Skocz do zawartości

Forum MIUIPolska.pl - wersja v3


glaedrem

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 22.07.2019 o 07:58, zoltan78 napisał:

 

Witam wszystkich, czy coś się zmieniło w tej materii. Ta funkcja bardzo ułatwia przeglądanie forum. Nie mówię o tym aby każdy jej używał ale może da się włączyć opcję aby każdy sobie sam zdecydował w jaki sposób chce przeglądać forum?

Pozdrawiam, 

Czy możesz sprawdzić teraz? Zmieniłem główny filtr dla Nieprzeczytane.

Jest jeszcze widok kompaktowy do przetestowania w Moje strumienie aktywności > na samym dole "Nieprzeczytane tematy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

9 minut temu, zoltan78 napisał:

Nie przenosi do pierwszego nieprzeczytanego postu na forum.

To robi Nieprzeczytane > Cała aktywność.

Wiesz co w zasadzie to to działa. Tylko jak masz widok Nieprzeczytane > Nieprzeczytane to kliknij na datę a nie na Tytuł tematu.

Po kliknięciu na datę np "11 godzin temu" przenosi do tego tematu do ostatniego postu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem, że to działa na tej zasadzie.miałem na myśli opcję otwierania tematów w które wcześniej czytałem. Po otwarciu takiego tematu nadal wyświetlany jest pierwszy post w temacie a nie pierwszy nieprzeczytany. 

PS @Acid wszystko działa. Dzięki wielkie. 

 

@Acid @ZduneX25 Widzę że chyba coś było zmieniane w działaniu forum. Opcja o której pisałem powyżej znowu przestała działać. Ponadto na przeglądarce Chrome w telefonie nie mam opcji wejścia w swój profil, wiadomości oraz powiadomienia. Nie mając dostępu to profilu to nie wiem czy będzie możliwa zalogowania. Nie mam jak sprawdzić bo wylogować też się nie mogę. Ogólnie wygląda to lepiej,

Edit:

Do profilu, wiadomości i powiadomień można wejść tylko z poziomu widoku komputerowego. W widoku mobilnym nie mam takiej opcji. 

Edit2: w niebieskiej nakładce dostęp do profilu, wiadomości i powiadomień jest w trybie mobilnym. @Acid Przenoszenie do nowo napisanego posta nadal nie działa. 

Edit3: Wszystko już działa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

@Thomas_Anderson to wina samej apki, inne fora też po mału padają np. XDA. Zmieniają politykę prywatności i aplikacje muszą ją dostosować do obowiązujących zasad. Z Messangerem też jest podobnie, nie wszystkie opcje działają z tego powodu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.12.2020 o 14:32, Orjon napisał:

Tak, nowa wersja forum która została dzisiaj zainstalowana (co widać choćby przez zmiany wizualne) nie wspiera aktualnie Tapatalka i jest to wina po stronie Tapatalka, trzeba poczekać, aż coś wydadzą...

Ja już chciałem wylać fale mej frustracji na jakiegoś admina a tu proszę , saved by the bell :-)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Podjęliśmy decyzję o skreśleniu punktu regulaminu, za który "idzie" najwięcej ostrzeżeń na tym forum, czyli pkt. 23., dotyczącego screenów w cytatach.

Od czasu ostatniej aktualizacji forum cytaty są automatycznie skracane, zatem nie ma większego problemu z przedostaniem się przez dany temat. Wcześniej takie cytaty zajmowały pół wątku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Odnotowujemy problemy z pamięcią cache na forum, co objawia się np. tym, że widzicie, że jesteście rzekomo zalogowani nie na swoje konto, albo posty w wątkach pojawiają się z opóźnieniem. Próbujemy temu zaradzić.

Aktualizacja 30.09. 16:50: Problemy już nie powinny występować. Jeśli jednak się zdarzą, prosimy o informację.

Edytowane przez Kacper Skrzypek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest włączone smooth scrolling. Mi się w sumie podoba, mam myszke xiaomi i rolka chodzi delikatnie skokowo i przewijanie jest fajne. Jednak jak ktoś ma myszke co mu rolka kreci się bez oporów to faktycznie może być problem. Za pewne to wyłączymy bo nie ma opcji regulacji tego.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Zaznaczę iż nie jestem stwierdzić ile czasu ten problem występuje ale zauważyłem różne dziwne znaki. Napiszesz post ale zamienia w jakieś byki czy hieroglify :D zwał jak zwał.  Dla przykładu zrobiony zrzut twojego ostatniego postu. 

Problemy widoczny zarówno na stacjonarnym, laptopie czy telefonie. Na różnych przeglądarkach to samo występuje

Adnotacja 2023-06-25 172148.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, aktualizacja forum naprawiła problem krzaczków, ale spowodowała, że edytor, za pomocą którego tworzy się nowe posty, przestał działać. Próbujemy naprawić problem, na razie nowe wątki można tworzyć tylko przez Tapatalka. Przepraszamy za niedogodności.

Wysłane z mojego 2201123G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Działy dotyczące niewspieranych już telefonów zostały przeniesione do odpowiedniej kategorii. Utworzono również działy pod nowe Mi Bandy.

Jeśli jakiegoś działu brakuje, szczególnie w kwestii urządzeń z ekosystemu, bardzo proszę o informację w tym wątku lub w dziale pomysłów/propozycji, dodam go niezwłocznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wdrożono kolejne zmiany w strukturze forum:

  • zmieniłem nieco dział hulajnóg, który teraz jest podzielony na 4 działy poświęcone konkretnym rodzajom hulajnóg, a także dodałem dział dot. akcesoriów i dodatków,
  • telefony Xiaomi zostały pogrupowane tak samo, jak były już wcześniej pogrupowane działy Redmi/POCO i Redmi Note,
  • połączyłem działy Xiaomi 12 Pro i 12/12X/12 Lite,
  • dodałem nowy dział dla tabletów.

W razie propozycji zmian czy usprawnień proszę o informację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Może głupie pytanie ,ale nie wiem gdzie zadać a nie chce zakładać nowego wątku.

Jak się wylogować z forum MiuiPolska.p? Jak wchodzę w prawy górny róg ,wchodzę w te 3 kreski i pisze,że jestem zalogowany jako...........i zjeżdżam na dół i nie mam wyloguj ponieważ zasłania mi ten motyw Twojej obecnej rangi i taka grafika łapka i to mi zasłania..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...