Skocz do zawartości

aze.com.pl - opinie o sklepie


Setous

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Keleos napisał:

Dostałem dzisiaj info od InPostu, że mój telefon (który kupiłem u innego źródła w piątek i aktualnie już go mam...) został wysłany...

W piątek wysyłałem odstąpienie od umowy z żądaniem zwrotu pieniędzy i niewysyłania towaru. Olali to.

Odbierać przesyłkę czy im zostawić w paczkomacie do zwrotu? Jakieś sugestie :) 

Możesz albo olać i po 3dniach zostanie odesłane, albo podejść do paczkomatu i tam jest chyba opcja  do odesłania... pewny nie jestem.

 

1 godzinę temu, Dobry Papa napisał:

Nie wiem. Napisałem co wiem xD Ogólnie wycofywanie niektórych przesyłek listowych wiąże się z pewną reorganizacją więc pomyślałem, że może mieć jakiś związek z chwilowymi problemami.
A co do reszty - mnie inpost zawiódł dwa razy - raz przez 2 dni paczka była w doręczeniu i niewiedzieć czemu do mnie nie trafiła bo byłem cały dzien w domu, a drugi był własnie dziś bo bardzo zależało mi na paczce w piątek i dlatego wziąłem kuriera. Poza tym z inpostu byłem zawsze zadowolony. Może faktycznie sklep robi tak jak piszesz. W sumie po nich można się wielu rzeczy spodziewać.

Było głośno o tym z 10-15 stron temu xD, generują etykietę masowo, a potem jak zrobią tak jest, a kto się nie załapie, trudno, co oni się będą przejmować. U mnie w mieście kurier działał różnie, raz 24, raz 48h, ale 2dni roboczych nigdy nie przekroczył, natomiast paczkomat zawsze w 24h na miejscu :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Onex napisał:

Wysłali dzisiaj komuś telefon? Jeśli tak to jaki.

Wysłano dziś mój Redmi 3 PRO 3/32GB LTE (grafit) + słuchawki Piston V3.

Zamówiony 12.07 ok. 13-tej, opłacone PayU.

Zdziś,

15:01 - mail od sklepu "Twoje zamówienie zostało zrealizowane" + faktura VAT

16:17 - Nadano paczkę (o 14:56 wygenerowano etykietę) InPost

18:58 - "Przesyłka jest transportowana między oddziałami InPost"

Czyli pewnie jutro będzie u mnie...:-)

Edytowane przez zablociak
kolorki :)
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, brqsl napisał:

No to ja czekam na 2/16GB, mam nadzieję, że jutro też mi wyślą.

Sent from my SGP521 using Tapatalk

No ja też czekam na ten model i cisza w temacie... Coś czuję, że możemy trochę dłużej poczekać :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic z nimi nie załatwiać, NIE KUPOWAĆ!

 

Mnie wysłali wadliwy telefon- chciałem zwrotu pieniędzy, to oddali 350zł mniej, bo z telefonu folijkę ściągnąłem i wg nich już nie oddałem nowego- OSZUŚCI!

Na szczęście cwaniaczek ma jednoosobową działalność gospodarczą, to jak nie wyśle mi kasy do piątku (tak jak na przedsądowym wezwaniu do zapłaty), to chłopina nie dość , że odda całość, łącznie z kosztem wysyłki, to beknie jeszcze za koszty sądowe i wynagrodzenie mojego prawnika 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adamoo napisał:

Nic z nimi nie załatwiać, NIE KUPOWAĆ!

 

Mnie wysłali wadliwy telefon- chciałem zwrotu pieniędzy, to oddali 350zł mniej, bo z telefonu folijkę ściągnąłem i wg nich już nie oddałem nowego- OSZUŚCI!

Na szczęście cwaniaczek ma jednoosobową działalność gospodarczą, to jak nie wyśle mi kasy do piątku (tak jak na przedsądowym wezwaniu do zapłaty), to chłopina nie dość , że odda całość, łącznie z kosztem wysyłki, to beknie jeszcze za koszty sądowe i wynagrodzenie mojego prawnika 

Czekam na dalszy rozwój sytuacji, żeby jakby co mieć podkładkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga nie da sie na forum zrobic prostej ankiety jako post wyrozniony na gorze z opcjami "Czy polecasz sklep? - bardzo, moze byc, niezbyt, zdecydiwanie nie" ? Byloby wizualnie latwiej ogarnac niz czytac 30 stron tematu...

