekałem około 10 dni.Tragedia.Kontakt zerowy.Paczki oczywiście ze względów takich ,że nikt nie odpowiada na wiadomości nie przyjąłem.Odesłano mi kase o 42 zł mniej na moje konto.Złodzieje i naciągacze.Omijąc szerokim łukiem .Na allegro można kupić za 10zł więcej i przychodzi po 2 dniach tak więc zastanówcie się zanim zrobicie zakupy.Sprawa trafi w poniedziałem na policje.Nie będe tolerował takiego zachowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat u mnie obyło się bez większych problemów. Zamówiłem w niedzielę, info nadania z paczkomatu dostałem w piątek, więc zmieścili się w regulaminowym czasie. Fakturę dostałem na e-maila. Z telefonem wszystko ok. Jedynie kontakt fatalny, bo nie dostałem odpowiedzi na maila (wysłałem tylko jednego).

Mam pytanie do softu? W moim Redmi 3 pro mam zainstalowane MIUI Polska, więc mam rozumieć, że telefon jest odblokowany i mogę bez problemu zainstalować aktualizację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiał ktoś u nich może tą ładowarkę? http://xiaomi.com.pl/produkt/ladowarka-quick-charge-2-0-z-kablem-usb-xiaomi/ Jak długo trzeba na nią czekać i co ona jest warta? Czy lepiej zamówić http://allegro.pl/ladowarka-samsung-quick-charge-2-0-5v-ep-ta20ewe-i5586942968.html lub http://www.hurt.com.pl/ladowarka-sieciowa-reverse-mt-t304-2a-z-gniazdem-usb,p15156.html?start=porownywarka;gmc;15156&gclid=Cj0KEQjw2ua8BRDeusOkl5qth4QBEiQA8BpQcIZQzO2hBz3GMrWI_931D8MmPzTFKbhvyRXh0aM91iYaAql08P8HAQ ?

 

Oczywiście ładowarka do powerbank'a http://xiaomi.com.pl/produkt/power-bank-16000mah-xiaomi/ - moja ładowarka od telefonu strasznie się grzeję i nie chciałbym jej zepsuć dlatego szukam innej ładowarki do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, bojlas napisał:

Zamawiał ktoś u nich może tą ładowarkę? http://xiaomi.com.pl/produkt/ladowarka-quick-charge-2-0-z-kablem-usb-xiaomi/ Jak długo trzeba na nią czekać i co ona jest warta? Czy lepiej zamówić http://allegro.pl/ladowarka-samsung-quick-charge-2-0-5v-ep-ta20ewe-i5586942968.html lub http://www.hurt.com.pl/ladowarka-sieciowa-reverse-mt-t304-2a-z-gniazdem-usb,p15156.html?start=porownywarka;gmc;15156&gclid=Cj0KEQjw2ua8BRDeusOkl5qth4QBEiQA8BpQcIZQzO2hBz3GMrWI_931D8MmPzTFKbhvyRXh0aM91iYaAql08P8HAQ ?

 

Oczywiście ładowarka do powerbank'a http://xiaomi.com.pl/produkt/power-bank-16000mah-xiaomi/ - moja ładowarka od telefonu strasznie się grzeję i nie chciałbym jej zepsuć dlatego szukam innej ładowarki do niego.

Ja polecam http://www.banggood.com/Qualcomm-Certified-BlitzWolf-QC3_0-18W-USB-Charger-EU-Adapter-with-Power3S-Tech-p-1032822.html - ma QC3.0, więc przyda ci się także na przyszłość o ile wytrwa. Ma wiele pozytywnych opinii, na plus przemawia też cena (ja kupiłem na promocji banggood za 35zł, może w innym sklepie uda ci się znaleźć jakąś promocję lub po prostu poczekaj), więc myślę że warto ją kupić rezygnując z ładowarek QC2.0. Do zestawu polecam kabel http://www.banggood.com/BlitzWolf-2_1A-Reversible-Braided-Micro-USB-Cable-Double-Sided-USB-A-Male-to-Double-Sided-Micro-1m-p-1028519.html - ma dwustronne złącza, co zaoszczędzi czasu i nerwów podczas podłączania sprzętu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy Mi4C, który otrzymałem z przedmiotowego sklepu jest odblokowany(a przynajmniej mój jest - napisałem do nich @ z prośbą o odblokowanie) - dziś wgrałem MIUI 8 :-D.

