Skocz do zawartości

pytono


Kojiko

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Ja kupowałem. Jeśli chodzi o samą sprzedaż jak i jakoś sprzętu to prawie bez zastrzeżeń. Minus jest taki że dostałem telefon z jakims dziwnym Romem ale telefon w 100%sprawny i oryginalny. Co do serwisu się nie wypowiem bo nie korzystałem ale z tego co widać chyba nie jest źle bo prawie same pozytwy

Wysłane z mojego MI 3W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sprzedający "pytono" to także "bomar_com" na Allegro. Myślę, że warto zmienić temat wiadomości, żeby było jasno i klarownie.

Pozytywne opinie na tym forum (powyżej), pozytywne komentarze na obu kontach Allegro no i w sumie jako jedyny posiada wersję srebrną 32 GB. Właśnie zamówiłem Redmi Note 3, za pobraniem. Zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPDATE: wczoraj zamówiony u użytkownika bomar_com RN3 (za pobraniem), dzisiaj trzymam telefon w rękach. 

Uruchomił się bez problemu, nic nie wygląda na obite, uszkodzone, etc. MIUI (bez Google Play) 7.0 Stable 7.0.11.0 (LHNCNCJ). 

Także jeśli chodzi o aspekt rzetelności i szybkości sprzedawcy - wszystko na chwilę obecną wygląda znakomicie.

IMG_20151229_142352.jpg

IMG_20151229_142422.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to ujęte na samym dole. Sam patrzyłem bo mają wystawione dwie aukcje w różnych cenach to zacząłem czytać i poza paroma błędami w opisie (np. że niby xrn3 posiada slot karty micro SD xd) znalazłem właśnie informacje o gratisach.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może, ale jak wspomniałem - mnie gratisy nie interesowały. Co do samego sprzedawcy, mogę tylko powtórzyć: mega szybka przesyłka, nie było jakichś większych przekłamań w opisie aukcji, rzeczowy i konkretny człowiek (rozmawiałem z nim telefonicznie), jak do tej chwili - wszystko składa się na wielki pozytyw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, wojti99 napisał:

I tak wszędzie jest? Czyli nie trzeba się bać tylko brać? Czy szukać gdzieś z gwarancją producenta?

Nie wszędzie. Jak masz gwarancję producenta, to telefon w razie W idzie do Chin - niezależnie, czy sprzedawca jest pośrednikiem czy nie. 

Oprócz tego, jest jeszcze coś takiego w prawie konsumenckim, jak odpowiedzialność sprzedawcy z tytułu rękojmi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również kupiłem od nich. Jestem mega zadowolony - dostałem odpowiedzi na wszystkie pytania. Telefon był u mnie z dnia na dzień. Mam Mi4C. Z tego co pamiętam serwis jest u nich (ale mogłem coś pokręcić - najlepiej napisać albo zadzwonić). Telefon miał już wgrane polskie MIUI, zainstalowałem najnowsze - teraz już 2gi raz. Telefon śmiga jak złoto. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ponawiam pytanie pana wyżej :) Czy telefon ma zainstalowany naprawdę MIUI Polska i odblokowany BL (nie znam się ale w innym temacie przeczytałem coś że sprzedawcy czasem oszukują i wysyłają z inną wersją miui tylko przetłumaczoną. Plus czy jak zamówię telefon to będzie google play, bo ktoś wyżej napisał że nie ma a to chyba na minus.

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-3-3-32gb-lte-miui-polska-zpl-24h-i5936077033.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.01.2016o18:20, Fleming napisał:

Ponawiam pytanie pana wyżej :) Czy telefon ma zainstalowany naprawdę MIUI Polska i odblokowany BL (nie znam się ale w innym temacie przeczytałem coś że sprzedawcy czasem oszukują i wysyłają z inną wersją miui tylko przetłumaczoną. Plus czy jak zamówię telefon to będzie google play, bo ktoś wyżej napisał że nie ma a to chyba na minus.

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-3-3-32gb-lte-miui-polska-zpl-24h-i5936077033.html

Dziś zamówiłem ten telefon i wysłałem mejla z zapytaniem o bootloader i oprogramowanie. Odpisał mi, że bootloader jest zablokowany, a oprogramowanie, to "android 5.02 lrx22g, miui 7.0.11.0 lhncncj henessy". Jest to jakieś normalne oprogramowanie z naszym językiem i aktualizacjami czy będę musiał wgrać coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
1 godzinę temu, felis napisał:

Witam

Czy ktoś kupował xiaomi na allegro w firmie  BOMAR_COM Konstantynów Łódzki?

Proszę o opinie?

Ja :) I generalnie jestem bardzo zadowolony :) Kupowałem na raty przez Allegro, więc nie mogłem wybrać opcji odbioru osobistego ale i tak pojechałem do nich. Oczywiście za przesyłkę mi oddał (tzn chciał mi oddać ale zamiast tego wziąłem dodatkowe szkło). Parę dni temu uszkodziła mi się przejściówka od ładowarki i podjechałem do niego w celu zakupu (wiadomo, że takie coś kosztuje 2-3zł, więc tragedii nie było) a na miejscu dostałem taką przejściówkę za free :)

 

Ten sklep ma na Allegro dwa konta, jedno to właśnie BOMAR_COM a drugi to user "pytono", o nim masz temat w dziale Opinie o sprzedawcach na Allegro.

Edytowane przez szczuru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, felis napisał:

Witam

Czy ktoś kupował xiaomi na allegro w firmie  BOMAR_COM Konstantynów Łódzki?

