Skocz do zawartości

Forum MIUIPolska.pl - wersja v3


glaedrem

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że było trochę poprawek, dziękuję, na dział MI-3 już wchodzę bez błędu, na kilka innych również ale nadal mam "Kod błędu: 1F176/3" jak próbuję wejść na:

1. http://miuipolska.pl/forum/forum/29-oficjalnie-wspierane-przez-miui/

2. http://miuipolska.pl/forum/forum/30-miui-portowane/

3. http://miuipolska.pl/forum/forum/14-redmi-red-rice/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W systemowej aplikacji internet nie działa forum. Przy wyszukiwaniu tematu w Google i Przejściu do strony pojawia się błąd Kod błędu: 1S160/2. 

Wyszukiwarka na forum też nie działa.

Edytowane przez Mi4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem na całym forum, gdziekolwiek nie wejdę i chcę przejść do następnej strony wątku, to do niej nie przechodzi tylko wisi na "Wczytywanie..." i co jedynie reklama się odświeża. Testowane na Chrome, Firefoksie, IE, na PC i 2x laptop, i wszędzie ten sam objaw. Jedyne co pomaga to odświeżenie całej strony.

miuiforum_screen.thumb.jpg.da51341700725

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, nie korzystam z tapatalka tylko z przeglądarek na linuxie firefox a na redmi cm browser. Czy też macie niektóre podfora lub tematy w których nie da się udzielić ani odpowiedzi ani założyć nowego tematu? Np. tutaj dam radę coś napisac ale w redmi 1s nie -  w dyskusji ogólnej nie mam przycisków na założenie nowego tematu ani odpowiedzi, natomiast w redmi 1s w modyfikacjach systemowych takie przyciski już się pojawiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogodziłem się już prawie z nowym wyglądem forum - poza jedną rzeczą.

Kiedy widzę w nieprzeczytanych coś takiego:

Słabe zdjęcia po aktualizacji.

Carburator odpisał 15leonsio temat w Problemy techniczne

 

i nie wiem o jakie urządzenie chodzi - to niestety utrudnia świadome korzystanie z forum:(

Poza tym naprawdę ok;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W większości działów nie mogę odpisywać w tematach. Nie ma opcji odpowiedz, nie widać też na dole, żeby temat był zamknięty. O co chodzi? Forum przeglądam na kompie w przeglądarkach FF i Opera

 

tyle widzę co na zamieszczonym zrzucie ekranowym z przeglądarki.

forum.png

temat nie jest ani zamknięty ani nie jestem na innej stronie niż ostatnia.

Edytowane przez Andu
edycja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.11.2015, 21:02:13, skubi07 napisał:

żeby przejśc do następnej strony w wątku musze kliknąć następna i odswierzyć strone bo po prostu sie nie wczytuje,

U mnie to samo.

Myślałem, że może jakieś wtyczki Firefoxa coś mieszają, ale na Internet Explorer również to występuje.

Trochę to irytujące...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dwie sprawy, przyznam że dość irytujące:

1. Nie zawsze działa przesuwanie kursora strzałkami w prawo/lewo. Nie mogę skojarzyć od czego jest to uzależnione, ale tak się dzieje na kilku komputerach i na różnych przeglądarkach (chrome, Firefox).

2. Brakuje przycisku "Odpowiedz". "Cytuj" to nie to samo, poza tym cytowanie jak się odpowiada tuż pod postem z pytaniem nie ma raczej najmniejszego sensu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kolejne strony w tematach wczytują się przy pomocy jQuery/Ajax. Polecam wyłączyć tę funkcję. Może i ładnie wygląda, jednak serwer na tym traci i my wszyscy przy okazji. Nie wiem, czy teraz coś poprawiliście, ale także miałem problemy z tym wczytywaniem. Za każdym razem musiałem odświeżać stronę. Teraz jest ok.

W nagłówku forum nie wyświetla się logo, co bardzo razi zaraz na wejściu. Wygląda to nieprofesjonalnie, podobnie jak komunikat o błędzie dotyczący szablonu.

Poza tym to chyba wszystko gra. Szkoda, że katujecie płatnego IPB. Oficjalne forum miui stoi na darmowym Discuz! X. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ktoś już o tym pisał, ale nie ma rozwiązania. Trochę przeszkadza mi, że w Tapatalk wszystkie działy są oznaczone jako przeczytane. Dopiero kiedy otworzę działy po kolei i dojdę do jakiegoś wątku pokazuje się ta niebieska kreska. Na innym forum działa to sprawniej, a tu jest trochę uciążliwe. Da się to zmienić?

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Edit:

Chodzi mi o coś takiego

c689ef4dba8acbd5acb90d1692c0c4d2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, emsiti napisał:

 

Ktoś już o tym pisał, ale nie ma rozwiązania. Trochę przeszkadza mi, że w Tapatalk wszystkie działy są oznaczone jako przeczytane. Dopiero kiedy otworzę działy po kolei i dojdę do jakiegoś wątku pokazuje się ta niebieska kreska. Na innym forum działa to sprawniej, a tu jest trochę uciążliwe. Da się to zmienić?

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Z tego co wiem, wina Taptalka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...