Skocz do zawartości

Ładowarka Redmi Note 2 - 5V 2A


d3tr0

Rekomendowane odpowiedzi

Planuje zakupić ładowarkę do Xiaomi Redmi Note 2. Z opisu na oryginalnej ładowarce wynika iż musi być 5V 2A
Niestety przejściówka sprawuje się słabo z ładowarką i lepiej było by kupić całą ładowarkę na nasze EU gniazdka.

Jak powszechnie wiemy nasz telefon nie obsługuje szybkiego ładowania, chociaż zdania są podzielone i kilka osób twierdzi że działa.

Lecz chyba większej ilości nie działa jak działa :-D

Czy możecie polecić coś dobrego i sprawdzonego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niklin to tańszy samsung.

Nie kupisz ładowarki za mniej niż 30pln!

Chyba że Chińską tandetę. Nawet na allegro przestali się wygłupiać i nie wystawiają ich już po 20 pln tylko po 7 np.

Np taka chińska 2A samsunga ma 780mA :) TO już lepiej kup z aliex za 2$ i się nie dziw że nie ląduje.

.

Redmi note 2 ładuje się 1,78A a częściej 1,38A.

Potrzebujesz więc markową 2A ładowarkę. A do wyboru masz wszystko poza sony i samsungiem. Bo idąc twoim tokiem myślenia kupisz tanią a 99% allegro = podróbki.

 

Masz do wyboru do 40pln LG, ASUS, HTC 2A jeden czort grunt że nie podrabiane. Z zamienników głownie nikliny kupują. Choć niczym się ta ładowarka nie wyróżnia poza na razie brakiem podróbek a kosztem jak oryginał LG np. LG ma znacznie lepsze kable.

Potem masz Belkiny (nie allegro) ok 50 70pln. 

I w tej cenie masz tronsmarty ok 12- 15$ na aliex. Dające QC 2.0 = zapas mocy na przyszłość.

I pamiętaj o kablu 2A. w 90% problemów to właśnie kabel. Bo tani chiński złom.

I ŚWIĘTA ZASADA. NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK ORYGINALNE ŁADOWARKI OEM / bulk

Niby skąd? Zajumane z taśmy? Albo z telefonu niby a dołożona podróbka czy coś? Każdy producent pakuje je chociaż w biały kartonik.

Edytowane przez homman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka masz ta przejsciowke i co w niej jest nie tak? Ja od chinczyka dostalem taka http://allegro.pl/adapter-usa-eu-przejsciowka-usa-europa-i5722500320.html tylko, ze czarna i nie ma opcji na to, aby ladowarka sama wyskoczyla z przejsciowki.

Duzo taniej bedzie kupic wlasnie taki adapter.

Edytowane przez redminote2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I koszt też +- 30pln :)

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00291891/

Jak ktoś ma pod ręką to ok. Ale jw ja bym się zastanawiał nad czymś na qc 2.0 jeśli już musiał bym kupić.

A jw sklejenie oryginalnej ładowarki z adapterem to nie problem. Mi na 3 odcinkach po 0,5cm 3M. Każda trzymał i ani razu się nie rozkleiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, czy ktoś znający temat może potwierdzić, że taka ładowarka Tronsmart będzie ok:

http://www.aliexpress.com/store/product/Tronsmart-TS-WC1Q-Qualcomm-Certified-Quick-Charge-2-0-Rapid-USB-Wall-Charger-for-Asus-Zenfone/323423_32364188788.html

Kupiona 11.11 to chyba w tej chwili najlepsza opcja - nie mówiąc już o tym gdy ktoś ma kupony...

Jak to działa, że tam są trzy różne napięcia i natężenia prądu - ładowarka sama rozpoznaje urządzenia i dostosowuje parametry ładowania. Nie chciałbym spalić swojego RN2...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Dnia 25.10.2015o05:55, homman napisał:

Potrzebujesz więc markową 2A ładowarkę. A do wyboru masz wszystko poza sony i samsungiem. Bo idąc twoim tokiem myślenia kupisz tanią a 99% allegro = podróbki.
Masz do wyboru do 40pln LG, ASUS, HTC 2A jeden czort grunt że nie podrabiane. Z zamienników głownie nikliny kupują. Choć niczym się ta ładowarka nie wyróżnia poza na razie brakiem podróbek a kosztem jak oryginał LG np. LG ma znacznie lepsze kable.

Potem masz Belkiny (nie allegro) ok 50 70pln. 

I w tej cenie masz tronsmarty ok 12- 15$ na aliex. Dające QC 2.0 = zapas mocy na przyszłość.

Proszę zatem o podesłanie linka do ładowarki do kwotyy 40 zł z Allegro. (LG, Asus, HTC).

Mój tel to Redmi Note 2 Prime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Sorry że tak odgrzebuje stary temat

--  z czego wynika ten problem z dotykiem ?

Mam kilkudniowy rn3se i podczas ładowania nie da się napisać smsa takie lagi 

Ładowarka xiaomi o dziwo oryginalna z polską przesjsciowka która dają w standardzie 

Jestem pewien że to nie wina kabla tylko.ladowarki gdyż w fazie testów próbowałem na ładowarce Sony i nie było najmniejszego problemu z napisaniem smsa 

Czym to.jest spowodowane wysokim napięciem ?? Bo nie rozumiem  tego zjawiska 

Czy ładowanie taką  ładowarka może uszkodzić telefon ? Gdy na przykład go nie używam - Czyli załączam na noc  do prądu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...