Sign in to follow this  
Rav-X

Wgranie MIUI od eu.miui.com i kilka pytań

Recommended Posts

Na początku chcę powiedzieć, że nie mam większych zastrzeżeń co do ROM'ów MIUIPolska i proszę się nie obrażać ;-), ale nieraz moja ciekawość jest większa od rozsądku i chodzi mi po głowie żeby wgrać ROM bezpośrednio od developerów MIUI/Xiaomi aby zobaczyć i po testować jak on będzie się zachowywał na moim telefonie, i chciałbym poznać kilka waszych odpowiedzi/opinii na ten temat. Z góry też chcę dodać, że Angielski w smartfonie nie sprawia mi większych trudności.

1. Na stronie eu.miui.com dla Redmi Note 2 nie widzę podziału softu ani na wersję Chińską, ani na globalną, i czy to jest wersja stabilna czy deweloperska, czyli z góry mogę zakładać, że jest to wersja Chińska (bez sklepu Play i reszty softu od Google) i niema wersji globalnej?

2. Jeżeli wgram powyższy ROM nadpiszę Mi Recovery i przy powrocie do MIUIPolska będę zmuszony użyć TWRP, ale mam taką teorię, czy jakbym wgrał starszą wersję ROM'u od Chińczyków która nie miała tej blokady, to czy bym nie mógł normalnie przez updatera zaktualizować do wersji Polskiej?

3. Wersja Chińska (jeżeli faktycznie niema globalnej) ma wybór języka Angielskiego, ale czy system jest w pełni po Angielsku, czy też będą gdzieś występować Chińskie "krzaczki"? I czy na tej Chińskiej wersji można zainstalować apke sklepu Play?

4. Czy ROM z eu.miui mogę normalnie wgrać przez Mi Recovery, czy będę potrzebował do tego komputera?

Edited by Rav-X

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this