Jutro minie tydzień od kiedy telefon jest u mnie i póki co sprawuje się świetnie - nie mam zastrzeżeń co do transakcji zakupu.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Veriael napisał:

Ja polecam http://www.banggood.com/Qualcomm-Certified-BlitzWolf-QC3_0-18W-USB-Charger-EU-Adapter-with-Power3S-Tech-p-1032822.html - ma QC3.0, więc przyda ci się także na przyszłość o ile wytrwa. Ma wiele pozytywnych opinii, na plus przemawia też cena (ja kupiłem na promocji banggood za 35zł, może w innym sklepie uda ci się znaleźć jakąś promocję lub po prostu poczekaj), więc myślę że warto ją kupić rezygnując z ładowarek QC2.0. Do zestawu polecam kabel http://www.banggood.com/BlitzWolf-2_1A-Reversible-Braided-Micro-USB-Cable-Double-Sided-USB-A-Male-to-Double-Sided-Micro-1m-p-1028519.html - ma dwustronne złącza, co zaoszczędzi czasu i nerwów podczas podłączania sprzętu. :)

Heh ładowarka dla US tańsza niż dla nas - śmiech na sali http://www.banggood.com/Qualcomm-Certified-BlitzWolf-BW-S5-QC3_0-18W-USB-Charger-US-Adapter-with-Power3S-Tech-p-1032821.html

Dodatkowo chciałbym zakupić towar na miejscu a w PL nigdzie takiej nie widzę. Nie chciałbym wydać więcej jak 55zł za komplet ;) - kabelek USB fajny ale niestety za przesyłkę trzeba dopłacić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, bojlas napisał:

Heh ładowarka dla US tańsza niż dla nas - śmiech na sali http://www.banggood.com/Qualcomm-Certified-BlitzWolf-BW-S5-QC3_0-18W-USB-Charger-US-Adapter-with-Power3S-Tech-p-1032821.html

Dodatkowo chciałbym zakupić towar na miejscu a w PL nigdzie takiej nie widzę. Nie chciałbym wydać więcej jak 55zł za komplet ;) - kabelek USB fajny ale niestety za przesyłkę trzeba dopłacić :P

Nie wiem co to ma do tematu, ale kup sobie w takim razie aukey pa-t9, na aliexpress, ale na allegro też są chyba.

Edytowane przez wtbn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.07.2016 o 21:37, Matked napisał:

Ale tam jest napisane, że zamówienia złożone po 22 lipca, a on zamówił i opłacił 21.07 więc pytam, o co Ci chodzi? :P  Co prawda jeśli chodzi o kontakt, to też jest napisane jak byk że w dniach 26-29.07 biuro jest zamknięte, więc nie rozumiem po co w ogóle próbowałeś już nie mówiąc o tym, że i wcześniej na telefon nie szło się dodzwonić.

Ten komunikat wisi już od początku lipca jak coś , lecz na początku jeszcze wysyłki szły z opóźnieniem od 22 lipca jest wysyłka wstrzymana.

17 godzin temu, michal12 napisał:

Witam wszystkich, jestem tu nowy. Redmi note 3 pro zamówiłem za pobraniem 21.07, zero odzewu z ich strony, żadnego potwierdzenia na maila. Nagle 27.07 bez żadnego uprzedzenia z ich strony zjawia się kurier, on też nie dzwonił, dobrze że byłem w domu. Telefon ok. brakuje faktury, nie wysłali, muszę się o nią upomnieć jak przeniosą sklep. Zobaczymy czy się jej doproszę.

Przecież ten sklep fakturę wystawia na email.

9 godzin temu, kancludek napisał:

Mam pytanie do softu? W moim Redmi 3 pro mam zainstalowane MIUI Polska, więc mam rozumieć, że telefon jest odblokowany i mogę bez problemu zainstalować aktualizację?

W pro nie spotkałem się z miuipolska ,jest grywany global z nie pełnym Polskim (aparat i foto jest po angielsku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, wtbn napisał:

Nie wiem co to ma do tematu, ale kup sobie w takim razie aukey pa-t9, na aliexpress, ale na allegro też są chyba.

