Skocz do zawartości

aze.com.pl - opinie o sklepie


Setous

Rekomendowane odpowiedzi

No, ogólnie gdyby nie ten kontakt to była by bajka. Telefon przyszedł wymieniony na nowy sprawny z Orginalnym romem, Kłopotem jest kontakt i maile które przychodzą po 3 dniach. Ogółem jestem zadowolony z szybkości obsługi :) jeśli poprawi się komunikacja to sklep naprawdę jest wart do polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to u mnie mija 10 dni od zamówienia a w międzyczasie dostałem tylko jedną zdawkową odpowiedź, że jest problem z dostępnością jakiegoś detalu... Rzuciłem odpowiedź i już tak 5 dni mija jak odbić nie mogą. Nastawienie proklient pełną gębą. Daję im jeszcze chwilę i będą mieć prawnika na tyłku:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym się podzielić moimi doświadczeniami z owym sklepem. We wtorek tydzień temu (14.06) zamówiłem u nich redmi note 3 pro. W piątek postanowiłem napisać do nich maila, bo oczywiście ani potwierdzenia ani faktury nie otrzymałem. O dziwo, w sobotę dostałem fakturę oraz odpowiedź, że telefon zostanie wysłany w poniedziałek. Wysyłka poszła całkiem sprawnie, dzisiaj o 10:00 dostałem sms-a, że przesyłka czeka w paczkomacie. Telefon był zapakowany w folię bąbelkową i kopertę... która była naderwana. Złożyłem reklamację do InPostu, ale na szczęście telefon był cały, pudełko również. Osobiście sklepu nie polecam, utrudniony kontakt i długi czas realizacji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszystkim, nie wiem jak wy ja mam niby dobrą, ale mieszaną opinie o do tego sklepu. Kupiłem od nich Redmi 3, kontakt z gościem okej, szybkość dostarczenia czy samego wysłania przesyłki też, lecz jedno mnie dziwi, że ani faktury, ani paragonu, karty gwarancyjnej czy cokolwiek nie dostałem. Zastanawiam się czy nie napisać do tego sklepu bo w razie gdyby coś się stało to muszę na własną ręke kombinować naprawę. Pomimo tego polecam zakup z tego sklepu, tel przyjechał sprawny, z folią, wgrany xiaomi.eu na lock bl 7.1.3.0 także nie narzekam. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. I ja chciałem się podzielić z Wami moją przygodą z tym sklepem. Otóż w miniony czwartek (16.06) zamówiłem telefon Mi5 wraz z kilkoma dodatkami, całość opłaciłem ratami PayU. Następnego dnia status mojego zamówienia zmienił się na "zrealizowane", otrzymałem fakturę więc wszystko elegancko. Przy składaniu zamówienia poprosiłem o wysyłkę w poniedziałek, tak aby kurier dostarczył mi telefon we wtorek. Tak się nie stało. We wtorek żadna paczka do mnie nie dotarła, więc zacząłem się niepokoić. Próby kontaktu ze sklep okazały się niemożliwe gdyż telefon jest wiecznie zajęty, a o 15:30 zostaje wyłączony. Wysłałem więc mail z zapytaniem o status mojego zamówienia i przesłanie nr listu przewozowego, ale tu także odbiłem się od ściany otrzymując autoresponder o treści: " W związku z bardzo dużą ilością maili informujemy, że czas odpowiedzi może wynieść do 72h. ". Moja frustracja rosła. W dniu wczorajszym od 9:30 zacząłem wydzwaniać do ich sklepu, ale na początku telefon był nieaktywny, a później zajęty. Wreszcie koło udało mi się dodzwonić, a pani poinformowała mnie, że przy pakowaniu wysyłki okazało się, że nie mają tego telefonu w kolorze czarnym i dostawa będzie dopiero pod koniec tygodnia. Na stronie telefon dalej widnieje jako dostępny co ciekawsze teraz też w niższej cenie. Co mnie najbardziej zastanawia w tym wszystkim, to fakt iż bank przed przyznaniem kredytu kontaktuje się ze sklepem i potwierdza dostępność wybranych produktów, więc nie rozumiem jak to się stało, że w ciągu jednego dnia zginął im telefon za 1600zł. Generalnie nie polecam tego sklepu, wcześniej u nich zamawiałem i wszystko było bezproblemowo, teraz widzę, że handlują towarem, którego nie mają na stanie, a kontakt z klientem mają w głębokim poważaniu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widząc te wszystkie opinie trochę się bałem kupić w tym sklepie telefon. Ale stwierdziłem, że raz się żyje ;) Zwłaszcza, że mieli sporo taniej niż w innych miejscach. No i kupiłem w sobotę 18 czerwca. Zapłaciłem z góry payu, a we wtorek po południu odebrałem telefon z paczkomatu. Czyli de facto w jeden dzień roboczy się uwinęli. Model zgodny z opisem, wgrany soft z miuipolska, wszystko gra. Czyli z mojego doświadczenia polecam. Oczywiście patrząc na warunki gwarancji, to takowej w zasadzie nie ma, więc trzeba się z tym liczyć. Ja mam nadzieję, że telefon będzie działał ;) Wbrew temu, co mówią niektórzy, faktury są dostępne - tylko trzeba samemu pobrać ze strony sklepu. Teraz domówiłem kilka akcesoriów, zobaczymy jak im to pójdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciąg dalszy mojej historii. Rano napisałem też maila do sklepu w związku z jakąś rekompensatą za brak telefonu oraz ze zmianą ceny. Otrzymałem odpowiedź w ciągu kilku godzin, że oczywiście dorzucą prezent, a po kilku następnych godzinach dostałem potwierdzenie o nadaniu przesyłki. Jutro powinna dotrzeć, więc zobaczymy w jakim stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja historia ze sklepem zakonczyla sie. Duzo nerwow mnie to kosztowalo. Zwrocono mi pieniadze za telefon dopiero po 13 dniach od jego otrzymania przez sklep, a przypomne,ze wyslali mi go mimo mojej rezygnacji z zamowienia i wyslania odstapienia od umowy. W tym tyg udalo mi sie zadzwonic w pon i w srode po chyba ponad 100 wybieraniach numeru z pytaniem co z moimi pieniedzmi. Dopiero po 2 telefonie dostalem je na konto. Pierwszy raz mi sie zdarzyla taka sytuacja, a zakupow przez internet robie mase. Przestrzegam osoby przed kupnem w tym sklepie no chyba,ze sie lubia uzerac i denerowac.Ciesze sie,ze to juz za mna i moge ten rozdzial zamknac. Szkoda, ze nie trafilem wczesniej na ten watek, bo na pewno bym tam nic nie kupil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środę udało mi się w końcu tam dodzwonić. Pani przeprosiła, wyjaśniła i obiecała, że paczka wyjdzie. No i rzeczywiście wczoraj przesyłka doszła. A ale po co tyle niepotrzebnych bluzgów i nerwów. Czyli cała akcja zamknęła się u mnie w dwa tygodnie.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem przesyłkę. Telefon był, gratis też, (w ramach rekompensaty otrzymałem powerbank 5000 mAh) a to co mnie najbardziej rozczarowało w środku to karteczka z napisem "etui doślemy i miband pocztą". Ręce mi opadły bo telefonicznie powiedzieli, że nie mają tylko telefonu w kolorze czarnym, o braku pozostałych produktów nic nie wspominali. Czekam na pozostałe produkty z zamówienia i kończę z tym sklepem bo to jest kpina. Gorąco nie polecam tego sklepu i ja osobiście nigdy więcej tam nie kupię. 

