Skocz do zawartości

MI 4c - pytania ogólne - wątek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się sprawują Wasze kable USB, które były w zestawie? Mój na 3 porty USB z przodu komputera działa tylko na 1. W pozostałych telefon pojawia się tylko na chwile, a w porcie USB 3.0 to już w ogóle i komp i telefon zaczyna wariować. I jest to najprawdopodobniej wina kabla, bo mam inny kabel USB typu C i z nim telefon działa bez problemu we wszystkich portach.

U mnie działa bardzo dobrze, zakupiłem też zapasowy na wszelki wypadek i też na chwilę obecną działa bez najmniejszych problemów.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wgraniu twrp_Mi4c_2.8.7.0 za pomocą flashify nie chce przenieść mnie do TWRP dalej jest MI RECOVERY, czy kontynuować kolejny krok ?

PS. nie moge wgrać wyskakuje komunikat update.zip signature verification failed.

Edytowane przez l1nku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, igoor1983 napisał:

 

 

Witam przyszedł mi 4c ROM ma wgrane 87.07 nie pisze czy z eu czy china wiec nie wiem. Jak mam wgrać ROM z. Miuipolska.pl i proszę dajcie linka do jakiegoś przedostatniej romu bo aktualnie na miui polska dzisiejszy jest zablokowany

 

 

 

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTE przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

96f851b318f1c3eaa9d99afc113337d2.jpg

Ja też nie wiedziałem jaki mam ale dostosowałem się do instrukcji http://miuipolska.pl/instalacja-miui-mi-note-promi4i/  i wszystko śmiga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aplikacji flashify klikam  Flashify > Recovery image > Choose a file wybieram twrp_Mi4c_2.8.7.0 następnie klikam reboot i zamiast przenieść mnie do TWRP recovery włącza sie system. A tak gładko szło..

Tak aplikacja ma prawa ROOT

Edytowane przez l1nku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być możliwe , choć ipad air na karcie z plusa łapie pełne LTE. Mam teraz kolejny problem po wgraniu polskiego , mianowicie wydajność w programie geek bench wynosi 749 / 1683 wcześniej było 12xx/31xx. Być możliwe to wina ciepłego telefonu zaczekam chwilę ponowie test.
Problem polegał , choc nie wiem czy to była to moja wina. Po odpaleniu aplikacji FLASHIFY i odpaleniu opcji recovery image wraz załadowaniem pliku, klikałem reboot i telefon nie chcial sie odpalic w TWRP spróbowałem kliknać pod opcjami na załadowany plik by następnie kliknąć reboot.

PS. Telefon był ciepły obecny wynik to 1286 / 3214

4 minuty temu, Arkady-san napisał:

Ja też jestem w T-Mobile ale żeby LTE działało, to musiałem zmienić karę SIM - moja poprzednia (2-letnia) za nic nie widziała 4G...

Przejdę się jutro do T-Mobile, może mi wymienią kartę od ręki :)

Edytowane przez l1nku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przekonuje się do tego telefonu a dziewczyna jak zobaczyła mnogość chińskich motywów z kotkami oszalała :) A może to już 2 piwko daje się w znaki :D
Jeszcze raz dzięki.

Panowie, zainstalowałem Chroma, otwieram nową kartę , ona się otwiera po czym wędruje na sam dół, gdzie ją znajdę ? Bo na dole jej nie ma :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Czy w mi4c wibracje też są takie głośne ( brzęczące ) jak w mi4?

2.czy mają identyczne panele LCD?

3.Czy mi4C posiada funkcję double tap wake up i sleep poprzez dwukrotne tapnięcie w ekran?

4.Gdzie najtaniej i najpewniej można kupić model 4C?

Szkoda,że 4C nie można nagrywać 4K :/

 

Edytowane przez tomasov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Czy w mi4c wibracje też są takie głośne ( brzęczące ) jak w mi4?

2.czy mają identyczne panele LCD?

3.Czy mi4C posiada funkcję double tap wake up i sleep poprzez dwukrotne tapnięcie w ekran?

4.Gdzie najtaniej i najpewniej można kupić model 4C?

Szkoda,że 4C nie można nagrywać 4K :/

 

3. Jest dt2w, w drugą stronę nie ma bo mi home tego nie obsługuje, ale można coś takiego zrobić np. W novie

A co do 4k to mi4c to potrafi, tylko nie w stockowym aparacie.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, preston2009 napisał:

Wibracja jest mocniejsza i głośniejsza. Dla mnie plus bo nie używam MiBanda. Ekran podobny. Trochę zimniejszy. można w ustawieniach trochę ocieplić.

tzn.że jeszcze głośniej brzęczy niż w MI4 jakby coś w środku luźno latało?o matko!

Jest funkcja selfie z wygładzaniem?

 

Edytowane przez tomasov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Czy w mi4c wibracje też są takie głośne ( brzęczące ) jak w mi4? 2.czy mają identyczne panele LCD?

3.Czy mi4C posiada funkcję double tap wake up i sleep poprzez dwukrotne tapnięcie w ekran?

4.Gdzie najtaniej i najpewniej można kupić model 4C?

Szkoda,że 4C nie można nagrywać 4K :/

 

3. Jest dt2w, w drugą stronę nie ma bo mi home tego nie obsługuje, ale można coś takiego zrobić np. W novie

A co do 4k to mi4c to potrafi, tylko nie w stockowym aparacie.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Ciekawe - nie wiedziałem że mi4c ma możliwość nagrywania w 4k :)

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, tomasov napisał:

tzn.że jeszcze głośniej brzęczy niż w MI4 jakby coś w środku luźno latało?o matko!

Jest funkcja selfie z wygładzaniem?

Co wy z tym luzem. Wibracja jest po prostu głośniejsza. Przecież to tylko silniczek z ciężarkiem. I nie, nie brzęczy jak się stuka na dole.

Tak jest funkcja z wygładzaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, preston2009 napisał:

Co wy z tym luzem. Wibracja jest po prostu głośniejsza. Przecież to tylko silniczek z ciężarkiem. I nie, nie brzęczy jak się stuka na dole.

Tak jest funkcja z wygładzaniem.

Nie jest to do końca takie obojętne jak myślisz!Może to tylko silniczek,ale wibracje bywają różne!Np.w MI4 wibracja brzęczy jak w starym telefonie tzn.jest głośna,ale mało wyczuwalna a ta druga ( lepsza )odwrotnie!Bratowa posiada HTC M9 i tam aż chcę się klikać w panel bo wibracja jest po prostu dużo przyjemniejsza.W każdym bądź razie mi to nie jest obojętne!

Edytowane przez tomasov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Pawliko napisał:

No troche to dziwna sprawa.

Dziwna, ale to nic nowego. Trochę podobny przykład: w Mi2S można było kręcić filmy Slow-Motion pod MIUI5, ale pod MIUI6 i 7 już nie można. I żadna zewn. aplikacja nie pomaga, Nie można, nie da się i już. Cieszcie się więc funkcjami, które macie, bo kto wie, czy nie znikną pewnego dnia :-P

Edytowane przez latet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kulig007 napisał:

@latet, tylko z Mi2 to inna bajka. Tu była zmiana bazy Androida.

Prawda, ale popatrz jak duży odsetek posiadaczy Mi4c (i nie tylko) już jojczy, że by chcieli Andka 6. To może i go dostaną i może... jak wiemy: "Historia lubi się powtarzać". Albo "Be careful what you wish for", jeśli ktoś preferuje obcojęzyczne przysłowia :)

Edytowane przez latet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...