Skocz do zawartości

Brak powiadomień z aplikacji Facebook Messenger, Whats up.


Schpatcheq

Rekomendowane odpowiedzi

Wersja MIUI i posiadany smartfon: MIUI7 Xiaomi Redmi 2 note

Opis znalezionego błędu / problemu: Przeczytałem wszystkie tematy na forum, znalazłem kilka podobnych, ale nie rozwiązują u mnie problemu. Przy wygaszonym ekranie można do mnie dzwonić z aplikacji Messenger, ale nie można z niej do mnie napisać. Nie można dzwonić z aplikacji Whats Up i nie można z niej pisać. Gmail działa bez zarzutu, maile przychodzą przy wyłączonym ekranie od razu jest powiadomienie.

Aplikacje dodane są do autostartu, pływające okna właczone, nadane uprawnienia... a mimo to  nie działa to tak, jak powinno.

Co zrobić by apki działały właściwie? Czasami jest tak, że powiadomienia działają, a czasami nie i nie mam pojęcia co jest tego powodem. Najczęśćiej powiadomienia nie dochodzą w ogóle. Przy włączonym ekranie nie działa tylko Whats UP. Muszę wejść w aplikację i wtedy dostaję wiadomości.  Zresetować ustawienia? Co robić?

Logcat
jeśli napotkałeś FC, koniecznie wstaw logcat!

Dodatkowe informacje

Edytowane przez Schpatcheq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że powiadomienia buguja się najczęściej jak często zmienia się motywy. Wczoraj właśnie tak miałem. Przy wyłączonym ekranie nie dochodziły mi powiadomienia mesengera i whatsapp zrobiłem wipe i wszystko wróciło do normy.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem Wipe i nic to nie dało. Zauważyłem za to dziwną zależność. Mając włączone tylko WIFI aplikacje (nie wszystkie działają), po włączeniu WIFI i DANYCH aplikacje działają, ale też nie zawsze.... Nie wiem czym jest to spowodowane. Zmieniłem opcje synchronizacji i jest lepiej, ale wciąż wiadomości nie przychodzą płynnie. Nie mam już głowy do tego. Jakieś rady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panel sterowania, auto Start, i odpalcie apki z których chcecie mieć powiadomienia. Do tego aplikację zaklodkowane i wszystko działa jak należy. Żadnych problemów z powiadomieniami. Dodatkowo nadajcie wszystkie uprawnienia dla aplikacji, bo może jednak coś potrzebują dla powiadomień.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez skubi07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panel sterowania, auto Start, i odpalcie apki z których chcecie mieć powiadomienia. Do tego aplikację zaklodkowane i wszystko działa jak należy. Żadnych problemów z powiadomieniami. Dodatkowo nadajcie wszystkie uprawnienia dla aplikacji, bo może jednak coś potrzebują dla powiadomień.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

To jest pierwsze co robię po mi flashu albo wipie. Dodaje do autostaru, uprawnienia, pływające okna, kłódka, ustawiam własny profil w oszcsedzaniu baterii i do tego wylaczam optymalizację Wi-Fi. Widzę że teraz po kilku godzinach znów zaczęło trybic, ale zobaczymy na jak długo.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Bullsblood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna aplikacja w której mam problemy z powiadomieniami to free bitcoins, jak chwilę podziałam na telefonie to po prostu apka się ubija i nie może sama zastartowac żeby wyświetlić powiadomienie. Z innymi nie ma tego problemu, ale to nie jest coś aż tak ważnego żebym nad tym płakał. Co ma działać to działa. :)

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...