Skocz do zawartości

aze.com.pl - opinie o sklepie


Setous

Rekomendowane odpowiedzi

W sprawie firmy SatNet " xiaomi.com.pl " . Właśnie dzisiaj odebrałem osobiście od nich telefon Mi5 ,niestety tak samo jak inni nie mogłem skontaktować się mailem  a ni tym bardziej telefonicznie . Mogę jedynie przekazać chcącym korzystać z ich usług że po prostu firmę przerósł sukces. W trakcie mojego pobytu 2 osoby za pocą 2 laptopów wgrywało oprogramowanie do ok kilkudziesięciu telefonów  wersję miui global. a jedna osoba odpowiadała za kontakt mailowy . Jak sama stwierdziła to otrzymują ok 1500 wiadomości na dobę i nie są wstanie na nie odpowiedzieć. Jeśli ktoś ma czas to ewentualnie może u nich zamawiać choćby z powodu niższych cen niż gdzie indziej. 

 Ja na przykład zakupiłem słuchawki Piston v3 za 65zł. orginały   

To pewnie na jakieś rozłączce USB lecą co? Masakra. Ja dam znać jak śmiga mój Xiaomi mi4 w piątek wieczorem. U mnie wyszło na to że im mniej pisałem maili tym szybciej dostałem. W sumie bardzo logiczne że lecą od maili najniżej położonych (profilaktycznie można założyć że są "najstarsze", ale wiadomo jak ktoś wysłał 4 tygodnie temu maila I np wczoraj A ja tylko np tydzień temu to wiadomo że ja będę nizej na liście więc zajrzą do mojego maila najpierw. Taka moja luzna rozkmina:)

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wszystkich chciałbym zamówić telefon Xiaomi Redmi Note 3 Pro niestety jest on cały czas niedostępny. Czy ktoś wie kiedy będzie dostawa tych telefonów? Była informacja że będzie dostępny 18/19 lipca. Jednak cały czas jest niedostępny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, delux89 napisał:

Witam, wszystkich chciałbym zamówić telefon Xiaomi Redmi Note 3 Pro niestety jest on cały czas niedostępny. Czy ktoś wie kiedy będzie dostawa tych telefonów? Była informacja że będzie dostępny 18/19 lipca. Jednak cały czas jest niedostępny.

To kup w innym sklepie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem już jednego maila do PayU i odpisali mi, że skontaktowali się managerem sklepu i że dają 7 dni na ustosunkowanie się do mojego zażalenia. Po tych 7 dniach mam się ponownie do nich odezwać, termin mija jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, mfishek napisał:

W sprawie firmy SatNet " xiaomi.com.pl " . Właśnie dzisiaj odebrałem osobiście od nich telefon Mi5 ,niestety tak samo jak inni nie mogłem skontaktować się mailem  a ni tym bardziej telefonicznie . Mogę jedynie przekazać chcącym korzystać z ich usług że po prostu firmę przerósł sukces. W trakcie mojego pobytu 2 osoby za pocą 2 laptopów wgrywało oprogramowanie do ok kilkudziesięciu telefonów  wersję miui global. a jedna osoba odpowiadała za kontakt mailowy . Jak sama stwierdziła to otrzymują ok 1500 wiadomości na dobę i nie są wstanie na nie odpowiedzieć. Jeśli ktoś ma czas to ewentualnie może u nich zamawiać choćby z powodu niższych cen niż gdzie indziej. 

 Ja na przykład zakupiłem słuchawki Piston v3 za 65zł. orginały   

Szkoda że nie są z Lublina, bo bym im pomógł :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, lkamil96 napisał:

Ostatni mail od nich znaczył, że paczka została przekazana InPostowi jako 'zrealizowane'? Kiedy mógłbym spodziewać się wiadomości od InPostu z numerkiem? ;) 

Już powinieneś dostać, jeżeli podałeś nr.telefonu to także sms. Jeżeli nic nie dostałeś z InPost-u, to prawdopodobnie paczka ma wygenerowany numer, ale nie została jeszcze nadana/odebrana przez kuriera od nadawcy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, delux89 napisał:

Witam, wszystkich chciałbym zamówić telefon Xiaomi Redmi Note 3 Pro niestety jest on cały czas niedostępny. Czy ktoś wie kiedy będzie dostawa tych telefonów? Była informacja że będzie dostępny 18/19 lipca. Jednak cały czas jest niedostępny.

