Skocz do zawartości

Redmi 2 2GB WCDMA 900


mizer82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Na początek chciałbym powitać wszystkich forumowiczów.

Ponieważ moja J-ka dożyła swoich dni 2 tygodnie po zakończeniu gwarancji przyszła pora na zmianę telefonu.

Po długich poszukiwaniach wybór padł na Redmi2 (jestem użytkownikiem Sony już długo ale postanowiłem zdradzić :) na rzecz Xiaomi). Nawiasem mówiąc nie wiem czemu w testach Redmi ze swoimi parametrami jest gorzej oceniany, ale nie o to chcę zapytać.

Do rzeczy- gdy pojawiła się wersja Redmi 2 2GB z radością przystąpiłem do kupowania (chcę kupić na alledrogo- zależy mi na FV)- szczęściem wcześniej poczytałem na tym forum o różnych pasmach w zależności od wersji. Mimo, że w opisach wielu aukcji podają, że telefon obsługuje 3G 900 to po zadaniu pytania sprzedającym o wersję telefonu okazuje się, że wszędzie jest 2014813 więc wg informacji z forum nie obsługuje 900 (zależy mi na tym bo mieszkam na wsi i takie mam nadajniki w pobliżu).

Proszę więc o potwierdzenie, że pasmo 3G 900 obsługuje tylko wersja 2014811 i jeśli wiecie to gdzie ją dostać (do tej pory tylko dwóch sprzedawców potwierdziło że miało ten model- jednym z nich jest Buriza polecany na Forum- jednak nie wystawia FV).

Pozdrawiam Wszytstkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z tym Sprzedawcą na bieżąco w sprawie dostępności 2014811. Niestety na aukcji jest wystawiona 813, 811 miała być pod koniec minionego tygodnia. Poniżej ostatni mail od Sklep SAT_TV:

"Witam, dostaliśmy mimo zapewnień że będzie 811 wersję 813,

wersja 811 obecnie nie jest produkowana i b.trudno o jej dostepność"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z tym Sprzedawcą na bieżąco w sprawie dostępności 2014811. Niestety na aukcji jest wystawiona 813, 811 miała być pod koniec minionego tygodnia. Poniżej ostatni mail od Sklep SAT_TV:

"Witam, dostaliśmy mimo zapewnień że będzie 811 wersję 813,

wersja 811 obecnie nie jest produkowana i b.trudno o jej dostepność"

 

A4U Ten sprzedawca ma 811 (według opisu). Dla forumowiczów 50zł taniej z kodem "miuipolska50", wystawia F-VAT oraz jest sprawdzonym i pewnym sprzedawcą :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zero kontaktu z A4U (nie odpisują na maile, nie odbierają telefonu). Mam natomiast potwierdzenie od sprzedawcy BOMAR_COM że na aukcji 

http://allegro.pl/show_item.php?item=5732045486

jest model 2014811.

Jeśli miał z nim ktoś do czynienia to proszę o opinie.

Sprostowanie- jest to niestety wersja 1GB RAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o opinię jak to jest z wersją 2014813 i pasmem 3G 900. Poniżej korespondencja ze sklepxiaomi.pl dotycząca https://sklepxiaomi.pl/produkt/telefony-xiaomi/xiaomi-redmi-2-pro/.

"

Pytanie:

Witam.
Proszę o podanie wersji urządzenia (2014811 czy 2014813).
Pozdrawiam.

Odpowiedź:

Witam

Wersja jaką dysponujemy to : 2014813

pozdrawiamy
obsługa magazynu wysyłkowego / M3

Pytanie:

Witam.
Czy podana wersja obsługuje tak jak podano w opisie 3G:WCDMA 900/2100MHz?

Odpowiedź:

Witam,

 
Tak.

"

WTF? Jak to w końcu z tymi wersjami jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kruszon napisał:

Zajrzyj tu :)http://allegro.pl/show_item.php?item=5761402007

Ja kupiłem stąd, dziś doszedł, jeszcze nie wkładałem aero, ale wg. sprzedawcy będzie hulać :)

To, ze Aero działa, nie znaczy, że jest 900Hz w WCDMA, Aero pracuje również na 2100, które jest priorytetowo łączone aktualnie. Jeżeli masz wersję 813, to nie masz 900Hz i AMEN.

