Skocz do zawartości

MI 4c - pytania ogólne - wątek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, jasiek91 napisał:

dobra już mam, slow motion nie działa na full HD, przy HD działa

Czy w tym telefonie przy slow motion kąt widzenia kamery jest taki sam jak w normalnych trybach filmowania? Pytam, bo na Mi2S tak nie było (następowało obowiązkowe zoomowanie cyfrowe, co nie wyglądało za dobrze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj linka do tych adapterów.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

http://www.aliexpress.com/snapshot/7041537106.html?orderId=70393894004904

Wysłane z mojego Mi 4i przy użyciu Tapatalka

Dzięki. W domu podladuje i zapodam instalacje. Mam obawy z tym złączem C. To znaczy ze zapomnę kabla i się rozładuje. Zamówiłem dziś na Ali 3 adaptery. U nas są po 30zl a tam 3 wychodzą 20zl.

Wysłane z mojego Mi 4i przy użyciu Tapatalka

Mimo języka polskiego był tylko mirecovery. Wg instrukcji Acida wszystko poszło ok. Dzięki za pomoc.

Wysłane z mojego Mi 4i przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. W domu podladuje i zapodam instalacje. Mam obawy z tym złączem C. To znaczy ze zapomnę kabla i się rozładuje. Zamówiłem dziś na Ali 3 adaptery. U nas są po 30zl a tam 3 wychodzą 20zl.

Wysłane z mojego Mi 4i przy użyciu Tapatalka

Za 20 zł na Ali to są całe kable, więc trochę przepłacasz ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. W domu podladuje i zapodam instalacje. Mam obawy z tym złączem C. To znaczy ze zapomnę kabla i się rozładuje. Zamówiłem dziś na Ali 3 adaptery. U nas są po 30zl a tam 3 wychodzą 20zl.

Wysłane z mojego Mi 4i przy użyciu Tapatalka

Za 20 zł na Ali to są całe kable, więc trochę przepłacasz ;-)

Ja zamówiłem 2 adaptery za 9zł. Mam nadzieje ze beda w miarę wytrzymałe. Według mnie jest to lepsze rozwiązanie niż kable. Adapter jeden podłącze na stałe do Powerbanka a drugi będę nosił w portfelu. Tym sposobem gdzie nie pójdę będę miał adapter i możliwość podłączenia się do źródła energii. A nosić ze sobą jakie kable to tak słabo bym powiedział.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mateuszcom napisał:

A jaką macie opinie o glośniku do rozmów? Jak ze słyszalnością drugiej osoby? Jakieś duże szumy, zakłócenia, problemy z usłyszeniem drugiej osoby np w tramwaju,autobusie czy na ulicy?

Hej, mam Mi4C od 2 dni dopiero, ale trochę już porozmawiałem przez niego. Moim zdaniem w porównaniu z Nexus 4 z którego się przesiadłem na Xiaomi, jest lepiej jeśli chodzi o słyszalność jednak głośniki w tych telefonach mają kompletnie różną charakterystykę. Ten z Xiaomi jest chyba pozbawiony wysokich tonów. Dźwięk jest taki mocno telefoniczny, sam środek pasma, przytłumiony, ale jednocześnie nie ma problemów ze zrozumieniem rozmówcy, nic nie szumi, nic nie trzeszczy. N4 obsługuje HD Voice a Xiaomi nie wiem i może stąd różnica. Aha, rozmawiałem głównie w spokojnych miejscach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Winiu89 napisał:

Dzięki, będzie na styk no ale trudno coś za coś :-P

Racja. Brak problemów, uciążliwości dylematów związanych z używaniem karty SD w systemie, który natywnie nie za bardzo chce takie karty wspierać, jest wart pewnych wyrzeczeń. Do tego znacząca różnica w szybkości zapisu/odczytu między kartami, a pamięcią wewn.

Spodobało mi się bardzo, jak ktoś gdzieś w jakiejś recenzji, nie ważne jakiego tel., napisał tak: brak slotu na kartę pamięci to żadna wada, ale jego obecność to zawsze zaleta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaką macie opinie o glośniku do rozmów? Jak ze słyszalnością drugiej osoby? Jakieś duże szumy, zakłócenia, problemy z usłyszeniem drugiej osoby np w tramwaju,autobusie czy na ulicy?

