Skocz do zawartości

MI 4c - pytania ogólne - wątek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przymierzam się do tego telefonu i mam kilka do was pytań. Jak on u was działa? Chodzi mi o jakość rozmów (głośność), zasięg, aparat, internet i samo funkcjonowanie...? :) Nie miałem jeszcze xiaomi, a jego specyfikacja mnie do niego przekonuje...? :)

Edytowane przez bobekos1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Xiaomi to się jeszcze nie zawiodłem. Używam RR1 syn i mi ja. Telefon moim zdaniem pod każdym względem jest dopracowany. Miui to Anna nakładka ba androida. Przypomina mi iOS. Miałem kilka chińskich telefonów. Xiaomi wygrywa. Mi4c od i prawie się nie różni. Do mi4i nie mogę się przyczepić to świetny telefon.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bobekos1 napisał:

Witam. Przymierzam się do tego telefonu i mam kilka do was pytań. Jak on u was działa? Chodzi mi o jakość rozmów (głośność), zasięg, aparat, internet i samo funkcjonowanie...? :) Nie miałem jeszcze xiaomi, a jego specyfikacja mnie do niego przekonuje...? :)

Wszystkie wymienione rzeczy działają poprawnie. Telefon posiadam od 3 dni i jedyną wadą jest wolny transfer z google play (400kb/s przy internecie 120). Prawdopodobnie jest to  problem z oprogramowaniem ponieważ z innych źródeł telefon ściąga pliki z pełną prędkością.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to akurat nie przeszkadza. Ja nic nie synchronizację z googlem. Im mniej wielki brat wie o nas tym lepiej.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Jeśli nie google Cię szpieguje to z pewnością ChRL :)

Do wyboru do koloru :)

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kojiko napisał:

Wszystkie wymienione rzeczy działają poprawnie. Telefon posiadam od 3 dni i jedyną wadą jest wolny transfer z google play (400kb/s przy internecie 120). Prawdopodobnie jest to  problem z oprogramowaniem ponieważ z innych źródeł telefon ściąga pliki z pełną prędkością.

W sumie to w google play tylko robię aktualizację aplikacji :) Jak słychać rozmówcę, mam w domu lg i jego nie trzeba dawać na głośnomówiący :) HD Voice on posiada? Może ktoś inny napisze...?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, makovic napisał:

Dlaczego jeśli mogę zapytać?

System masz na androidzie więc też made in USA :)

W sumie to nie ma alternatywy ( Andriod, MS, IOS ) Wszystko made in USA.
A za Ameryką nie przepadam bo non stop wciubia nos w nie swoje sprawy, co mnie okropnie irytuje. Ale to nie miejsce na takie dywagacje. :-) 

Edytowane przez advcron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, makovic napisał: Dlaczego jeśli mogę zapytać?

System masz na androidzie więc też made in USA

W sumie to nie ma alternatywy ( Andriod. MS, IOS ) Wszystko made n USA.

A za Ameryką nie przepadam bo non stop wciubia nos w nie swoje sprawy, co mnie okropnie irytuje. Ale to nie miejsce na takie dywagacje. :-) 

Masz całkowitą rację.

Zeszliśmy na politykę a to niedobrze ;)

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, makovic napisał:

Problem z prędkością w końcu pewnie poprawia. Głos bardzo dobry. Lepszy na ten moment jak miałem nexusa.

 

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

 

 

Ja prowadzę dużo rozmów i dlatego zwracam większą uwagę na ten czynnik szukając nowego smartfona :)  Może ktoś inny doda coś od siebie. Jak jest teraz w porównaniu z poprzednim telefonem? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...