Skocz do zawartości

Wolny transfer z Google Play i Chrome


Barol

Rekomendowane odpowiedzi

Tworzę nowy temat gdyż nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi. Gdy ściągam coś z Google Play lub chrome transfer leci max 400 kB/s na WiFi i lte. Problem jest na miui pl i Eu. Gdy miałem chiński Rom prędkości były normalne. Gdy używam innych aplikacji typu speedtest.net prędkość też jest normalna więc to musi być gdzieś problem w miui. Proszę o pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pytanie gdzie może być jeszcze błąd? Hardware działa bez problemu (via Opera, Speedtest oraz chiński ROM) Gdzie indziej prócz Pobrane->[...] można jeszcze jakieś limity ustawić?

EDIT

@Barol

Gdzie zamawiałeś? Jak zrobiłeś update do miuipl?

Edytowane przez Krolik
Uzupełnienie treści posta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

W wersji 5.10.22 dalej występuje problem z prędkością pobierania danych z Internetu. Na moim domowym WiFi (100MBit) telefon wyciąga ok 8-12Mbit i to bardzo niestabilnie - na apce speedtest są straszne skoki od 25 do 8 Mbit. W sklepie Play prędkość pobierania to max 11Mbit. Tylko podczas kopiowania danych np. z NAS'a problemu nie ma i prędkość trzyma w okolicach 50MBit

Wczoraj zainstalowałem na próbę wersję 10.9.24 i tam wszystko działa bardzo dobrze... Niestety nie mogę jej zostawić z prozaicznego powodu - nie ma tam możliwości wygaszania ekranu podczas powiadomień.

Zauważyłem, że czasem (rzadko i losowo) nie pojawiają się zdjęcia kontaktów przy połączeniach przychodzących

 

Pozdrowienia,

Tomek
Redmi Note 2 Prime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może to jest jakiś wiekszy problem, u mnie co prawda na transfer nie narzekam, ale czesto strona w ogole się nie wczytuje tak jakby nie bylo internetu, a ze sklepu play mogę pobierać tylko i wyłacznie po wifi, po  gsm nawet nie podejmuje próby mimo ze jest ustawione aby pobierał bez wifi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem Mi4c Prime ( o ile dobrze pamiętam 5.10.16 ) to problem z wolnym pobieraniem też występował. Sprawdziłem jednocześnie na mi4c i sgs6 - ściągałem tą samą aplikacje Spotify. Na mi4c dopiero zaczynał pobierać (szło powoli), a sgs 6 zdążył pobrać, zainstalować i uruchomić (oba telefony podpięte do tego samego konta googla). Problem dotyczył tylko w sklepie play. Przy normalnym pobieraniu raczej tego nie zauważyłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 10/25/2015, 9:54:11, Barol said:

Tworzę nowy temat gdyż nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi. Gdy ściągam coś z Google Play lub chrome transfer leci max 400 kB/s na WiFi i lte. Problem jest na miui pl i Eu. Gdy miałem chiński Rom prędkości były normalne. Gdy używam innych aplikacji typu speedtest.net prędkość też jest normalna więc to musi być gdzieś problem w miui. Proszę o pomoc. 

Ten sam problem lacze 240 mbit na speedtest pelna predkosc a z google playstore zamula cholernie,dzisiaj telefon przyszedl ale chyba idzie na sprzedaz...za duzo klopotow z poprawnym dzialaniem 

Edytowane przez bartondir
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie transfer do bani

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

A sprawdzcie proszę jaką macie wersje usług Google u siebie na telefonach?

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

U mnie taka jak na zrzucie:

c15d25571dd083b711d4d415d689d93b.jpg

Przyszło mi do głowy że może temat związany właśnie z usługami google czyli tzw. Google Services jak dobrze kojarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...