Jump to content

MI 4c - pytania ogólne - wątek zbiorczy

Recommended Posts

• Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nowe TWRP v3.1.0 z twrp.me jest ciągle pod stary bootloader 5.1.1. nie zadziała na tym z 7.0 https://dl.twrp.me/libra/twrp-3.1.0-0-libra.img.html C:\adb>fastboot boot twrp-3.1.0-0-libra.i

Oto moja przygoda z Mi4c. Zakupiłem na IBG bez problemów i bez problemów celnych (czyli bez akcyzy i vat). Model z 3Gb Ram i 32GB Rom. Telefon otrzymałem z ROM xiaomi.eu więc nie było proble

Szczerze gdyby nie tutejsze lamenty to bym o nich nie wiedział... Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Posted Images

48 minut temu, Antyhaker napisał:

W ogóle zauważył ktoś, że w ustawieniach deweloperskich pojawiła się opcja "OEM Unlocking", a jej opis to "Allow the bootloader to be unlocked" - sprawdzał to ktoś?

Nie się pojawiła tylko jest w dev china a Acid jej nie usunął, jeszcze powinna być opcja Mi unlock status czy jakoś tak ;) Może dzięki temu teraz można bez problemu na xiaomi.eu odblokować bootloader przez miunlock.

14 minut temu, slimdick napisał:

Nie się pojawiła tylko jest w dev china a Acid jej nie usunął, jeszcze powinna być opcja Mi unlock status czy jakoś tak ;) Może dzięki temu teraz można bez problemu na xiaomi.eu odblokować bootloader przez miunlock.

Ja jak odblokowywałem swój telefon, to właczyłem tą opcję :) Jak wcześniej (jakieś 2msc temu) wyrzucało mi błąd na 50%, tak teraz poszło od strzała :)

Działa Wam Google Now on Tap? Ja osobiście w ogóle nie mam opcji w ustawieniach, żeby to ustawić :s

Ja nie mam ikony Google i mogę odpalić jedynie że Sklepu Play uruchom , przytrzymanie przycisku nie działa mam tylko efekt ładowania i koniec.
7c18feddcbd48a06466ffe9e4838fc14.jpg

Wysłane z mojego Mi-4c

Witam mam pytanie odnośnie aktualizacji do androida7.MiaNOWICIE POSIADAM wersje 6.12.22,jak rozumiem mam teraz sciagnac najnowszą wersje 7.2.9.

Botloadert zostanie zablokowany a czt telefon mi bedzie działał?Bo odblokowanie bodloadera oficjalną metodą chyba trochę trwa.Proszę o pomoc i opisanie krok po kroku.

Zgóry wielkie dzięki

Nie będzie, po wgraniu androida 7 nagle zostanie czarny ekran i przycisk do papieru.

OCZYWIŚCIE, że będzie działał... Gdyby było inaczej, to aktualizacja nie pojawiła by się na forum (chociaż... za to nie ręczę XD). Błędy jakieś będą jak na każdej wersji, ale telefon magicznie nie przestanie działać ;) 

13 godzin temu, slimdick napisał:

Ja nie mam ikony Google i mogę odpalić jedynie że Sklepu Play uruchom , przytrzymanie przycisku nie działa mam tylko efekt ładowania i koniec.
7c18feddcbd48a06466ffe9e4838fc14.jpg

Wysłane z mojego Mi-4c

To słabo, a powinno to działać - na Mi5 hula :s

2 godziny temu, kamillm napisał:

Bo tej opcji to chyba nigdy nie było, też kiedyś tego szukałem i nie znalazłem....

Nie było, ale od pewnej aktualizacji się niby pojawiła - przynajmniej niektórzy ją mają, choć nie na naszym modelu. Dlatego pytam czy ktokolwiek z Mi4c to posiada.

2 godziny temu, lulek-123 napisał:

A ile czeba czekac na kopd odblokowania botloadera tak srednio

Nie kod, tylko zgodę. Od 3 minut do nieskończoności. Średniej nie znam... krócej niż dawniej, to wiem. Ostatnio ponoć w ogóle często nie przysyłają tej informacji, a zgodę i tak dają "cichaczem". Ale nawet jak nie dostaniesz jej przed przyszłym piątkiem, co coś strasznego się stanie?

Ja się cały czas biję z myślami, czy nie wrócić do klonów Cyanogenmod. Pewnie RR. Przy MIUI trzyma mnie głównie aplikacja aparatu. No i ładny dość jest, ale jestem hetero, więc i z gołym Androidem przeżyję ;) Gdy porownywałem na dwóch Mi4c leżących obok siebie MIUI i RR na 7.1.1, to RR jest bezsprzecznie szybszy jednak. Tylko te zdjęcia...

1 godzinę temu, Antyhaker napisał:
Wcale nie jest tak bezsprzecznie szybszy  Skorzystaj z China Dev, działa zdecydowanie żwawiej.

Chyba nie chce mi się. Dużo walki z usługami Google?

A. I nie chce mi się Windows stawiać.

Edited by miklo
1 godzinę temu, miklo napisał:

Chyba nie chce mi się. Dużo walki z usługami Google?

A. I nie chce mi się Windows stawiać.

Nie ma problemu wystarczy zainstalować odpowiednie w odpowiedniej kolejności, dać uprawnienia i wszystkie usługi google działają, Ja korzystałem z tej pomocy tylko sobie wgrałem nowsze wersje pod ten procesor.

http://en.miui.com/thread-484491-1-1.html

@Antyhaker to jest tylko takie wrażenie, dla mnie nie ma żadnej różnicy w szybkości płynności działania, ale te chińskie krzaczki i zakładki które przekierowują mnie na Chińskie strony zdecydowanie są na minus i wybieram xiaomi.eu ;) 

Edited by slimdick