Skocz do zawartości

Samoczynne resetowanie się telefonu


igorix123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .

Jak w temacie mam dziwny problem ponieważ mam miui v7 i telefon potrafi działać bez zarzutu a czasem zdarzy mu się wyłączyć a jak go włączam to się sam wyłącza i włącza dopiero jak go podładuje różnie raz 60% raz 50

 

Nie mam pojęcia czego to kwestia bo telefon jest nowy  , wgrałem miui v7 przez mi flash  i miui v6 efekt ten sam nic się nie zmieniło czy to wina baterii?

Z góry dzięki

Edytowane przez igorix123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Zmiana romu na miui 8 łącznie z flash all  nie pomogła, co zauważyłem telefon wyłącza się w okolicach temp. 33,5 stopni C baterii. Korzystam z aplikacji ampere w stanie spoczynku ma około 25 stopni. A jak u was z napięciem na baterii bo u mnie waha się od 3,5 do 3,9 V. Natomiast sama bateria trzyma dobrze, jak teraz używam telefonu tylko do rozmowy i sms żeby się nie nagrzewał to w ciągu 1 dnia 10 godz. mam 71% 

No i tylko napisałem post i wyłączył się już przy 27 stopniach, więc to chyba nie zależy od temp. I jeszcze jedno też tak macie że jak się telefon wyłączy to po uruchomieniu macie w pamięci wszystkie aplikacje które działały przed wyłączeniem?

Edytowane przez blazej32
nowe fakty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno lepiej go słyszą rozmówcy :-) Bo dlatego przesiadłem się na iPhone SE. Niestety ale Mi2S mnie dobił w pracy, do codziennego użycia telefon jest ok, ale nie do pracy. Zbyt cicho - teraz nawet moją Narzeczoną, która go tymczasowo używa, słychać dużo ciszej niż na starym klawiszowym telefonie... No cóż, dla tych z małymi dłońmi zostają ajfany, niestety bo brakuje mi tych nerwowych dni i nocy gdy coś w Androidzie się pieprzyło ;-) A tu ani jailbreaka nie ma, ani dawnych problemów (GPS, przegrzewanie, słaba głośność).

Edytowane przez Addamas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...