Wysłane z mojego Moto G przy użyciu Tapatalka

Ja też mam telefon od paru dni.

Również wcześniej miałem nexusa 4.

Jak dla mnie zmiana na plus. Jakość rozmów bardzo dobra, słychać jasno i wyraźnie. Absolutnie żadnych problemów ze słyszalnością.

Moi rozmówcy również potwierdzają że słychać bardzo dobrze.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. W domu podladuje i zapodam instalacje. Mam obawy z tym złączem C. To znaczy ze zapomnę kabla i się rozładuje. Zamówiłem dziś na Ali 3 adaptery. U nas są po 30zl a tam 3 wychodzą 20zl.

Wysłane z mojego Mi 4i przy użyciu Tapatalka

Za 20 zł na Ali to są całe kable, więc trochę przepłacasz ;-)

Ale 3 sztuki.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. W domu podladuje i zapodam instalacje. Mam obawy z tym złączem C. To znaczy ze zapomnę kabla i się rozładuje. Zamówiłem dziś na Ali 3 adaptery. U nas są po 30zl a tam 3 wychodzą 20zl.Wysłane z mojego Mi 4i przy użyciu Tapatalka

Za 20 zł na Ali to są całe kable, więc trochę przepłacasz ;-)

Ale 3 sztuki.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Ano jak tak to OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem nowy użytkownikiem i mam parę pytań

zaktualizowałem telefon do najnowszej wersji Romu Miui Polska

1. Gdzie jest aplikacja do użytku podczerwieni? lub jaką zainstalować?

2. Czy można zrobić tak, żeby po włączeniu trybu cichy wyłączone zostały również wibracje?

3. Potrafię odblokować telefon podwójnym kliknięciem, czy jest opcja blokady podwójnym kliknięciem w ekran główny? Jeżeli tak to gdzie owa jest:)

Przepraszam jeżeli gdzieś już to było ale nie potrafiłem znaleźć

Edytowane przez Kojiko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ZduneX25 przypiął/eła ten temat
5 godzin temu, Kojiko napisał:

1. Gdzie jest aplikacja do użytku podczerwieni? lub jaką zainstalować?

3. Potrafię odblokować telefon podwójnym kliknięciem, czy jest opcja blokady podwójnym kliknięciem w ekran główny? Jeżeli tak to gdzie owa jest:)

1. Musisz sobie ściągnąć z Play Store

3. Stwórz sobie widget do blokowania ekranu w Widgety>Przełączniki>Blokada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

19 minut temu, Barol napisał:

1. Gdzie jest aplikacja do użytku podczerwieni? lub jaką zainstalować?

Ewentualnie możesz sobie wyciągnąć(wypakować) MiPilot z Romu MuiiPolska  (cust\app\customized\XMRemoteController\XMRemoteController.apk).

Widget z Blokadą dodaj do Menu dolnego, tego stalego.

Edytowane przez advcron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem nowy użytkownikiem i mam parę pytań

zaktualizowałem telefon do najnowszej wersji Romu Miui Polska

1. Gdzie jest aplikacja do użytku podczerwieni? lub jaką zainstalować?

2. Czy można zrobić tak, żeby po włączeniu trybu cichy wyłączone zostały również wibracje?

3. Potrafię odblokować telefon podwójnym kliknięciem, czy jest opcja blokady podwójnym kliknięciem w ekran główny? Jeżeli tak to gdzie owa jest:)

Przepraszam jeżeli gdzieś już to było ale nie potrafiłem znaleźć

1. RCoid, AnyMote, Peel Smart Remote - wszystko z Play Store.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Gravis napisał:

Ja też zaaktualizowałem i nie pojawił się ani mifit ani miremote. MiFit zainstalowałem sam z forum - MiRemote jakby ktoś udostępnił byłoby fajnie..

MiRemote wyciągnij sobie z Romu miuiPolska (\cust\app\customized\partner-XMRemoteController ) np winrarem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...