Skocz do zawartości

Forum MIUIPolska.pl - wersja v3


glaedrem

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

U Was też tak beznadziejnie działa wyszukiwanie? Np. hasło NFC szukane na całym forum daje 0 wyników. Jeszcze ciekawiej, że jak się szuka już po jakiś podforach, to raz znajduje raz nie:

2iikg47.jpg

A poziom niżej już są wyniki...

599f52e.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ZduneX25 napisał:

Hasło musi mieć minimum 4 znaki, dlatego nfc nie łapie, ogólnie to szuka trafień w tematach i postach, jak chcesz w samych tematach to od tego jest + Więcej opcji.

Z NFC to już trudno, ale czemu te kontakty się nie wyszukują? Wygląda tak jakby nie szukał w poddziałach/podforach, a tylko w tematach znajdujących się na aktualnie wyświetlanym dziale/forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś miał dziwną czcionkę na Chrome to doinstalujcie sobie zwykłą "Haveltica" oraz wersję bold.

Może ktoś zablokować upierdliwą reklamę  Java script masz wirusa? Taki syf na forum o androidzie jest wg mnie niedopuszczalny. 

ps Zainstalowałem APUS Browser i już nie mam tego wyskakującego syfu. Nawet nie musiałem włączać AdBlocka

Edytowane przez preston2009
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Pytanie banalne, ale mimo wszystko pomóżcie, bo mnie to irytuje.

Jak wyłączyć ikonę z powiadomieniami (w lewym górnym roku) przy każdym odświeżeniu strony?

Nawet jak wybiorę "nie teraz", to przy kolejnym odświeżeniu strony powiadomienie znowu wyskakuje.

Powiadomienia-MIUI-Forum.jpg

Jeśli chodzi o ustawienia powiadomień, to mam wszystko wyłączone:

Powiadomienia-2.jpg

Powiadomienia-3.jpg

W czym tkwi problem?

Edytowane przez cointreau
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Witam.

Przeglądarka blokuje mi jakiś niebezpieczny skrypt z waszego forum. Emotki nie są wyświetlane. Chyba jakiś niezgodny certyfikat. Sprawdziłem też Tapatalk to samo.

FrHFOky.png

2qjQldj.png

025d43f73d4a2e38ca8e36e86ec7b9d6.jpg

Edytowane przez slimozis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Przydała by się funkcja "Czarna lista" żeby dodawać do niej tak jak "Obserwowane".

Lubię wejść w "Nieprzeczytane - Całą aktywność" i poczytać, ale dobijają mnie tematy związane z MI5 i całą rzeszą noobów którzy nie wiedzą co to TWRP, bootloader itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, ZduneX25 napisał:

W sekcji Nieodczytane > Obserwowanie > Zawartość napisana przez osoby, które obserwuję albo Zawartość, którą obserwuję (czyli całe podfora)

Dzięki za próbę pomocy ale może źle się wyraziłem, chodzi mi o możliwość blokowania wyświetlania, najlepiej żeby dodawać  TAG do zablokowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

EDIT 11:32 - Już działa.

Donoszę, że przy próbie sprawdzenia nieprzeczytanych wątków (Nieprzeczytane -> Cała aktywność) pojawia się błąd:

59e1cf1885488_Przechwycenieobrazuekranu_2017-10-14_10-45-25.thumb.png.91a8f789338ffffcf3431ed4b3764e58.png

Natomiast Nieprzeczytane -> Nieprzeczytane działa jak najbardziej:

59e1cfa761804_Przechwycenieobrazuekranu_2017-10-14_10-45-42.thumb.png.4b643da234d2ddf5b2cd9a3885a20130.png

Czy ktoś ma podobnie? Sprawdzone na moim telefonie i kompie, niezależnie od providera. Ponieważ korzystam z tej opcji, wiem, że wczoraj to jeszcze działało.

Edytowane przez Orjon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy wygląd jest super, bardzo mi się podoba :) Mam problem z przeglądaniem forum przez Tapatalka, przy próbie przeglądnięcia jakiegokolwiek wątku mam taki oto błąd:

Screenshot_2017-10-15-11-54-33-688_com.quoord.tapatalkpro.activity.thumb.png.c44039e532dd3609167b44c0f03a9b13.png

Zakładam, że jeszcze trwa aktualizacja, więc jeśli problem zniknie - post odpowiednio wyedytuję. I tak, wiem że Tapatalk na IPS to tragedia, ale na telefonie nie lubię wchodzić na forum przez przeglądarkę ;)

Edytowane przez Orjon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Donoszę o małym bugu, który czasem się u mnie pojawia - niezależnie od urządzenia: próbuję dać komuś serduszko/znak podziękowania. Klikam więc na symbol, niby idzie ale jednak czasami nie idzie - w sensie podziękowanie nie zostaje przypisane do osoby której chcę to podziękowanie dać, jakby coś było nie tak (serduszko dałem, ale nie pojawia się informacja Zareagowałeś na to). Taka sytuacja objawia się w różnych okolicznościach, winą z pewnością nie jest Internet, gdyż wcześniej spokojnie dawałem na tych samych urządzeniach z tych samych sieci podziękowania. Czy to serwer pod nadmiernym obciążeniem nie daje rady, czy skrypt?

