Skocz do zawartości

HISTORIA XIAOMI


Tompson

Rekomendowane odpowiedzi

"Smartfony Xiaomi trudno jest nazywać podróbkami czegokolwiek - one nie udają czegoś czym nie są - ich jakość mówi sama za siebie, podobnie jak ich popularność, no a ceny… Cóż, tutaj nie płacimy za “prestiżową” nazwę, ale za produkt, który jest faktycznie warty każdej wydanej na niego złotówki. "

za***iste zdanie. Ostatni akapit wgl jest za***isty ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam. Nie ma ani słowa o tym, jak Lej Dżjun uzbrojony w miecz (mejd in czaina kupiony na bazarze), dosiadając chińskiego smoka najechał światynie Ksia Ło Mi i wykradł stamtąd sekret budowania przaśnych telefonków, czego rezultatem są Xiaominki.

A tak właśnie było! ;-)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 30.10.2015, 20:43:15, Marvinka napisał:

E tam. Nie ma ani słowa o tym, jak Lej Dżjun uzbrojony w miecz (mejd in czaina kupiony na bazarze), dosiadając chińskiego smoka najechał światynie Ksia Ło Mi i wykradł stamtąd sekret budowania przaśnych telefonków, czego rezultatem są Xiaominki.

A tak właśnie było! ;-)

a Marvinki to ja tutaj dawno nie widziałem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maaaciekmaaaniek napisał: a Marvinki to ja tutaj dawno nie widziałem 

O, Maciek!

Bo Marvinka mocno choruje. Nie ma już tyle czasu i sił, żeby stare kąciki zamiatać.

00003308.png.661fa0e62dcc15dc7cd40c772ae7443c.png

 

To niech Marvinka zdrowieje, a nie!

Wysłane z mojego Mi 3W przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, maaaciekmaaaniek napisał:

To niech Marvinka zdrowieje, a nie!

 

Wysłane z mojego Mi 3W przy użyciu Tapatalka

 

 

Panu, żeby to tak na zawołanie się dało... Ale się nie da. Oj przydałby się Łiczer na karym koniku, który upichciłby jakieś lekarstwo wiedźmińskie. W razie jeśli ten temat przegląda jakiś Geralt, to Marvinka może wyłożyć kilkaset sztuk złota, dogadamy się. 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...