Skocz do zawartości

Red Rice - MIUI 7 - problem z głośnością oraz z engineer mode MTK


40rozbojnik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam spory problem z dostosowaniem poziomu głośności w wysłużonym Hongmi. Zainstalowałem w nim MIUI 7 (MIUIPolska_HM2013023_5.10.29_v7-4.4.zip) - wszystko pięknie działa. Niestety jest za cicho - podczas rozmów jak i po przełączeniu na tryb głośnomówiący. Telefon używa osoba starsza, musi być nieco głośniej - bo prostu nie będzie słyszała dzwonka jak i będzie miała problem ze zrozumieniem rozmówcy.

W używanym przeze mnie UMI Zero (również z MIUI 7) poradziłem sobie z cichym dźwiękiem przez MobileUncle Tools --> Engineer Mode - Hardware Testing - audo. Na starym Redmi nie włącza się opcja Engineer mode - ani z poziomu mobileuncle ani z "kodów" ani z nikąd. Oczywiście dostęp do root jest, mobileuncle ma dostęp przyznany.

Znacie może jakiś sposób aby sobie z tym poradzić?

Pozdrawiam

Edytowane przez 40rozbojnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wrócę z pracy sprawdzę - teraz nie mam telefonu pod ręką, Dodam tylko że wczoraj sprawdzałem 3 różne kody i mobileuncle w dwóch wersjach - bez rezultatu. Na MIUI 5 wszystko działało jak trzeba. Chodzi mi o MTK Engineer mode - opcja "androidowa" działa jak należy, ale są w niej tylko szczątkowe opcje diagnostyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...