Sign in to follow this  
bololabich

OTA pobiera cały rom

Recommended Posts

Podczas ostatniej aktualizacji z oficjalnego MIUI 5.10.22 na 5.10.29, telefon ściagnął mi cały rom. W innyc fomach aktualizacje OTA były raczej małymi patchami, a nie całym romem, czy w tym modelu jest inaczej? Czy moze to przez to, że dograłem gappsy i klawiaturę xperii przez recovery?

1z5q16e.png
 2ajsx1f.png

Rom zawsze ściąga się cały a gapps to chyba sobie dogrywasz by mieć problemy bo w miui polska już jest.

Nie używam MIUI Polska tylko romu od Xiaomi - nie potrzebuję żadnego spolszczenia więc wolę mieć oficjalny rom producenta. :)
Myślałem, że przez wgranie gappsów updater wykrywa, ze rom jest zmodyfikowany i ściąga cały rom zamiast patcha.

PS Drogi Acidzie - nie wiem czy Wasz rom jest oficjalny czy nie - ale skoro tak piszesz to pewnie tak jest, ale rom od xiaomi jest też oficjalny :)

Edited by bololabich

Nie używam MIUI Polska tylko romu od Xiaomi - nie potrzebuję żadnego spolszczenia więc wolę mieć oficjalny rom producenta.

Myślałem, że przez wgranie gappsów updater wykrywa, ze rom jest zmodyfikowany i ściąga cały rom zamiast patcha.

PS Drogi Acidzie - nie wiem czy Wasz rom jest oficjalny czy nie - ale skoro tak piszesz to pewnie tak jest, ale rom od xiaomi jest też oficjalny

No jest i co w związku z tym?

Wysłano z MI Note

Zupełnie nic :D 
Po prostu chciałem uniknąć upomnienia, że Wasz rom też jest oficjalny jak ostatnio :)
Wracając do tematu - wiec Mi4c przy update musi pobierać cały rom?

Jeśli rom MIUIPolska to zgodnie z instrukcją w dziale Pobierz MIUI.

Wysłano z MI Note

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this