Skocz do zawartości

Jak długo wytrzymuje wam bateria?


bololabich

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Używałem AOSPA. Generalnie ok, ale irytuje w drobiazgach. Nie da się ustawić, żeby jednokrotne naciśnięcie menu wywołało listę aplikacji. Zawsze jest to wywołanie menu. Mega niewygodne. Samemu trzeba dograć kilka rzeczy, które np w CM są z pudełka. Na przykład zmiana temperatury barwowej zależnie od pory dnia. Itp itd. Polecam jednak CM. Czas życia na baterii porównywalny, a więcej jest z pudełka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja też sie podepne

nabyłem ostatnio mi4c prime około 6 miesięczny, po wcześniejszych kliku sztukach mi4 zarówno 2gb jak i 3gb, doznałem lekkiego szoku w temacie baterii
nie korzystam z messengera, snapa, gier, etc, korzystam jedynie z whatsappa, przegladarka, smsy, polaczenia yt i czasami endo
sot wychodzi mi na poziomie 3h z malym ogonkiem, znalazlem baterie na ali i rozwazam zakup takowej ale....zeby nie wylewac dziecka z kapiela, czy jedynym sposobem spr tej baterii bedzie rozkrecenie tel, wyciagniecie baterii i zmierzeniem jej miernikiem? czy wogole mozliwe jest zajechanie baterii w tak krotkim czasie do tego stopnia?(naiwne pytanie ale nie wiem jak trzeba uzytkowac tel do tego) czy moze jest cos czego nie dostrzegam a co powinienem jeszcze sprawdzic?
tel działa na miui8.1 - 6.10.20 od xiaomi eu, czytalem w tym watku ze baterie nie sa najmocniejsze w tych tel, ale wydawalo mi sie ze ubytek na poziomie 20% w nocy bez działajacyh apek w tle to grube przegiecie, jak czytam jednak komentarze, jak rozumiem to sie zdarza, czyli jednak mozna zaryzykowac teze ze byly bardziej i mniej udane egzemplarze baterii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi bateria przeważnie wytrzymuje od ładowania do ładowania. Żeby trochę oszczędzić włączam opcję Automatyczne wł/wył w godzinach snu co ma dodatkową zaletę że nie budzą mnie powiadomienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jako ciekawostka bardziej: Poniżej wyniki na ostatnim xiaomi.eu czyli 6.12.1. WiFi cały czas włączone, synchronizacja też, 4g przez większość czasu, trochę grania w quizwanie, yt, smsy itp. Jak dla mnie jest super. :)

Screenshot_2016-12-04-12-01-52-935_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2016-12-04-12-01-59-726_com.miui.securitycenter.png

Edytowane przez mates21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na 6.12.1 po 22h, w tym 2:20 godz., działania mam 42%. Dwie wersje wstecz było nieco lepiej, przy tych samych warunkach użytkowania. Zobaczymy jak dalej.

Tak z ciekawości: Czy bateria od Mi4S różni się czymś od tej z Mi4C (wymiary, złącze, etc.)?

Edytowane przez Eduardo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad 16h bez ładowania, używałem głównie interent taptalk, fb, ~20min grania i ciągle wifi.
cd56c33376792e83ec3aac1e16cf7ae3.jpg

dfa25661e93f4cc3c36d4a5e39c876f6.jpg

Dzień wcześniej miałem 1d i 4h bez ładowania ale SOT trochę ponad 4h baterii zostało ok 6%.

Btw która według was przeglądarka jest mało energiożerna, czy ta systemowa jest wystarczająco dobra?

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...