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

śledzę ten temat od zeszłego tygodnia, ale dzisiaj postanowiłem że w końcu ,,dam głos"

Historia zamówienia Xiaomi Redmi 3 Pro - 3/32 LTE - kolor grafit:

13.07.2016 - 21:00 - dzień ,,0" - złożenie zamówienia, kilka chwil później automatyczne potwierdzenie przyjęcia zamówienia do realizacji;

16.07.2016 - 19:53 -pierwsza odpowiedź, hurtowa, z informacją o czasie realizacji zamówienia ok. 4 dni roboczych;

18.07.2016 - 10:18 - druga odpowiedź - potwierdzenie, że posiadają model i kolor na stanie;

19:07.2016 - 12:55 - informacja o zrealizowaniu zamówienia i otrzymana faktura (4 dzień roboczy).

Teraz czekam na informację dotyczącą paczkomatów.

 

 

Edytowane przez McG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Keleos napisał:

Swoja droga nie da sie na forum zrobic prostej ankiety jako post wyrozniony na gorze z opcjami "Czy polecasz sklep? - bardzo, moze byc, niezbyt, zdecydiwanie nie" ? Byloby wizualnie latwiej ogarnac niz czytac 30 stron tematu...

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Musi to zrobić założyciel tematu, nie wiem dlaczego, ale opcja dodania ankiety przez moderatorów zniknęła :(, być może temat jest zbyt rozbudowany już na ankietę, ale jak tylko znajdę rozwiązanie, to dodam takową ankietę, pomysł nie głupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, MetalXYZ napisał:

Ja zamówiłem 13.07, potwierdzenie zrealizowania zamówienia dostałem 14.07, a wysyłka dzisiaj o 18

zamawiałem Xiaomi Redmi Note 3 Pro – 3/32GB LTE

 

Dzisiaj kurier przywiózł mi paczke , otworzyłem przy nim i sprawdziłem oryginalność i wszystko się zgadza, dobrze zapakowane . Telefon cały działa. Wszystko się zgadza tylko czas realizacji troche długi. Osobiście polecam sklep osobom którym się nie spieszy z wysyłką.

 

Edytowane przez MetalXYZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 14 mama odebrała paczkę ponieważ nie ma mnie w domu. Z 15 minut tłumaczyłem jej jak uruchomić telefon I żeby nie czytała mi wszystkich akceptacji regulaminow androida itp tylko akceptowala I pomijala. Zrobiła jakaś fotke. Wszystko wydaje się spoko. Wgrane miui PL

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minutes ago, zablociak said:

O 13-tej odebrałem paczkę. Wszystko wydaje się być w porządku. Trochę długo się czeka, ale poza tym  OK.

Wgrane MIUI 7.4 by ManhIT, 6.5.12 (rozwojowa) do Redmi 3 PRO 3/32GB LTE grafit

Kiedy zamawiałeś? Ja zamówiłem w środę, dzień później e-mail o "zrealizowaniu zamówienia i do tej pory żadnej wiadomości o wysyłce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kaszajaglana napisał:

Kiedy zamawiałeś? Ja zamówiłem w środę, dzień później e-mail o "zrealizowaniu zamówienia i do tej pory żadnej wiadomości o wysyłce.

Zamówiony 12.07 ok. 13-tej, opłacone PayU.

Wczoraj:

15:01 - mail od sklepu "Twoje zamówienie zostało zrealizowane" + faktura VAT

16:17 - Nadano paczkę (o 14:56 wygenerowano etykietę) InPost

18:58 - "Przesyłka jest transportowana między oddziałami InPost"

Dziś o 12:44 paczka czekała w Paczkomacie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, brqsl napisał:

Czy ktos dostal może w ostatnich dniach paczkę z RN3Pro 2/16? Czekam od tygodnia i zaczynam już tracić cierpliwość.

Sent from my SGP521 using Tapatalk

Zamawiałem w grafitowym kolorze. Jeszcze nie wysłali, na ich stronie telefon jest niedostępny. 

EDIT1. Napisałem do nich maila że jak nie wyślą w kilka dni to chcę zwrot pieniędzy.

Edytowane przez Onex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dziś otrzymałem swojego mi4c,

zamawiałem czternastego wieczorem. Przesyłka za pobraniem- bez stresu i kłopotów. Przed zakupem w tym sklepie oczywiście czytałem ten wątek i sywierdziłem, że jest tu dużo osób które są delikatnie mówiąc bardzo niecierpliwe. Jeżeli chcecie mieć fona od ręki to idźcie do sklepu i kupcie sprzęt o podobnych parametrach za trzykrotność tej kwoty.

