Skocz do zawartości

Jak długo wytrzymuje wam bateria?


bololabich

Rekomendowane odpowiedzi

Na ta chwile 1 bo za duzo uzywam. Myslalem ze bedzie lepiej ale i tak jest spoko

auto jest 11k punktów, a na maksymalnym 6.5k.

Co to doklanie oznacza?

Ilość punktów w antutu tester w teście baterii
 

We wszystkich recenzjach podkreślali, że ten fon dobrze trzyma na baterii ale w praktyce to wychodzi tak srednio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja w/g mnie tez srednio. Najlepsze jest to jak mam 10% a MIUI twierdzi ze jeszcze kilka ladnych godzin mnie czeka - a ja to w 1h zalatwiam :(

Mi najdłużej 4,5 dnia. Najkrócej 1,5.
Szału nie ma w porównaniu do Mi4.

Z ciekawosci ile w MI4 przy takim samym uzytkowaniu? Jak myslicie z czego to wynika? Przeciez nowsze podzespoly a jakos wykonania nie powinna miec znaczenia :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja w/g mnie tez srednio. Najlepsze jest to jak mam 10% a MIUI twierdzi ze jeszcze kilka ladnych godzin mnie czeka - a ja to w 1h zalatwiam :(

Z ciekawosci ile w MI4 przy takim samym uzytkowaniu? Jak myslicie z czego to wynika? Przeciez nowsze podzespoly a jakos wykonania nie powinna miec znaczenia :(

Przy zbliżonym 6-7 dni. Najwięcej 9. Mam tak samo skonfigurowany. Jedyna różnica to Dual sim gdzie ja i tak używam 1 bez LTE oraz kontrola krawędzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom.. ja przy lajtowym używaniu mam wieczorem 50% więc więcej jak 2 dni by mi nie wytrzymał. Może ktoś jeszcze zrobić benchmark baterii w antutu? Jeszcze mogę zwrócić fon jeśli coś jest nie tak wiec chcę mieć pwność, że jest wszystko OK.

Edytowane przez bololabich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój aktualnie 4dni 13min, SOT 2godz 37min. Z czego 20% poszło na ostatnią aktualizację z powodu powolnego pobierania :/

Edit.
Zapomniałem napisać, że miałem wtedy 34% baterii.
Ostatecznie wytrzymał 5dni 5godz 25min, SOT 3godz 49min. Przy 20% podłączyłem do ładowarki.

Edytowane przez preston2009
dodatkowe info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem ciekawy temat na en.miui. Teraz do testów zmniejszyłem maksymalne taktowania rdzeni "dużych" do minimum i "małych" o jeden poziom. Wynik w antutu blisko 40k mi wystarczy. Zobaczymy co z baterią. Temperatura niższa na mojej przeglądarce. Na razie tylko dialer włącza się z 1-2sek później. Zresztą zawsze mulił przy starcie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

590a20811c53ddf839627788eaa6ae3e.jpg

U mnie po w pierwszym cyklu stracił 80% w 3h 45min sot, ale chyba dlatego że mam non stop synchronizację, połączenie Bluetooth z miband oraz pracował 1h jako hot spot.

Dla mnie wynik bajeczny, ale to może dlatego, że przesiadłem się z nexusa 5.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich

Od tygodnia użytkuje Mi4c 

Wyłączone czyszczenie pamięci (w ogóle nie rozumiem logiki tej opcji po co komu tyle ramu jak wszystko ciągle ubijamy) i inteligentne oszczędzanie energii.

W telefonie były problemy z wakelockami (opcja Smart Cover niepotrzebnie jest domyślnie włączona). Korzystam z dual sim, internet przez 3g (aero) ok połowy czasu, połowa wifi. Trochę muzyki przez głośnik i youtube. Soft 5.12.10. Uzyskanie 5h SOT nie stanowi większego problemu :)

Screenshot_2015-12-19-10-30-25_com.miui.securitycenter.pngScreenshot_2015-12-19-10-30-38_com.miui.securitycenter.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.12.2015 o 21:24, senq napisał:

Witam wszystkich

Od tygodnia użytkuje Mi4c 

Wyłączone czyszczenie pamięci (w ogóle nie rozumiem logiki tej opcji po co komu tyle ramu jak wszystko ciągle ubijamy) i inteligentne oszczędzanie energii.

W telefonie były problemy z wakelockami (opcja Smart Cover niepotrzebnie jest domyślnie włączona). Korzystam z dual sim, internet przez 3g (aero) ok połowy czasu, połowa wifi. Trochę muzyki przez głośnik i youtube. Soft 5.12.10. Uzyskanie 5h SOT nie stanowi większego problemu :)

 

 

Ja mam włączone ubijanie (internet mam non stop włączony i nie chcę, żeby po zablokowaniu telefonu aplikacje ciągle mi się synchronizowały - za wyjątkiem poczty) i zdaje to egzamin. Jasność mam auto 60% i też wyciągam ponad 5h na ekranie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć Xposed pod ten moduł.

A Xposed nie działa na nowych wersjach MIUI. Chyba, że zdecydujesz się na wydanie MIUI jakoś z października, albo wcześniej. Bo jeszcze wtedy Xposed działał.

TapTap Tapatalk+MI4W

Działa, ale nieoficjalna wersja4459a4d5c36cb448a7fcdac7ebe0bce1.jpg

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...