Pytałem bo tak chciałem, zamówiłem wszystko co polecił teraz pytanie kiedy to dojdzie i jak będzie się sprawować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Global z Polskim językiem jest ok? Jest sklep play itd.? Czy raczej nastawiać się na odblokowywanie boot loadera i wgrywanie MIUI Polska?

Byłem wczoraj w nowej siedzibie, bo przejeżdżałem obok i liczyłem, że może jakoś opylą mi tego Note 3 Pro ;)
Niestety nie udało się, siedziba trochę w proszku przynajmniej z zewnątrz- kładli styropian, a Pan z którym rozmawiałem mówił, że dzisiaj wieczorem mają zacząć przywozic graty z Nowej Rudy chociaż w środku jest też kilka rzeczy do zrobienia jeszcze i myśli, że dopiero koło wtorku, środy to zacznie jako tako funkcjonować, a że mają tam zapierdziel, że milion maili, że jakby tel. odbierali to już w ogóle by się nie wyrabiali z wysyłkami itp.
W ogóle po gadce to miałem wrażenie, że to właściciel albo jakiś bliższy współpracownik ale tego nie wiem :P

Edytowane przez michaUU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, michaUU napisał:

Byłem wczoraj w nowej siedzibie, bo przejeżdżałem obok i liczyłem, że może jakoś opylą mi tego Note 3 Pro ;)
Niestety nie udało się, siedziba trochę w proszku przynajmniej z zewnątrz- kładli styropian, a Pan z którym rozmawiałem mówił, że dzisiaj wieczorem mają zacząć przywozic graty z Nowej Rudy chociaż w środku jest też kilka rzeczy do zrobienia jeszcze i myśli, że dopiero koło wtorku, środy to zacznie jako tako funkcjonować, a że mają tam zapierdziel, że milion maili, że jakby tel. odbierali to już w ogóle by się nie wyrabiali z wysyłkami itp.
W ogóle po gadce to miałem wrażenie, że to właściciel albo jakiś bliższy współpracownik ale tego nie wiem :P

Czyli niby realizują zamówienia. Ja na moje RN3P czekam od 20.07. Widziałem kilka osób tutaj co zamówienie już otrzymało, mimo zaksięgowania płatności w dniu 21.07 (u mnie było od ręki, za pomocą PayU). No ciekawi mnie to bardzo jak to się ułoży dalej. Napisałem już zapytanie do PayU w sprawie ewentualnego odstąpienia od umowy. Oczywiście czekam do 03.08 - bite dwa tygodnie od zawarcia umowy i status zamówienia "w trakcie realizacji".  Ba, na innych forach natrafiłem na osoby które zamawiały dokładnie ten sam telefon (tylko inny kolor) w dniu 21.07 - telefon otrzymały w dniu 26-27.07. Pożyjemy, zobaczymy co to będzie. Nikt na pewno na pieniądzach nie śpi żeby darować prawie 900 złotych ale dam im czas, a co mi tam, do tego trzeciego :) Może się wykażą i dostanę zamówienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, michaUU napisał:

To Global z Polskim językiem jest ok? Jest sklep play itd.? Czy raczej nastawiać się na odblokowywanie boot loadera i wgrywanie MIUI Polska?

Byłem wczoraj w nowej siedzibie, bo przejeżdżałem obok i liczyłem, że może jakoś opylą mi tego Note 3 Pro ;)
Niestety nie udało się, siedziba trochę w proszku przynajmniej z zewnątrz- kładli styropian, a Pan z którym rozmawiałem mówił, że dzisiaj wieczorem mają zacząć przywozic graty z Nowej Rudy chociaż w środku jest też kilka rzeczy do zrobienia jeszcze i myśli, że dopiero koło wtorku, środy to zacznie jako tako funkcjonować, a że mają tam zapierdziel, że milion maili, że jakby tel. odbierali to już w ogóle by się nie wyrabiali z wysyłkami itp.
W ogóle po gadce to miałem wrażenie, że to właściciel albo jakiś bliższy współpracownik ale tego nie wiem :P

 

Sugerowanie jakby ten ich telefon kiedykolwiek normalnie funkcjonował, śmieszne trochę :P

Edytowane przez Matked
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...