Skocz do zawartości

MI 4c - pytania ogólne - wątek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie jakie gniazdo ladowarki maja egzemplarze kupione u ibuygou? Takie jak sa w PL (220V)?

Cześć. To mój 1 post.

Na wszystkich filmach widać wtyczkę "amerykańską"(ale 110-240) czekam na dostawę, jak dojdzie potwierdzę przypuszczenia.

Pozdrawiam

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Od wczoraj używam Mi4c w kolorze białym. Co do baterii to u mnie jest podobnie jak np w sgs6 - ok 4,5h pracy ekranu przy 21h czuwaniu. Muzycznie ciężko mi określić czy gra dobrze, ale ja jestem zadowolony (na piston v3). Dopiero poznaje Miui,ale jestem nim oczarowany. Tylko jakieś szkło hartowane zamówię (z Mi4i będzie pasować ?).              

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam kilka zdjęć zrobionych na szybko przednim jak i tylnym aparatem. Łatwo poznać które zdjęcie którym aparatem zostało zrobione.

Autofocus gubi się trochę przy słabym oświetleniu ale ogólnie jest ok.

Jakość przedniego aparatu jest widocznie gorsza od tylnego.

https://www.dropbox.com/s/bryayxyvbdr0n63/mi4c-sample_photo.zip?dl=0

Wysłane z Mi 4c 32GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć, że aparat proporcjonalny do ceny.

Fakt, nie powala, ale nie jest źle. Nie licząc tych, gdzie nie złapał ostrości - to niestety nieco dołujące.

Czy można liczyć na więcej testowych fotek? Np. pokazujących HDR vs. bez HDR oraz zdjęcia z "flashem" (jest dwukolorowy, chciałbym zobaczyć, co to daje w praktyce).

Ten telefon ma tryb slow-motion w filmikach, prawda?

Ale bajerów z MiNote, takich jak Ubi-Focus i Chroma-Flash to nie ma, zgadza się?

Edytowane przez latet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Dzisiaj dostałem MI4c i moje pytanie:

 

Mam w telefonie już zainstalowany ROM z językami z całego świata. Czy to ten sam co tutaj do pobrania?

 

Ja też miałem podobnie i sporo rzeczy było zbugowanych. Zainstalowałem wg. instrukcji MIUIpolska i jest wszystko cacy. 

Edytowane przez Barol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie zapomnij o czyszczeniu do fabrycznych już na MIUIPolska

Jak u was z temperaturami? Ja na moim Mi4C 32gb black pograłem może z 5minut w Hearthstone z włączonym LTE i telefon jest bardzo ciepły... Może ktoś napisać swoje odczucia?

Grałem 15 min w Worms Armageddon i nie parzył. Był po prostu ciepły mniej więcej na środku 2 cm od góry. Bardziej ciepły był po pierwszej instalacji MIUIPolska lub rozpakowywaniu folderu z mp3.

 

Czy telefon zakupiony w ibg przychodzi z ładowarką w wersji EU czy trzeba kupić sobie przejściówkę?

Chyba nigdy nie dostaniesz w wersji europejskiej. Najwyżej z przejściówką. Do Mi4C jest teraz lepsza ładowarka nawet niż do Mi4. Model MDY-03-EB z Quick Charge 2.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...