Skocz do zawartości

Wersje systemu MIUI POLSKA - ROOT - BEZ ROOT


zonee

Rekomendowane odpowiedzi

Temat ogólny :) Jak wam się podoba z-ROOT-owany system MIUI w standardzie? Z tego co widzę - Titanium Backup leży ! Tasker ! Leży !!!!!! Leży wszystko co przydatne za wyjątkiem pierdół dla dzieci wymagających ROOT-a do bóg wie czego chyba gier bez roota-a :)! O dziwo w stabilnych wersjach BEZ ROOT gdzie użytkownik sam ma możliwość dadania ROOT-a  wszytsko działa jak w bajce :) Więć może ktoś jeszcze walczy z tematem jak ja !? Oczywiście MIUI POLSKA to bogowie kochamy was itp :) Ale co sądzicie o tym ? U was ROOT - systemowy działa bez zarzutów ? Czy też leży gdy potrzeba czegoś bardziej ambitnego ( i tu prosze sie nie czepiać - proszę o wszelkie info gdzie systemowy ROOT nie działa jak trzeba ) jak u mnie w przypadku Titanium Backup i  Tasker-a ! :)

 

Ps> do bogów czy można by dodawać wersje MIUI POLSKA - ROZWOJOWE BEZ ROOT-a w PL?

 

:) DZIęKI I zachęcam do dyskusji! Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roota można wyłączyć zmieniając jeden wpis w smali jednej tylko aplikacji. Gdzieś na forum jest mój wpis co gdzie trzeba zmienić by mieć roota na romie global. Wystarczy odwrócić ten wpis ale jak nie masz o tym pojęcia to lepiej tego nie ruszać.

Wysłane z mojego Find 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logi, PIN, można od razu przyznać uprawnienia a nie grzebać w ustawieniach i ogólnie bardziej jej ufam. Szkoda, że telefon ma MTK i raczej nie ma co liczyć na dobre AOSP bo już dawno MIUI poszło by do kosza. Najgorzej, że Freedom nie działa na tej nakładce przez co granie w gry jest prawie bezużyteczne bo jak wiadomo 99% ma mikropłatności. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miliony uzytkownikow korzysta z supersu, nie uwierze, ze ta apka byla bezposrednia przyczyna uwalenia telefonu. To musial byc zbieg okolicznosci.

Juz kilka razy zmienialem romy za kazdym razem instalujac supersu.

Nawet kilka razy wyjmowalem baterie podczas instalacji romu w TWRP (wyswietlal sie komunikat busy cos tam i myslalem, ze sie zawieszal a tak po prostu mialo i trzeba bylo dluzej poczekac na zakonczenie instalacji).

Telefon nadal chodzi bez problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dla mnie Titanium Backup  i Tasker to narzędzia niezbędne -  rewelacyjnie działają na wersji bez ROOT-a po z-root-owaniu samemu do SU. Niestety na standardowym nie spisują się najlepiej. Dlatego cieszę się ze są tez wersje niezrootowane :) Może kiedyś ktoś dopracuje tego root-a :) i będzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, fyme napisał:

Roota można wyłączyć zmieniając jeden wpis w smali jednej tylko aplikacji. Gdzieś na forum jest mój wpis co gdzie trzeba zmienić by mieć roota na romie global. Wystarczy odwrócić ten wpis ale jak nie masz o tym pojęcia to lepiej tego nie ruszać.

 

Wysłane z mojego Find 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

Chyba mam pojęcie - zmieniałem już wpisy. Masz może linka do tego czy szukać sam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...