PS. Całość była zapakowana tylko w kopertę bąbelkową tak jak u wszystkich innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2016 o 14:17, Tomek C. napisał:

Widząc te wszystkie opinie trochę się bałem kupić w tym sklepie telefon. Ale stwierdziłem, że raz się żyje ;) Zwłaszcza, że mieli sporo taniej niż w innych miejscach. No i kupiłem w sobotę 18 czerwca. Zapłaciłem z góry payu, a we wtorek po południu odebrałem telefon z paczkomatu. Czyli de facto w jeden dzień roboczy się uwinęli.

żałuję ze nie wygoglowałem wcześnie tego tematu, stanowczo odradzam sklep, ja zamówiłem też 18.06 i do dziś nie otrzymałem telefonu, ludzie nie kupujcie u tego oszusta, nie warto, szkoda się denerwować, wcale taniej nie mają, można znaleźć w tej samej cenie z odbiorem osobistym i obsługą która odbiera telefony !.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim, kupiłem w sobotę "Xiaomi Redmi Note 3 Pro 2/16GB" w poniedziałek dostałem fakture i drugi email z wiadomością realizacji zamówienia. Dziś(czyli wtorek) nie otrzymałem paczki. I tu sie nasuwa moje pytanie, czy dostaliście kod do śledzenia paczki? Wybrałem wysyłkę za pobraniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Straatmoon napisał:

Hej wszystkim, kupiłem w sobotę "Xiaomi Redmi Note 3 Pro 2/16GB" w poniedziałek dostałem fakture i drugi email z wiadomością realizacji zamówienia. Dziś(czyli wtorek) nie otrzymałem paczki. I tu sie nasuwa moje pytanie, czy dostaliście kod do śledzenia paczki? Wybrałem wysyłkę za pobraniem.

