Skocz do zawartości

Opinie o wYBoRowo


Wojtkson

Rekomendowane odpowiedzi

A to bardzo ciekawe bo nie mam żadnego niezrealizowanego zamówienia, tym bardziej maili od Państwa.

Telefony wysyłamy co dziennie natychmiast po zakupie. Nie wystawiamy wirtualnych przedmiotów. 

Proszę podać nr aukcji i nick z allegro. np na priv . zaraz sprawdzimy  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
A to bardzo ciekawe bo nie mam żadnego niezrealizowanego zamówienia, tym bardziej maili od Państwa.

Telefony wysyłamy co dziennie natychmiast po zakupie. Nie wystawiamy wirtualnych przedmiotów. 

Proszę podać nr aukcji i nick z allegro. np na priv . zaraz sprawdzimy  

 

mi tel przyszedl, ale w sprawie tego ze jedno podswietlenie nie dziala do dzis odp nie ma :/ Na szczęscie można podświetlenie przyciskòw wyłaczyc, dzieki czemu nie przeszkadza mi w używaniu.

Wysłane z mojego SM-T525 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mieli bardzo mało komentarzy, dobra cenę. "Zaryzykowałem" i kupiłem Note 2 Prime. Telefon był u mnie po 23 godzinach.

Co do uwag to powinni mieć kogoś kto odpisuje szybko na pytania - emaile, odbiera sprawnie telefon i wysyła numery przesyłek tak aby można było sprawdzić ich status. Obsługa klienta jest bardzo ważna, mając dobre ceny i sprawną obsługę klienta można szybciej zbudować swoją dobrą pozycję. Polecam przeczytać :) http://5pillows.com/pl/blog/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Kupiłam Redmi note 2 16gb u tego sprzedającego i wszystko wygląda w porządku. Przesyłka dotarła paczkomatem jakoś w 3 dni, płaciłam od razu z góry. Niedługo po kupnie dostałam wiadomość o nadaniu i fakturę. Paczka zabezpieczona na tyle, że nic się w środku złego nie podziało. Telefon z polskim miui, ale wersja jakaś inna niż oficjalna Polska, także wystarczyło tylko wygrać naszą i wszystko śmiga :) Wcześniej pytałam sprzedającego o dostępność koloru i odpowiedź dostałam dość szybko.

Ogólnie mogę polecić, ja jestem zadowolona :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kupiłem Redmi Note 3 pro dostawa rzeczywiście blyskawiczna, kontakt telefoniczny  bardzo dobry , gorzej z kontaktem e-mail ... i stąd pewnie pomylone kolory;-).

Właściwie tylko jedna uwaga - do zmiany wgrywany soft - przed wymianą  wgranego przez kolegę rozwazalem zwrot  fona że względu na problemy z działaniem  kart sim - rozmówcy czasami mnie nie słyszeli - a czasami na jednym z sim byłem nie dostępny. 

Podsumowując warto - dobra cena trochę zabawy i jest OK. :-D:):)

Edytowane przez marmar230
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Do kupujacych od tego sprzedawcy.  jestem zianteresowany kupnem tam Redmi note 3 pro i 

Jak wyglada kwestia gwarancji? czy jezeli sprzedawaca zniknie zostajemy z reka w nocniku?

Co do softu czy sa jakies problemy ze zmiana na np global producenta? Jedziemy wedlug poradnika ze zmiana softu od wyborowo i juz mamy global?

 

Edytowane przez Smolir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, mkrolewicz2 napisał:

Witam, planuję u nich kupić Mi5 dokładnie z tej aukcji. Czy ma ktoś informacje, jak u nich wygląda serwis ? Mają też w opisie wpisane MIUI 7 - Język Polski. Czy to oznacza że tam jest wgrany ROM od Xiaomi.eu ?

Pozdrawiam

To samo mnie interesuje.

Edytowane przez boobass84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem w środę Xiaomi Mi5, kilka godzin przed zamówieniem pytałem specjalnie o dostępność towaru. W czwartek rano zamówienie poszło do realizacji ale nie dostałem wiadomości z numerem przesyłki do śledzenia. Postanowiłem zadzwonić, okazało się że telefonu nie ma aktualnie na stanie.. Zostałem zapewniony, że telefon zostanie wysłany w poniedziałek. Zobaczymy jak to wszystko się zakończy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.06.2016 o 18:23, DominikRN2 napisał:

@dmu1991 daj znać co i jak ponieważ sam mam ochotę tam zamówić. Pozdrawiam

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Już mówię, jest poniedziałek telefon nie został wysłany, kontakt ze sprzedającym do piątku był dobry a teraz jest zerowy. Brak odpowiedzi na maile i dodatkowo 30 telefonów wykonanych na infolinie i żadnej odpowiedzi. Firma sprzedaje telefony, których nie ma na stanie i okłamuje klientów mówiąc, że dany model jest w magazynie. Wydaje mi się, że zwyczajnie zamawiają je z Chin. :) Aktualnie mam nadzieje tylko na szybki zwrot pieniędzy, bo na wysyłkę już nie liczę i trzeba będzie zamówić telefon na własną rękę z chin.

Wspomnę tylko, że na aukcji jest napisane, że " WYSYŁKA Z POLSKI NATYCHMIAST PO ZAKUPIE".

Edytowane przez dmu1994
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...