@glaedrem Sytuacja niby się uspokoiła, ale dzisiaj jest tak samo... przeanalizowałem ruch sieciowy w Chrome i wyglądałoby na to, jakby próba dawania jakiegokolwiek podziękowania/reakcji generowała błąd HTTP 403 (brak uprawnień dostępu)... próba dania reakcji "ręcznie" (poprzez skopiowanie linka) generuje następny błąd. screeny poniżej:

5a4e85b753aa8_Zrzutekranu(111).thumb.png.5997a8dde43abfc0041402508c0118f4.png5a4e85f7da60c_Zrzutekranu(113).thumb.png.0eb9cf6e1503daa78534d41ee9b2ec5d.png

problem póki co się rozwiązał sam, nieaktualne

Edytowane przez Orjon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
23 minuty temu, Donayo napisał:

Nic więc dziwnego, że ludzie piszą rozstrzelone posty :-P

Wystarczy nie pisać każdego zdania w osobnej linijce i posty "rozstrzelone" nie będą. Masa ludzi używa Tapa do pisania na forach, a ten dodaje kilka-kilkanaście pustych wierszy pod postem, tylko po to, aby dodać nic nie dający tekst "napisano z tapatalk"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Donayo napisał:

Ja nie lubię Tapa, a lubię pisać każde zdanie od nowej linijki. Pierwszy raz spotykam się z forum, które robi takie ogromne odstępy 

To, że coś lubisz, ma średnio znaczenie, na forum, wymagamy stosowania poprawnej polszczyzny (razem ze stosowaniem polskich znaków, zasad interpunkcji, ortografii) oraz zachowywania przejrzystości postów, które się umieszcza, co za tym idzie, pisanie postów, w których każde zdanie będzie się zaczynać od nowej linijki, czy też takich, w których zostanie zastosowane błędne formatowanie (bp. zbyt wiele tekstu w kursywie) itp. będzie na początku pewnie poprawiane z odpowiednią notką od moda w poście, ale jeżeli takich postów będzie więcej, zaczną się ostrzeżenia. Staramy się bardzo przestrzegać zasad netykiety, a do tego dodam także, że nikt nie chce przewijać przez 10minut 1 posta, takie posty są bardzo często zgłaszane przez innych użytkowników jako "spam", czy też jako nieczytelne/niezrozumiałe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Donayo napisał:

Takie posty są czytelniejsze i na żadnym innym forum nie są "przestępstwem"

To chyba mamy różne definicje słowa "przejrzyste" lub "czytelne", bo dla mnie coś takiego (specjalnie bez nicków, nie jest to potrzebne):

24d55614d14f1f2dd8211a2556db58c8.png

Jest nieczytelne, co więcej, przeglądając to na telefonie, coś takiego zajmuje więcej niż cały ekran, wymaga długiego scrollowania, aby dobić się na sam koniec wątku, do tego jest totalnie nieczytelne na mniejszym ekranie. 

No i nie "przestępstwo". Wymaganie od Polaka, aby pisał poprawną polszczyzną, z zachowaniem zasad netykiety nie jest jakimś tragicznym wymogiem, a pamiętać też trzeba, że jesteśmy an forum, co za tym idzie, wypada pisać tak, aby nie sprowokować nikogo do bezsensownej dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Dnia 3.11.2015 o 15:52, nodi32 napisał:

Można przywrócić sobie jakoś stary sposób pokazywania nowych postów? Bo ten jest nie do ogarnięcia. Nie mogę się w nim odnaleźć.

 

Dnia 4.11.2015 o 07:58, Gravis napisał:

Podpisuje się. Kiedyś korzystałem z tej opcji, a teraz mnie tylko denerwuje i muszę ręcznie przewalać się po działach przez co niektóre tematy mi uciekają...

Po co mi lista jeden pod drugim kto kiedy odpisał? Wtedy miałem nieprzeczytany wątek - klikałem w niego i od razu szedłem do ostatnio nieprzeczytanego postu w temacie!

To taki standard, który się utarł na forach i jakoś facebookowe rozwiazanie mi sie tu nie podoba... źle się z tego korzysta.

Witam wszystkich, czy coś się zmieniło w tej materii. Ta funkcja bardzo ułatwia przeglądanie forum. Nie mówię o tym aby każdy jej używał ale może da się włączyć opcję aby każdy sobie sam zdecydował w jaki sposób chce przeglądać forum?

Pozdrawiam, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...