Skocz do zawartości

PO PROBIE FLASHU TELEFON PADL


bartondir

Rekomendowane odpowiedzi

Probowalem sflashowac rom do oryginalnego za pomoca mi flash,podczas flashowania wystapil blad ''failed (remote data too large)'' i teraz telefon nie chce sie wlaczyc nie reaguje tez na ladowarke. Czy jest jakas opcja naprawy czy 300e wyrzucone na smietnik?dzieki za odpowiedzi

Edytowane przez bartondir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie mam awersje do toolkitów i wolę wiedzieć gdzie dokładnie jest coś nie tak. Może spróbuj jeszcze raz, ale ręcznie klepiąc komendy przez najnowsze adb (znajdujące się w flashall.bat). I jeśli wywali się na systemie to spróbuj:

fastboot –S 256M flash system system.img

Na z3+ jest podobny problem przy aosp i to działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, AndropaX said:

Generalnie mam awersje do toolkitów i wolę wiedzieć gdzie dokładnie jest coś nie tak. Może spróbuj jeszcze raz, ale ręcznie klepiąc komendy przez najnowsze adb (znajdujące się w flashall.bat). I jeśli wywali się na systemie to spróbuj:

fastboot –S 256M flash system system.img

Na z3+ jest podobny problem przy aosp i to działa

komputer nie wykrywa telefonu gdyz sie nie chce wlaczyc czy mimo wszystko to zadziala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie działa fastboot to masz z telefonu przycisk do papieru.

Teoretycznie możesz otworzyć telefon i odpiac baterię na chwilę ale to wymaga rozkręcenia. Jeszcze są test points na płycie głównej ale tego chyba na Mi4c nikt nie ćwiczył.

Wysłano z MI Note

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minutes ago, Acid said:

Jak nie działa fastboot to masz z telefonu przycisk do papieru.

 

Teoretycznie możesz otworzyć telefon i odpiac baterię na chwilę ale to wymaga rozkręcenia. Jeszcze są test points na płycie głównej ale tego chyba na Mi4c nikt nie ćwiczył.

 

Wysłano z MI Note

 

zglosilem to do twojego serwice center jest szansa jak ci go wysle ,ze da sie cos zrobic?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minutes ago, Acid said: Jak nie działa fastboot to masz z telefonu przycisk do papieru.

 

Teoretycznie możesz otworzyć telefon i odpiac baterię na chwilę ale to wymaga rozkręcenia. Jeszcze są test points na płycie głównej ale tego chyba na Mi4c nikt nie ćwiczył.

 

Wysłano z MI Note

 

zglosilem to do twojego serwice center jest szansa jak ci go wysle ,ze da sie cos zrobic?

 

http://miuipolska.pl/forum/index.php?/topic/7084-Zbrickowany-mi4c

W tym wątku masz linki jak go odratować.

Wyłączyłeś podpisywanie cyfrowe sterowników w Windzie? Próbowałeś nacisnąć PWR + VOL+ przez 10sekund, a potem podłączyć telefon do kompa?

Wysłane z Mi 4c 32GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 11/3/2015, 10:04:56, grafiq said:

http://miuipolska.pl/forum/index.php?/topic/7084-Zbrickowany-mi4c

W tym wątku masz linki jak go odratować.

Wyłączyłeś podpisywanie cyfrowe sterowników w Windzie? Próbowałeś nacisnąć PWR + VOL+ przez 10sekund, a potem podłączyć telefon do kompa?

 

Wysłane z Mi 4c 32GB

 

 

Hej,udalo mi sie przywrocic fastboot poprzez rozkrecene telefonu i odpiecie i przypiecie baterii ale caly czas mi sie wyklada przy instalacji romu i nie wiem jak to ominac. Ciagle ten error  ''failed (remote data too large)''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 11/3/2015, 10:04:56, grafiq said:
18 hours ago, bartondir said:
19 hours ago, advcron said:

A czy przypadkiem nie masz starej wersji miflash ?
Spróbuj tej : http://www.miui.mk/files/3.Tools/

Dzieki wielkie za podpowiedz wkoncu sie udalo...to jednak byl problem z wersja miflash .Telefon dziala wiec wisze ci browarka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisał, że rozebrał i odpiął baterię, potem fastboot go wykrył i leciał z miflash, co prawda poleciłem mu już nowszy miflash (w innym wątku) zanim jeszcze zbrickował telefon, ale najważniejsze, że działa.

 

Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...