Skocz do zawartości

HM2014811 2/16 brak zasięgu


romanzlasu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mój problem jest dziwny poniewaz po zakupie i wgraniu odrazu  MIUIPolska_HM2014811_5.10.22_v7-4.4.zip  przez kilka godzin bylo ok zasieg lapal bez problemu w moim domu. Po kilku godzinach telefon stracił sygnał i mimo rebotów nic sie nie działo nie złapał sygnału, wiec stwiedziłem że padła karta. Pojechał wymienic karte ku mojemu zdziwemiu w Poznaniu telefon działał normalnie (4g/3g) mimo tego i tak tą karte wymieniłem. Po powrocie do domu (mieszkam na wsi ale na telefonach spokojnie łapie 3g) problem wrócił i telefon nie miał zasięgu na żadnej karcie (prepai RBM i żony Play postpaid) na innych telefonach te karty działają ok. Zaaktualizowałem do  MIUIPolska_HM2014811_5.10.29_v7-4.4.zip i nic nie pomogło zainstalowal tez miui_HM2XWCGlobal_V6.7.1.0.KHJMICH_e1a1cb075f_4.4.zip i tak samo. Jakieś porady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, romanzlasu napisał:

Witam mój problem jest dziwny poniewaz po zakupie i wgraniu odrazu  MIUIPolska_HM2014811_5.10.22_v7-4.4.zip  przez kilka godzin bylo ok zasieg lapal bez problemu w moim domu. Po kilku godzinach telefon stracił sygnał i mimo rebotów nic sie nie działo nie złapał sygnału, wiec stwiedziłem że padła karta. Pojechał wymienic karte ku mojemu zdziwemiu w Poznaniu telefon działał normalnie (4g/3g) mimo tego i tak tą karte wymieniłem. Po powrocie do domu (mieszkam na wsi ale na telefonach spokojnie łapie 3g) problem wrócił i telefon nie miał zasięgu na żadnej karcie (prepai RBM i żony Play postpaid) na innych telefonach te karty działają ok. Zaaktualizowałem do  MIUIPolska_HM2014811_5.10.29_v7-4.4.zip i nic nie pomogło zainstalowal tez miui_HM2XWCGlobal_V6.7.1.0.KHJMICH_e1a1cb075f_4.4.zip i tak samo. Jakieś porady?

Rozumiem, że po otrzymaniu telefonu, przed instalacją MIUIPolska robiłeś Wipe, oraz instalowałeś Globala po MiFlash tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, romanzlasu napisał:

wszystk instalowalem przez recovery i zawsze przed instalacja robilem wipe all data w recovery, widzialem na ogólnym forum pisza że w 2014813 jest podobny problem i trzeba plik od radia zmienic ale do 811 nie widzialem tego

813 nie obsługuje pasma 900Hz więc ma prawo gubić zasięgi 3G, ale 811 obsługuje wszelkie polskie pasma, więc nie powinno nic gubić. Zrób MiFlash, instalację systemu na czysto, coś czuję że mogło się coś namieszać przy takim mieszaniu romami ;<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok zflashowalem przez miflash  wt88047_global_images_V6.7.1.0.KHJMICH_20150826.0000.7_4.4_global_dcc2d135ee.tgz  i nadal to samo

 

niestety po instalacji miliona romów czy przez recovery czy przez miflahs problem nadal występuje, rozwiązaniem prawdopodobnie było by wgranie innego kernela ale wtedy traci sie gwarancje (czy można pozniej to cofnąc?) albo dogranie pliku modem tylko że nie moge go poszukać, ma ktoś może do niego dostęp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...