Skocz do zawartości

[PYTANIE] Android pod Intel Atom


barciol

Rekomendowane odpowiedzi

Aczkolwiek w kwestii androida bardziej chodzi o sprzęt sam w sobie. Po prostu najlepiej zobacz u magików na xda w dziale swojego sprzętu. Chociaż jeśli chodzi o chuwi to nie jestem pewny czy w ogóle będzie jakiś dział a co dopiero port na niego.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Jedyne co mi przychodzi do głowy to szukanie jakiego cyanogena i wrzucenie motywu miui bo coś takiego prędzej będzie istnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fyme

No zgodzę się z tym, ale jednak producenci do tabletów pchają na siłę DualOS - według mnie ta platforma w ogóle nie powinna działać z Androidem. No ale cóż... .

Powiedzcie mi jeszcze, jak patrze to na tej stronie https://01.org/android-ia/downloads mogę pobrać obraz Android 5.1 pod Intel Atom, dobrze rozumiem ? I wrzucam go tym Flash Tool'em ? Ogółem wrzucał ktoś Androida na taką platformę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrywanie Romów co do zasady zawsze wygląda tak samo czyli zawsze wrzucasz rom pod konkretny model telefonu/tabletu i tu nie ma odstepstw bo intel czy MTK czy qualcomm. Różnice zaczynają się od sposobu wgrania bo są pliki zip czy obrazy pod flashtool no i można to zrobić z poziomu recovery czy przez Adb ale to wszystko zapewne wiesz. Piszę to po to byś nie pomyślał że możesz wgrać cokolwiek byle procesor się zgadzał bo to najszybsza droga do cegły i nie ma tu znaczenia że platformą u Ciebie akurat jest x86/64.

Wysłane z mojego Find 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...