Skocz do zawartości

MI 4c - pytania ogólne - wątek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Szkło mam 0.14mm i jest o tyle niezłe ze malo sie palcuje wiec musi mieć powłoke oleofobową.

Czy warte tej kasy, hmmmm??

Miałem najtańsze szkiełko z Ali.. na redmi note za 2$ i to był dramat jak to sie palcowało

O to chodzi, to jest właśnie bardzo ważna cecha dobrego szkła! Możesz konkretnie podać jakie to? (link). Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety i czuje, że to potrwa jeszcze dłuuuuugii czaaas zanim wejdzie to w życie jako tako..

 

Wada zwłaszcza, że oprócz problemów z dostępnością nie zyskujemy na tym w żaden sposób - prędkością chociażby. Jedynie to, że wtyczkę można włożyć byle jak, ale to żaden plus..

Edytowane przez Gravis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim sensie? Śledzę pilnie wątki o nim, bo mam na niego chrapkę. O żadnych kłopotach jeszcze nie czytałem. Brak radia? Cóż, było ono we wszystkich moich tel. od lat i nigdy, ani razu nie słuchalem ;)

dla mnie wadą/kłopotem są np. luźne klawisze.Niepokoi mnie też troszkę aparat  :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby była pogoda odpowiednia to zrobię wam zdjęcia porównawcze może nawet uda się identyczne ujęcia  zrobić ,bo okazało się że zdjęcia testowe ze skradzionego Mi4  powróciły  z chmury xiaomi i mam  je z powrotem,tylko pogoda i czas potrzebny.

Edytowane przez sunkist
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby była pogoda odpowiednia to zrobię wam zdjęcia porównawcze może nawet uda się identyczne ujęcia  zrobić ,bo okazało się że zdjęcia testowe ze skradzionego Mi4  powróciły  z chmury xiaomi i mam  je z powrotem,tylko pogoda i czas potrzebny.

Nie tyle chodzi o zdjęcia (to też) ale o to jak się aparat sprawuje w czasie ich robienia. Bo co mi z tego, że widzę dwa ostre zdjęcia, jak nie wiem, że jedno zrobił telefon, który ostrość złapał w ułamku sek, a drugie tel, w którym na ostrość trzeba było poczekać dwie sekundy? A czasem 2 sekundy oznacza, że nie ma już czego fotografować (właściciele dzieci i zwierząt coś o tym wiedzą).

 

Mam np. bardzo ładne zdjęcie chmur zrobione "jedną ręką" (tzn. bez ustawiania ostrości palcem) przez przednią szybę podczas prowadzenia auta. Tylko że nie jest na nim napisane, że było dopiero 13-tym zdjęciem z serii, które wyszło ostro! (Redmi Note 4G – idealny GPS, ale aparat - masakra).

Edytowane przez latet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem Mi4i jakiś czas temu to miał on lepszą wibrację. Nie wiem czy można to zmienić. Kilka osób narzekało na za głośną wibracje to teraz w Mi4C zmniejszyli i siłę i dzwięk. Tylko czy programowo czy fizycznie. To pytanie do Xaomi lub Acida jeśli wie i możne powiedzieć czy silniczek i ciężarek jest identyczny czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebralem. Dostalem od razu z Rom EU

 

Jestem bardzo zadowolony. Porownuje do HTC ONE S.

Dzwiek w sluchawkach super - nikt nie odpowiadal :P wiec sam sobie odpisuje

W Romie EU apka do sterowania IR jest i dziala - bardzo fajna

Jest tez apka radia ale nic nie wyszukalo

Aparat jest bardzo dobry

 

Minusy

Kąty widzenia gorsze niz w ONE S, ale nie ma tragedii. W Sony Z3 czy jakos tak tez takie byly - widac to standard w IPS

Konwerter USB nie chce obslugiwac OTG - nie wiem czy to wina MI4C czy samego konwertera. Udalo sie Wam pendrive OTG obsluzyc?

Przyciski glosnosci moglby byc troche schowane ale nie jest zle

 

Niestety wszytko tak na szybko. Zastanawiam sie czy warto przechodzic na rom miui pl. Jakie plusy?

Edytowane przez wyzwolenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad1. Ups :( ale w sumie nie potrzebuje

ad2. No wlasnie nie wiem czemu mam sundiska ktory normalnie w one s smigal

 

Reakcje na pukanie (egde) dziala dosc dobrze ale wymaga wprawy

 

PS> laduje sie jak juz skonczy to bede mogl bardziej potestowac. Na ta chwile wgram nowa wersje Rom EU. Rozumie ze pl ma mniej chinszczyzny ale czy to jedyny plus?

 

Update> niby radio jest http://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_4c-7512.php

Edytowane przez wyzwolenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Preston: Ja też już zgłupiałem. Acid pisze, że ten model nie ma tunera FM i pewnie ma rację z racji swojego zajęcia, a w niektórych specyfikacjach, w tym tej na Gsm Arena piszą, że radio FM jest. Fakt jest taki, że radio nie działa a ROM MIUI Polska podaje komunikat, że telefon nie obsługuje tej funkcji. Wszystko wskazuje na to, że radia nie ma i już.

Edytowane przez slimexx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że ustawiam na dany obiekt np na wizytówkę (zdjęcia niżej 1 zdj przednia kamera, 2 zdj tylna). Zdjęcie zrobione przednim aparatem i można odczytać tekst, gorzej ze zrobionym tylnym aparatem - praktycznie nie czytelne. 

Możesz powiedzieć gdzie kupiłeś swój Mi4c? ibuygou? Będziesz zgłaszał reklamację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...