Moja ocena xiaomi.com.pl jest jak najbardziej pozytywna.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem telefon, póki co wszystko ok. Napisany mail o odblokowanie bootloadera, a wersja angielska nie jest jakoś zła. Ogólnie jeśli chodzi o sklep to ewidentnie widać, że koleś sprzedaje sprzęt którego niema na stanie. Jego magiczny magazyn to pewnie osoba/sklep od której zamawia sprzęt. Jak ktoś ma szczęście i trafi na okres gdy niema dużo zamówień i rzeczywiście ma coś na stanie to dostanie szybko inaczej trzeba czekać na kolejną dostawę.

Edytowane przez owiec0001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Hidori napisał:

Witam,

Dziś otrzymałem swojego mi4c,

zamawiałem czternastego wieczorem. Przesyłka za pobraniem- bez stresu i kłopotów. Przed zakupem w tym sklepie oczywiście czytałem ten wątek i sywierdziłem, że jest tu dużo osób które są delikatnie mówiąc bardzo niecierpliwe. Jeżeli chcecie mieć fona od ręki to idźcie do sklepu i kupcie sprzęt o podobnych parametrach za trzykrotność tej kwoty.

Moja ocena xiaomi.com.pl jest jak najbardziej pozytywna.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Tydzień czekania za wysyłkę z PL uważasz za niecierpliwość? W takim czasie mam telefon z Chin DHL'em i pewnie wyjdzie jeszcze kilka złociszy taniej, a jak uniknie się VAT to sporo taniej :D. Po wysyłce z PL oczekuje się 24 max 48h wysyłki (niektórzy jeszcze przymkną oko na 72h), ale ponad 5dni, a niektórzy nawet 14dni? 

 

52 minuty temu, Xin napisał:

Witam mam pytanie . Chcę kupić oryginalny xiaomi z 24 miesięczną gwarancją producenta realizowaną w serwisie w Polsce. Który sklep wybrać najpewniej?

Chcesz Xiaomi, zapomnij o gwarancji 24msc, producent daje jedynie 12msc, a na realną gwarancję w PL nie ma za bardzo co liczyć, zostaje Ci Technos lub IBuyGou albo kup sobie jakiegoś Szajsunga, czy inny drogi crap.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Onex napisał:

Zamawiałem w grafitowym kolorze. Jeszcze nie wysłali, na ich stronie telefon jest niedostępny. 

EDIT1. Napisałem do nich maila że jak nie wyślą w kilka dni to chcę zwrot pieniędzy.

Ja grafitowy zamówiłem 6.07.2016 i do zeszłego tygodnia go nie dostałem. W ostatni czwartek odstąpilem od umowy. Napisali mi wtedy że w poniedziałek będą mieli na stanie, ale jak chcę to mi zwrócą pieniądze. Jeszcze to bajerowanie, jak to pracownik rzekomo wysłał mi maila o braku tego modelu. Jestem dalej ciekaw czy zwrócą mi te pieniądze, czy wcisną mi ten ich telefon bo dostawę niby mieli. Szkoda gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie firmy SatNet " xiaomi.com.pl " . Właśnie dzisiaj odebrałem osobiście od nich telefon Mi5 ,niestety tak samo jak inni nie mogłem skontaktować się mailem  a ni tym bardziej telefonicznie . Mogę jedynie przekazać chcącym korzystać z ich usług że po prostu firmę przerósł sukces. W trakcie mojego pobytu 2 osoby za pocą 2 laptopów wgrywało oprogramowanie do ok kilkudziesięciu telefonów  wersję miui global. a jedna osoba odpowiadała za kontakt mailowy . Jak sama stwierdziła to otrzymują ok 1500 wiadomości na dobę i nie są wstanie na nie odpowiedzieć. Jeśli ktoś ma czas to ewentualnie może u nich zamawiać choćby z powodu niższych cen niż gdzie indziej. 

 Ja na przykład zakupiłem słuchawki Piston v3 za 65zł. orginały   

Edytowane przez mfishek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redmi 3s 3/32 zamówiony w środę 13 lipca o 21.50.

 

w czwartek przyjęty do realizacji.

w poniedziałek zlecenie zrealizowane, ; - rano, paczka wysłana - popołudnie inpost, że paczka w doręczeniu

wtorek o 13 paczka w paczkomacie.

 

Wszystko bez problemu. Nówka sztuka, odfoliowałem. Chiński soft, bez polskiej "nakładki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...