Skocz do zawartości

Pasujące Akcesoria (Mi4i)


PRzepraszam_Cie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, hej. od kilku dni jestem szczęśliwym właścicielem mi4c w wersji gray/black. Telefon przyszedł do mnie bez żadnego żadnego dodatkowego zabezpieczenia w formie etui czy szkła. Raczej wina mojego gapiostwa i podekscytowania zamawianiem, ponieważ nie dodałem do koszyka żadnej z tych rzeczy. Postanowiłem jednak domówić coś u nas z Polski, problem jednak w tym, że na rodzimym allegro nie ma jeszcze nic pod m4c (a ten moment). Poczytłem troszkę porównałem oba modele mi4i vs mi4c i zdecydowalem się na zakup szkła oraz oryg. etui nillkin do mi4i (pod moją mi4c).
Powiem tak, wszystko jest super ,pasuje idealnie. Może poza jednym małym szczegółem w pokrowcu nillkin musiałem rozgrzaną igłą zrobić malutki otwór na dolny mic, lecz to tyle.
Podsyłam aukcję z akcesoriami które zakupiłem i pasują do naszych telefonów, więc można śmiało zamawiać i nie bawić się w  wysyłke z chin, niecierpliwiąc się o czas dostawy.
 

Szkło
Etui. 

 

(uprzedzając pytania, zaślepka pokrowca idealnie pokrywa się z gniazdem usb c, nie lata, nie jest luźna, oraz nie jest za mała)

Może trochę haotycznie, jednak myślę, że mogłem komuś pomóc. 

Pozdrawiam

Edytowane przez PRzepraszam_Cie
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przy tym etui i szkle działają aktywne krawędzie ?

Tak w pokrowcu jak i szkle działają aktywne krawędzi, o dziwo bardzo dobrze.

 

Chciałem kupić ten pokrowiec. Jak z dioda od podczerwieni jest??

Tapatalknięte z MI4c

Dioda jest zakryta pokrowcem, jednak w niczym to nie przeszkadza. Działa to najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czyli mówisz że wszystko generalnie pasuje 1:1?

Widziałem ciekawe etui IPAKY i chciałbym je zakupić bez ewentualnego późniejszego sztukowania i przerabiania.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Przepraszam pomyłka, IPAKY o którym pisałem jest do mi4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

a czy coś takiego warto czy nie ?

http://www.aliexpress.com/item/Qualcomm-Certified-Aukey-Quick-Charge-2-0-18W-USB-Turbo-Wall-Charger-Fast-Charger-Black/32368279288.html?spm=2114.01020208.8.14.OHmwvp

bo telefon właśnie do mnie dotarł ale nie mam przejściówki do ładowarki i zastanawiam się czy nie kupić czegoś takiego - czy po prostu pójść do elektronicznego i kupić samą końcówkę (i tak muszę to zrobić doraźnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, goldie77 napisał:

a czy coś takiego warto czy nie ?

http://www.aliexpress.com/item/Qualcomm-Certified-Aukey-Quick-Charge-2-0-18W-USB-Turbo-Wall-Charger-Fast-Charger-Black/32368279288.html?spm=2114.01020208.8.14.OHmwvp

bo telefon właśnie do mnie dotarł ale nie mam przejściówki do ładowarki i zastanawiam się czy nie kupić czegoś takiego - czy po prostu pójść do elektronicznego i kupić samą końcówkę (i tak muszę to zrobić doraźnie)

Szkoda kasy, idz do sklepu i za 1zl albo 2 kup tylko przejsciowke.

Na allegro masz tez tego mase.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, goldie77 napisał:

a czy coś takiego warto czy nie ?

http://www.aliexpress.com/item/Qualcomm-Certified-Aukey-Quick-Charge-2-0-18W-USB-Turbo-Wall-Charger-Fast-Charger-Black/32368279288.html?spm=2114.01020208.8.14.OHmwvp

bo telefon właśnie do mnie dotarł ale nie mam przejściówki do ładowarki i zastanawiam się czy nie kupić czegoś takiego - czy po prostu pójść do elektronicznego i kupić samą końcówkę (i tak muszę to zrobić doraźnie)

Sprawdź w kopercie od telefonu, często chińczycy tam wrzucają i ludzie to wyrzucają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, AndropaX napisał:

Jakie przewody? To kawałek plastiku i metalu...

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

33e4944de3e000d411afe01540d582b3.jpg

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

ooo właśnie coś takiego :D bo tak sobie pomyślałem że jak sobie zapodam takiego Qualcomm Quick Chargera 2.0 to będę miał 100% pewności że opcja Quick Charge będzie działać - a tak - nie wiem (chociaż na logikę ta opcja jest w standardowej ładowarce plus w sofcie ?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, maciek04 napisał:

To znaczy ile ci się ładuje tok od 20%? 

Z 22% 55min (możliwe że mniej, ale po takim czasie sprawdziłem).

Ja do swojego dostałem dobrej jakości przejściówkę. Siedzi solidnie i nie świeci :D. Kiedyś tylko do Mi2S z ibg dostałem nie łączącą. Wprawdzie nie iskrzyło, ale trzeba było docisnąć aby ładowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, preston2009 napisał:

Z 22% 55min (możliwe że mniej, ale po takim czasie sprawdziłem).

Ja do swojego dostałem dobrej jakości przejściówkę. Siedzi solidnie i nie świeci :D. Kiedyś tylko do Mi2S z ibg dostałem nie łączącą. Wprawdzie nie iskrzyło, ale trzeba było docisnąć aby ładowało.

U mnie od 20% to prawie dwie godziny schodzi. Nie wiem co jest grane z tym szybkim ładowaniem, ale na pewno nie ma na to wpływu przejściówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...