Skocz do zawartości

MI 4c - pytania ogólne - wątek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem szczęśliwym posiadaczem Mi4c od wtorku. Zakupiony z IBU.

Prześledziłem dyskusję o aparacie. I w moim przypadku gdy robię zdjęcia bez flasha to czasem wychodzą mi nie ostre( trzeba czasem samemu wskazać punkt focusa) . Ale jeżeli wymuszę flasha to automatycznie bada ostrość i zdjęcia są jak żyleta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem szczęśliwym posiadaczem Mi4c od wtorku. Zakupiony z IBU.

Prześledziłem dyskusję o aparacie. I w moim przypadku gdy robię zdjęcia bez flasha to czasem wychodzą mi nie ostre( trzeba czasem samemu wskazać punkt focusa) . Ale jeżeli wymuszę flasha to automatycznie bada ostrość i zdjęcia są jak żyleta.

To może Ciebie można prosić o test, czy działa OTG w tym telefonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem przez allegro od Accessories 4 U i odstąpiłem od umowy. Teraz będę czekał kiedy Accessories odda mi pieniądze. Zostałem w chwili obecnej bez kasy i bez telefonu.

Obyś odzyskał pieniądze. Dziwne, że akurat w twoim egzemplarzy nie działał aparat... wada fabryczna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najtaniej kupić Mi4C wersja 2gb/16gb ? Mam na myśli wysyłkę bez vat czyli albo z PL, albo z jakiegoś EU warehouse? Na gearbest maja tylko mi4i z EU. Znalazlem na Allegro za 979zł wysylke z polski.. Sprzedawca ma 100% ale żadnego komentarza odnosnie telefonu xiaomi jedynie kamery sjcam. Szukam jak najlepszej oferty. Dodam, że jeśli z PL to jedynie z faktura vat 23%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym najlepiej wyczyścić ekran przed przyklejeniem folii/szkła ochronnego na ekran? Czysty spirytus nie zniszczy ekranu?

 

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

 

 

Wszystko co potrzebne masz przeważnie w zestawie to znaczy szmatkę plus papier samoprzylepny żeby na bank pozbyć się drobinek kurzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj dostałem paczkę z następującą zawartością:

mi4c.thumb.jpg.c242ce94da72550098061eed5

Chyba mam szczęście bo telefon dostałem od razu bez wykupowania ubezpieczenia.

Jak narazie praktycznie wszystko działa, dotyk krawędzi ekranu za każdym razem, aparat foto również.

Jest to mój pierwszy telefon Xiaomi. To co jest wgrane to Android 5.1.1, MIUI by xiaomi.eu 5.10.8 Beta (język polski był do wyboru).

Jedyne obawy to nie wiem czy będzie działać LTE bo na moim egzemplarzu na naklejce widnieje tylko TD-LTE.

Zapłaciłem 1140,56 PLN z przesyłką DHL. Polecam innym ten sklep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj dostałem paczkę z następującą zawartością:

mi4c.thumb.jpg.c242ce94da72550098061eed592fd85c.jpg

Chyba mam szczęście bo telefon dostałem od razu bez wykupowania ubezpieczenia.

Jak narazie praktycznie wszystko działa, dotyk krawędzi ekranu za każdym razem, aparat foto również.

Jest to mój pierwszy telefon Xiaomi. To co jest wgrane to Android 5.1.1, MIUI by xiaomi.eu 5.10.8 Beta (język polski był do wyboru).

Jedyne obawy to nie wiem czy będzie działać LTE bo na moim egzemplarzu na naklejce widnieje tylko TD-LTE.

Zapłaciłem 1140,56 PLN z przesyłką DHL. Polecam innym ten sklep.

Mi jeszcze lte nie złapało a mam aktywowane w opcjach ;) (T-Mobile)

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z innej beczki. :)

Udało się komuś znaleźć w dostępnych w telefonie do pobrania czcionkę która obsługuje znaki polskie (unicode)? Każda którą sprawdziłem losowo nie wyświetla polskich znaków.

Witam, dzisiaj dostałem paczkę z następującą zawartością:

mi4c.thumb.jpg.c242ce94da72550098061eed5

Chyba mam szczęście bo telefon dostałem od razu bez wykupowania ubezpieczenia.

Jak narazie praktycznie wszystko działa, dotyk krawędzi ekranu za każdym razem, aparat foto również.

Jest to mój pierwszy telefon Xiaomi. To co jest wgrane to Android 5.1.1, MIUI by xiaomi.eu 5.10.8 Beta (język polski był do wyboru).

Jedyne obawy to nie wiem czy będzie działać LTE bo na moim egzemplarzu na naklejce widnieje tylko TD-LTE.

Zapłaciłem 1140,56 PLN z przesyłką DHL. Polecam innym ten sklep.

Może głupie pytanie, ale czy masz aktywną opcję LTE? Z tego co pamiętam to LTE tylko w taryfach Jump jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z innej beczki.

Udało się komuś znaleźć w dostępnych w telefonie do pobrania czcionkę która obsługuje znaki polskie (unicode)? Każda którą sprawdziłem losowo nie wyświetla polskich znaków.

Może głupie pytanie, ale czy masz aktywną opcję LTE? Z tego co pamiętam to LTE tylko w taryfach Jump jest.

Sprawdzę to LTE później. Wyczytałem, że w T-Mobile muszę mieć chyba nową kartę SIM, bo mam bardzo starą z logiem tak-tak. Internet H oraz H+ działa bez zarzutu. Zresztą mieszkam poza miastem i LTE szybko nie będzie, tylko w pracy w mieście można by było skorzystać.

Aha, mój egzemplarz Mi4c w Antutu uzyskał wynik 51332.

Sent from my Mi-4c using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jestem prawie zdecydowany ale strasznie boję się wykonania :/ Chciałbym zamówić białą wersję telefonu. Mógłby ktoś się wypowiedzieć? Dodatkowo czy da się zdjąć tylną klapke jak w Mi4?

 

Wysłane z mojego MX4

 

 

Tylnej klapki nie da rady zdjąć. Mój właśnie zwolniony z celnego i liczę że najdalej w piątek będzie u mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...