Skocz do zawartości

Jak długo wytrzymuje wam bateria?


bololabich

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, okulowiec napisał:

:) spoko rok jest do przyjęcia przestraszyłem się że może lipa z tą baterią na mi4c , mój mi5/64 już 10 miesięcy śmiga i nie zauważyłem pogorszenia stanu baterii  2 dni bez szemrania i 30% zostaje, fakt SoT'em nie mogę się pochwalić bo bardzo dużo rozmawiam + dane mobilne LTE większa część dnia i wi-fi.

Na jeden dzień wystarczy ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, rojeqq napisał:

miui 7.0.4.0 stabilna

Jak dla mnie to Ty masz syfmiui. Tak jak @galakty napisal, tut, TWRP i xioami.eu i zapomnisz o problemach.

http://forum.xda-developers.com/mi-4c/general/guide-unlocking-mi4c-bl-verification-t3336779

http://www.teamsuperluminal.org/ts-twrp-2-8-7-2-mi4c/

https://www.androidfilehost.com/?fid=673368273298918255

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Uwielbiam ten telefon, ale mimo wszystko bateria to porażka. 

Po roku użytkowania maks 2 godz na ekranie, głownie sms i facebook, zero gier :)  no i mi band2 sparowany. Oczywiście posiadam miui8 eu. 

W tle tylko fb, messenger, mi fit

Na początku spokojnie 4godz wytrzymywał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
12 godzin temu, Antyhaker napisał:

Gwarantuje, że to trochę więcej jak inna cyfra w opisie :)

No wiem wiem, tak tylko napisałem ;) Dla wiekszosci uzytkownikow to tylko zmiana cyferki, to ze wieksze zmiany sa glebiej to jak najbardziej tak, ale jak komus nie zalezy to tylko cyfra dla niego sie zmienia :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
6 godzin temu, KutanG napisał:

No i kurde znowu - System android zaczął drenować moją baterię wraz z usługami google play... Nie mam już siły robić co chwilę wipe, by to naprawić. Na androidzie 5 nie było takich problemów jakie mam teraz z 7 -.-

Skąd wniosek, że to akurat wina Androida 7 a nie MIUI samego w sobie? :)

5 godzin temu, szymam napisał:

Jakiś pomysł jak skutecznie zdiagnozować czy bateria nadaje się d o wymiany? Pamiętam SOTy po ponad 4h, teraz trudno uciągnąć mi 2,5h.

Wgrać inny ROM, nie przywracać żadnych aplikacji, odpalić wideo i czekać :P Ja nigdy nie przekroczyłem bariery 3h, więc 2,5h to dla mnie jak najbardziej dobry i normalny wynik :)

Edytowane przez Antyhaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po wymianie baterii i powiem wam, że jedyne co się zmieniło, to to że telefon nie pada sam z siebie przy stanie 50% baterii. Z moich obserwacji wynika, że telefon w stanie bezczynności zużywa zbyt dużo. Pewnego razu używałem telefonu, przez 1,5h nonstop na fb, yt, przegladarka itp. Stan baterii po 1,5h SOT wynosił 74%. Natomiast dzisiaj przez 1,5-2h leżenia telefonu na szafce naładowanie spadło z 91% do 80%. Nie mam włączonej synchronizacji tylko wifi. screeny z użycia baterii podrzucę popołudniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...