Proszę o opinie?

Kupowałem u nich na miejscu. Najpierw telefon do nich czy mają od ręki to co chciałem, podjechałem, cena ciut niższa niż na allegro :-) i tyle.

Widać, że telefony mają na półkach, generalnie sympatyczni goście.

A tak w ogóle to ten sklep już trochę istnieje, bo oprócz fonów specjalizują się w domofonach itp. Wiele lat temu u nich właśnie zaopatrywałem się w coś takiego, a teraz całkiem przypadkiem wróciłem po telefon.

Bardziej wiarygodna opinia byłaby dopiero po ewentualnej reklamacji, ale, że jeszcze nic się nie zepsuło, to pozostaje mi tylko i wyłącznie opinia "zakupowa".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania. Chcę kupić u nich mi4s. Jest napisane Android Google 5.1.1 MIUI v7 MIUI GLOBAL z językiem polskim. Wiadomo, że dla mi4s nie ma globala z jezykiem polskim, więc czy będę musiał odblokować bootloader by wgrać rom z miuipolska? A może w tym modelu dają już rom właśnie stąd. .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania. Chcę kupić u nich mi4s. Jest napisane Android Google 5.1.1 MIUI v7 MIUI GLOBAL z językiem polskim. Wiadomo, że dla mi4s nie ma globala z jezykiem polskim, więc czy będę musiał odblokować bootloader by wgrać rom z miuipolska? A może w tym modelu dają już rom właśnie stąd. .

Będziesz musiał odblokować BL.

Tapnięte z Lenovo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zielonyBB napisał:

Będziesz musiał odblokować BL.

Dziękuję za informację. Szkoda, bo mają kolor, który chce żona, a jak w technosie jest wszystko oblikowane i na dodatek android w wersji 6  to nie mają koloru. Jednak kupowanie xiaomi w Polsce jest skomplikowane,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informację. Szkoda, bo mają kolor, który chce żona, a jak w technosie jest wszystko oblikowane i na dodatek android w wersji 6  to nie mają koloru. Jednak kupowanie xiaomi w Polsce jest skomplikowane,

Jak Android 6.0 ? Na MI4S jest 5.1 ale mniejsza o to. Skomplikowane ? Może ciut i owszem ale to bardzo dobrze bo nie każdy może mieć, jak ajfona :)

Tapnięte z Lenovo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, zielonyBB napisał:

Jak Android 6.0 ? Na MI4S jest 5.1 ale mniejsza o to. Skomplikowane ? Może ciut i owszem ale to bardzo dobrze bo nie każdy może mieć, jak ajfona :)

No właśnie też się dziwię z tym 6.0 ale kilku sprzedawców  tak podaje, więc widać da się zrobić. Co do komplikacji, to chodzi też o czas. Zanim "chińczyk" mi odblokuje bootloader, to ja będę już w Hiszpanii, a tam mam ograniczony dostęp do netu, więc ściąganie rom-ów itp wolałbym przeprowadzić w Polsce.

Potrzebuje telefonu dostępnego "tu i teraz" u w miarę pewnego sprzedawcy z gwarancją w Polsce. O tym pisałem mówiąc o komplikacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zanim wybierzesz się w drogę do Hiszpanii, kulnij się do Technosów do Poznania albo Accesories4You do Bielska-Białej ale wcześniej zadzwoń, może akurat mają. Był jeszcze jakis sklepik stacjonarny w Warszawie, na ulicy Wałbrzyskiej zdaje sie, nie kojarze nazwy.

Tapnięte z Lenovo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kupiłem od nich redmi 3 pro, we wtorek rano poszedł przelew za telefon, w środę miałem go w łapach. W przeciwieństwie do innych allegrowiczów (a naszukałem się tego sporo) szarny kolor redmi 3 pro faktycznie nim był (nawet technos miał na stronie szary kolor, telefonicznie potwierdzili mi że szary jest na stanie, a po wykonaniu zakupu dostałem maila że jednak go nie ma i mogą dać złoty). Na telefonie zainstalowany soft miui 7.92.7.0, polski acz nie do końca spolszczony (odrobina angielskiego, mi to nie przeszkadza). Google play działa, wszystkie google serwisy też. Gratisowo dostałem też szkło hartowane i silikonowy przezroczysty case na telefon. Nie wiem jak będzie z gwarancją w razie czego ale póki co, po tym co się naczytałem o innych i naszukałem na allegro rzetelnego sprzedawcy - 10/10!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Szyna napisał:

Kupiłem od nich redmi 3 pro, we wtorek rano poszedł przelew za telefon, w środę miałem go w łapach. W przeciwieństwie do innych allegrowiczów (a naszukałem się tego sporo) szarny kolor redmi 3 pro faktycznie nim był (nawet technos miał na stronie szary kolor, telefonicznie potwierdzili mi że szary jest na stanie, a po wykonaniu zakupu dostałem maila że jednak go nie ma i mogą dać złoty). Na telefonie zainstalowany soft miui 7.92.7.0, polski acz nie do końca spolszczony (odrobina angielskiego, mi to nie przeszkadza). Google play działa, wszystkie google serwisy też. Gratisowo dostałem też szkło hartowane i silikonowy przezroczysty case na telefon. Nie wiem jak będzie z gwarancją w razie czego ale póki co, po tym co się naczytałem o innych i naszukałem na allegro rzetelnego sprzedawcy - 10/10!!

Powodzenia z tym softem, lepiej szpieguje niż W10 :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...