Skocz do zawartości

Facebook / Messenger. Miui nie pobiera kontaktów z tych kont


clubaze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Użytkownkiem Xiaomi Remi 2 Pro jestem od wczoraj. Telefon pierwotnie był z softem zawalonym reklamami i ogołnie zaśmieconym. Wczoraj wrzuciłem na niego MiuiPolska v7 w najnowszej odsłonie. Posiadam dodane 3 konta: Gmail, Facebook i Messenger. Problem polega na tym, ze Xiaomi nie chce pobrać kontaktów z innych kont niż z Google. Już chyba wszędzie mam włączoną synchronizację i tak przy koncie Facebook (0) Gmail (320) Messegner (0) kontaktów. Niektóre kontakty w książce maja zdjęcia, ale podejrzewam, że jakims cudem pobrał je z Google. Czy ktoś jeszcze ma taki problem? Czy gdzieś jeszcze musze mu potajemnie dać dostęp do tych kontaktów?

 

12193171_1222425967774224_1264592974_o.jpg

Edytowane przez clubaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Próbowałem zaimportować kontakty z Facebooka do książki w Miui lecz skutek był tego marny. Dodam że w liście kont tak jak na screenie z pierwszego postu mam jedynie Messanger i Google, Facebook w ogóle tam się nie wyświetla.

W sekcji konta w ustawieniach nie mam możliwości dodania konta Facebook. Czy istnieje jakaś możliwość aby po odinstalowaniu aplikacji Facebook zrestartować jej ustawienia i wyrzucić wszelkie pliki z nią związane, aby po ponownym jej zainstalowaniu odpaliła się tak jak za pierwszym razem?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wicie o tym że importowanie kontaktów z fb zostało w większości usług zablokowane ze względu na zmianę api przez samego Facebooka? Chociaż przy korzystaniu z oficjalnej apki teoretycznie powinno to wszystko działać ale w tej kwestii się nie wypowiem bo osobiście jej nie używam.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, skubi07 napisał:

A wicie o tym że importowanie kontaktów z fb zostało w większości usług zablokowane ze względu na zmianę api przez samego Facebooka? Chociaż przy korzystaniu z oficjalnej apki teoretycznie powinno to wszystko działać ale w tej kwestii się nie wypowiem bo osobiście jej nie używam.

 

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

 

 

Tylko, ze u znajomych na np Samsung Galaxy S4 i S5 Neo ta funkcja działa prawidłowo i kontakty sie synchronizują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno działa po:

1. Usuń dane aktualnej wersji FB i Odinstaluj ją
2. Zainstaluj wersję 27 np z apkmiror ( http://www.apkmirror.com/apk/facebook-2/facebook/facebook-27-0-0-0-1-android-apk-download/ )
3. Przejdź do settings > accounts > facebook > sync contacts
4. Zaznacz app>sync contact
5. Zaktualizuj FB

Zauważone na komentarzu pod  benchmark.pl

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Dnia 28.11.2015 o 11:08, preston2009 napisał:

Podobno działa po:

1. Usuń dane aktualnej wersji FB i Odinstaluj ją
2. Zainstaluj wersję 27 np z apkmiror ( http://www.apkmirror.com/apk/facebook-2/facebook/facebook-27-0-0-0-1-android-apk-download/ )
3. Przejdź do settings > accounts > facebook > sync contacts
4. Zaznacz app>sync contact
5. Zaktualizuj FB

Zauważone na komentarzu pod  benchmark.pl

Kolego nikt Ci nie odpisał więc odpisze coby było dla potomnych :)
Ten sposób działa! Synchronizuje kontakty pod warunkiem że są w telefonie i na fb wpisane tak samo, jeśli są wpisane inaczej trzeba to zrobić ręcznie.
Po zaktualizowaniu facebooka i restarcie komórki (tak z ciekawości ;) ) i wszystko śmiga!
somebody-give-ywbqwk.jpg
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...