Jak chcesz ryzykować to już jest na stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w sobotę Redmi 3 Pro, dziś dostałem informację o realizacji zamówienia oraz fakturę. Jak tu już ktoś pisał, przerosło ich to, dziwi mnie jednak fakt że nie inwestują w rozwój firmy, że nie mają nowych pracowników, przez co dzieją się takie rzeczy jak ktoś opisał wyżej.

W sumie zaryzykowałem, ale mam nadzieję, że wszystko skończy się pomyślnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, yurek said:

Kupiłem w sobotę Redmi 3 Pro, dziś dostałem informację o realizacji zamówienia oraz fakturę. Jak tu już ktoś pisał, przerosło ich to, dziwi mnie jednak fakt że nie inwestują w rozwój firmy, że nie mają nowych pracowników, przez co dzieją się takie rzeczy jak ktoś opisał wyżej.

W sumie zaryzykowałem, ale mam nadzieję, że wszystko skończy się pomyślnie. :)

Masz u nich w navbarze zakładkę "Praca" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zamówień wczoraj z tego sklepu mi4. Dzisiaj natrafiłem  na ten wątek z niezbyt pochlebnymi opiniami na temat sklepu głównie  dotyczącymi  czasu dostawy. Na szczęście zamówień za pobraniem. Więc chciałbym się dowiedzieć czy poza ewentualnym czasem oczekiwania należy zwrócić na coś specjalną uwagę  lub czegoś się obawiać w związku z jakością  urządzenia?

Będę wdzięczny za pomoc 

Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, (11.07.2016) - zamówiłem MI5,

 czwartek (14.07,2016) - przyszła mi wiadomość o zaksięgowaniu wpłaty

 niedziela (17.07.2016) - dostałem email z Fakturą i informacją o zrealizowaniu zamówienia

 środa (20.07.2016) - cisza, brak możliwości dodzwonienia się lub kontaktu mailowego, TRAGEDIA

Edytowane przez buzias
błąd kosmetyczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Gecko21 napisał:

To pewnie na jakieś rozłączce USB lecą co? Masakra. Ja dam znać jak śmiga mój Xiaomi mi4 w piątek wieczorem. U mnie wyszło na to że im mniej pisałem maili tym szybciej dostałem. W sumie bardzo logiczne że lecą od maili najniżej położonych (profilaktycznie można założyć że są "najstarsze", ale wiadomo jak ktoś wysłał 4 tygodnie temu maila I np wczoraj A ja tylko np tydzień temu to wiadomo że ja będę nizej na liście więc zajrzą do mojego maila najpierw. Taka moja luzna rozkmina:)

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Nie interesowałem się jak to robią ale puki co mój telefon działa . To jest b. mała firma lecz ceny są rewelacyjne w stosunku do innych sklepów , nie wiem jak to robią ale ich konkurencja powinna się wstydzić tak ostro łupić klientów. Zyczę im  poprawy logistyki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, buzias napisał:

Witam, (11.07.2016) - zamówiłem MI5,

 czwartek (14.07,2016) - przyszła mi wiadomość o zaksięgowaniu wpłaty

 niedziela (17.07.2016) - dostałem email z Fakturą i informacją o zrealizowaniu zamówienia

 środa (20.07.2016) - cisza, brak możliwości dodzwonienia się lub kontaktu mailowego, TRAGEDIA

Przed chwilą przyszedł mi mail z informacją od przewoźnika iż moja paczka zostanie dostarczona w najbliższy dzień roboczy. czekam na zawartość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lkamil96 napisał:

AKTUALNY STATUS

19.07.2016, 14:24

PRZYGOTOWANA DO NADANIA

Nadawca wygenerował etykietę, która umożliwi mu wysłanie przesyłki.

Przyszedł mail z InPostu o 16:19 ;) Jakie kolejne wiadomości powinienem otrzymać? Czy tylko jedną, że jest paczka gotowa do dbioru?

 

 

 

 

 

Czyli dopiero dziś zamówił usługę InPost.Kolejna wiadomość powinna być że przesyłka jest odebrana z paczkomatu lub odebrał od sprzedawcy kurier, a to też może trwać kilka dni zanim ją nada, na dostarczenie jej do paczkomatu ma jak dobrze pamiętam 7 dni

2 godziny temu, Beben86 napisał:

Witam. Zamówień wczoraj z tego sklepu mi4. Dzisiaj natrafiłem  na ten wątek z niezbyt pochlebnymi opiniami na temat sklepu głównie  dotyczącymi  czasu dostawy. Na szczęście zamówień za pobraniem. Więc chciałbym się dowiedzieć czy poza ewentualnym czasem oczekiwania należy zwrócić na coś specjalną uwagę  lub czegoś się obawiać w związku z jakością  urządzenia?