Wiadomość z kodem dostaniesz od firmy wysyłkowej jak tylko zarejestrują paczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Realizacja w dwa dni robocze, więc wszystko niby fajnie. Jednak nie polecam kupna telefonów z zablokowanym bt, bo wgrywają syfiaki i ciężko się z tego wydostać, tylko edl ratuje sytuację. Jak ktoś chce najnowsze jak np. Mi5 to na pewno szkoda ryzykować, bo może się zdarzyć, ze nawet edl będzie zablokwana i wtedy kaplica. Więc podsumowując, jak ktoś nie jest biegły w sprawach fastboot itd. naprawdę lepiej zapłacić gdzie indziej trocę więcej, bo szkoda zabawy z szukaniem rozwiązań w necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem 2 telefony w niedziele. W pon rano dostaje maila z informacją że przyjęli zamówienie, po kilku godzinach napisali że zamówienie jest zrealizowane. Wczoraj przyszedł kurier z telefonami. Wszystko w porządku, bez żadnych problemów.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie kochani, dziękuję za wpisy!!! Dziś chciałem zamówić Mi4cPrime+ wszystkie możliwe dodatki poprosić aby telefon był na jutro pojutrze aż wpisałem pytanko o wiarygodności sklepu. No i...
Ostatnio też na mechanika trafiłem który wszystko robił w najdłuższych z przewidzianych terminów. Jak, ku...wa, nie lubię takich gówniarzy którzy nie mają odrobiny szacunku. A tak wszystko pięknie wygląda na ich stronie, wszystko dostępne i profesjonalne... 
Dzwoniłem na numer podany na stronie (bo nawet słabo się wierzyło, że niema kontaktu), no i chyba norma - zero odpowiedzi. Świetnie! Poszukam innego sprzedawcy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ moja cierpliwość już się kończy postanowiłem napisać maila z zapytaniem, kiedy mogę się spodziewać reszty zamówionego towaru, który obiecali dosłać pocztą. Dzisiaj dostałem odpowiedź. Pani Kamila Chabrzyk odpowiedziała iż owa przesyłka została już dostarczona. Ręce mi opadają jak oni oszukują klientów i sprawy tak nie zostawię. Zażądałem od niej dodatkowych informacji kiedy nadali przesyłkę, kiedy i kto ją odebrał. Jutro jeszcze będę do nich dzwonił i mam nadzieję, że skutecznie zamknę temat i nie wrócę do tego sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25.06 kupiłem u nich Mi Banda 2 i nic. Ostatniego maila, którego dostałem to, że zamówienie zostało zrealizowane. Raczej trudno mi przeoczyć przesyłkę, gdy ma przyjść paczkomatem (jak trzeba być nieogarniętym, żeby wpisać zły telefon i maila do Inpostu? Chyba się nie da). Na telefonie poczta, mailem żadnej odpowiedzi. Chyba trzeba płatność cofnąć. Nie polecam 2/10.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pytanie o oryginalność MI4 LTE, mam taką odpowiedź:

"obcenie Xiaomi tylko w starszych wwersja pozostawila hologramy, w nowych trzeba kontaktować się z Xiaomi celem potwierdzeni oryginalności

android 6, system global"

 

Czy to prawda, że obecnie Xiaomi nie dostarcza zdrapek weryfikacyjnych oryginalność telefonów?

 

Czy (biorąc pod uwagę wiekowość modelu MI4) zdarzają się jeszcze podróbki?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, miszaa napisał:

Na pytanie o oryginalność MI4 LTE, mam taką odpowiedź:

"obcenie Xiaomi tylko w starszych wwersja pozostawila hologramy, w nowych trzeba kontaktować się z Xiaomi celem potwierdzeni oryginalności

android 6, system global"

 

Czy to prawda, że obecnie Xiaomi nie dostarcza zdrapek weryfikacyjnych oryginalność telefonów?

 

Czy (biorąc pod uwagę wiekowość modelu MI4) zdarzają się jeszcze podróbki?

 

Pozdrawiam

Zdarzają się i jest ich nawet sporo. Każdy Mi4 z tego co pamiętam ma zdrapkę... Zdrapki nie mają telefony z połowy 2015 i początku 2016r. Możesz trafić także refuba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio testowałem swojego Note 3 pro. Oficjalna apka od Xiaomi mówi że za mało informacji. Sprawdzałem na ich stronie przez numer imei i s/n i tutaj znów potwierdza że to jest Note 3. Antutu oficcer mówi iż to oryginał. Więc tak jestem dosyć niepewny czy to na pewno oryginał. (Mimo iż ma te 77k w antutu)

Edytowane przez Rdzeniuch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...