Skocz do zawartości

Problem ze sterownikami do Redmi note 2 vs.Windows 7


zonee

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Próbuję wgrać TWRP tą metodą ( http://en.miui.com/thread-156838-1-1.html). Telefon świeży z pudełka. Mam problem ze sterownikami pobrałem już chyba wszystkie na Windows 7 64 ale telefon jedynie po podłączeniu ciągle odpala się w tryb ładowania i za CHINY LUDOWE nie mam jak użyć Flash Tool-a ? Czy ktoś wie jak uporać się z problemem ? Instalowałem sterowniki z miliona instrukcji, miejsc i ciągle to samo.

Edytowane przez zonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem to samo razwiazaniem jest szybkosc i precyzja :D trzymaj myszke na klawiszu dowload podlacz tel 2 reka i szybko klikjnij dowload xD znaim przejdzie w tryb ladowania :D

Ale ciągle to samo nawet jak wyświetli się w Menadżerze urządzeń "MT65xx Preloader" i uda mi się kliknąć instaluj to potem  tak tel wpada w tryb ładowania i temat się powtarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo - jedyne co mi się udało to kliknięcie na ten brakujący sterownik w Menadżerze Urządzeń i po uprzednim wgraniu wszystkiego co się tylko dało ( mówię o sterownikach pod Windows 7 64 wszelkich z netu dla RN2 ) i wybrać opcję "Aktualizuj oprogramowanie sterownika.." po czym wybrałem "Przeglądaj mój komputer w poszukiwaniu oprogramowania sterownika" dalej "Pozwól mi wybrać z listy sterowników urządzeń na moim komputerze" i tu na liście ( po zainstalowaniu bóg wie ilu sterów na kompie ) miałem jedną opcje pasująca do wyboru tj. "Alcatel ADB Device" ! Po tym sterownik się podmienił i problem się rozwiązał :) Tel łączy się w trybie multimedialnym pełen dostęp do partycji systemowej telefonu :) plus karty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...