PS: Miłego wojowania ze sprzedającym o zwroty, podaje nieprawdziwe informacje LUB sprzedaje podróbki:

4G: FDD-LTE 1800/2100MHz

3G: WCDMA  850/900/1900/ 2100MHz

2G: GSM 850/900/1800/1900MHz

 

Redmi 2 nie posiada i 850 i 900 w 1 modelu, masz albo 900 w modelu 811, albo 850 w modelu 813 i nie ma żadnych sposobów, aby to tajemniczo zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zwrotu chciałbym uniknąć dlatego każdego sprzedawcę pytam o wersję bo w opisie przeważnie jest że obsługuje 900 a jeśli chodzi o wersję to mają 813.

Pierwszy raz zadałem pytanie jak widać wyżej czy 813 obsługuje 3G 900 i jak sami widzicie wg. sprzedawcy obsługuje:shock:.

Ufając Wam wiem że nie a nie widzę sensu wozić się po zakupie z odsyłaniem na swój koszt bo u mnie nie będzie działać 3G 900.

Jak wynika z przytoczonej korespondencji jest to rażąca niewiedza sprzedającego lub jawne robienie klienta w bambo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, kuczka76 napisał:

Jeśli mowa o tej aukcji http://allegro.pl/xiaomi-redmi-2-pro-lte-16gb-2xsim-wysylka-z-pl-i5673896131.html   

Właściciel twierdzi że już posiada wersję 811 bo taka dziś zamówiłem u niego .

Witam wszystkich forumowiczów :-)

Do kuczka76 :

Kliknij na ten link i przeczytaj na samym dole ogłoszenia :

Dodano 2015-10-26 09:42
UWAGA!
Obecnie dostępna jest wersja 2014813 (wersja 2014811 nie jest już produkowana) "

Gość sam nie wie co ma, najprawdopodobniej chce wcisnąć to co ma na stanie. Zauważ, że napisał uwagę 26 października, a rozmawiając z Tobą dzisiaj, sam sobie zaprzecza ... Jak dostaniesz telefon, to się okaże jak to jest ze sprzedającym  Sklep_TV-SAT 

Edytowane przez greg_120
poprawka w tekście
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie 813  , Pani która obsługuje sprzedaż napisała mi że nie podałem jej informacji jaki chce model , wysłałem do Niej kilka maili co mnie interesuje , ale Ona twierdzi że t informacja musi być wyłacznie jak kupujesz towar i jest okienko wiadomość do sprzedającego , maile które do niej pisałem wczesniej sa mało ważne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli twierdzą, że mają 811 tylko, że niby Twoja wina, że nie podałeś modelu po zakupie. Więc teraz ewentualna wymiana. A już miałem nadzieję, że dostaniemy 811 (już miałem wczoraj zamawiać, bo mi także odpisali, że mają 811 na stanie). W takim wypadku poczekam jak rozwiążą Twój temat bo jeśli dostaniesz 811 to znaczy że mają a jak będą robić problemy to jedna wielka ściema.

Pisz proszę na bieżąco jak rozwija się temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem ze sprzedawcą i pisał że 811 jest na stanie i tak jak było pisane wyżej, przy składaniu zamówienia trzeba podać który model się wybiera.

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-2-pro-lte-16gb-dual-sim-wysylka-z-pl-i5779321534.html

Cytat

Redmi 2 występuje w dwóch wersjach 2014811 oraz 2014813, wysyłamy tą wersję, którą aktualnie posiadamy na magazynie.

Tak więc najlepiej najpierw do nich napisać zapytanie czy mają 811, a potem w wiadomości do sprzedawcy podać model.

Edytowane przez Kniro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mimo wątpliwości zamówiłem w poniedziałek od TV-SAT Redmi 2. Zgodnie z instrukcją sprzedającego w wiadomości przy zakupie podałem wersję 811. Pewnie jutro dojdzie mam nadzieję, że właściwa wersja. Jak tylko dostanę napiszę jaka przyszła.

Danielos161 napisz proszę jak Ty dostaniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...