Będę wdzięczny za pomoc 

Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum 

Jeżeli chodzi o ten sklep to na początku powinieneś się martwić tylko o brak kontaktu i czas realizacji, a później aby telefon był do późnej starości sprawny, bo tak naprawdę nie wiadomo jak jest u nich z gwarancją :).

Edytowane przez wojtekmarchewka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dłuższy czas oczekiwania jestem w stanie wybaczyć ponieważ póki  co mam działający  telefon tyle że prawie czteroletni no i cena w tym sklepie jest atrakcyjna. Bardziej niepokoi mnie to że podobno inny gorszy soft czy coś takiego  instalują  (nie jestem fachowcem w tej dziedzinie). Co do czasu oczekiwania to chyba w tym przypadku  firmie powinno zależeć żeby jak najszybciej dostać pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Beben86 napisał:

Dłuższy czas oczekiwania jestem w stanie wybaczyć ponieważ póki  co mam działający  telefon tyle że prawie czteroletni no i cena w tym sklepie jest atrakcyjna. Bardziej niepokoi mnie to że podobno inny gorszy soft czy coś takiego  instalują  (nie jestem fachowcem w tej dziedzinie). Co do czasu oczekiwania to chyba w tym przypadku  firmie powinno zależeć żeby jak najszybciej dostać pieniądze.

Uwierz mi że im zależy, ale góry nie przeskoczysz ;) , mają w ch... j zamówień do czego ty także się przyłożyłeś :P , a ludzi mało do ich obsługi.Z softem sobie poradzisz, zresztą od czego masz nas :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, wojtekmarchewka napisał:

Uwierz mi że im zależy, ale góry nie przeskoczysz ;) , mają w ch... j zamówień do czego ty także się przyłożyłeś :P , a ludzi mało do ich obsługi.Z softem sobie poradzisz, zresztą od czego masz nas :) .

Rozumiem że poza czasem oczekiwania nie  muszę się martwić o jakość urządzenia i że dostanę wyświetlacz z chińskim alfabetem? Czy ewentualne (mam nadzieję że nie będzie potrzebne) grzebanie w sofcie nie spowoduje utraty gwarancji? Jeśli tak to wolę tego uniknąć i grzecznie oddać paczkę kurierowi zanim zaplacę. 

Dzięki również za ewentualną pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie dostaniesz room z xiaomi.eu, czyli dobrze spolszczony i aktualizowany co tydzień, ale czy na Twoim Mi 4 będzie działał prawidłowo tego się nie dowiesz zanim nie zaczniesz używać, ja przeszedłem wszystkie roomy od xiaomi.eu, na jednych dobrze na innych gorzej, ale jak poczytasz na tym portalu co telefon to inne działanie. Ingerencja w soft nie powoduję utraty gwarancji, przecież już sklep ingeruje w soft :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pozostaje cierpliwie czekać. Na stronie jest napisane że instalują miui global. Potem w parametrach technicznych jest :" – menu w języku polskim – oprogramowanie MIUI Polska (na życzenie możemy wgrać oficjalne oprogramowanie)". Co nie końca wiem jak interpretowac

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miui global ma także system w języku polskim i to nawet nieźle spolszczony(sidzę akurat na nim), ale  będzie raczej w przypadku telefonów z zablokowanym "bootloaderem" czyli np.Redmi 3, Ty Kupiłeś Mi4 więc raczej będzie xiaomi.eu. Gdzie także jest język Pl wspomaganym przez miuipolska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam zamiar zakupić dwie sztuki Redmi note 3 pro 3/32 na raty za pośrednictwem tego sklepu. Mam pytanie - czy otrzymam telefon gotowy do użytku, czy może będę musiał "wgrywać" coś samemu. Nie ukrywam, ze nie jestem w biegły w tych sprawach, więc mógłby to być dla mnie niemały problem. 
Chciałbym również wiedzieć, czy jest coś czego powinienem jakoś specjalnie dopilnować przed/w trakcie/po zakupie w tym sklepie.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak otrzymasz telefon do użytku, ten model zapewne będzie miał global stable ,czyli niezłe spolszczenie....... i  tyle, co do działania telefonu to się okaże z czasem, jak zaczniesz sam użytkować czy wszystko Ci pasuje,już pisałem wielokrotnie przed nie masz  co się obawiać, oprócz przedłużającej się wysyłki nawet do kilkunastu dni, a po zakupie, módl się aby nic się z telefonem nic nie stało( choć czasami i Bóg nie pomoże :P ) , bo gwarancja u nich jest jedną niewiadomą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...