Skocz do zawartości

MI 4c - pytania ogólne - wątek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

@Lokator

- dual sim nie testowałem, bo nie używam, ale nie przypominam sobie, żeby ktoś kiedykolwiek narzekał, że nie działa na mi4c w połączeniu z miuipolska

- 4g działa

- bt działa - korzystam z mi banda

- synchro z google też działa - mam gmaila podpiętego pod wbudowaną apkę poczty xiaomi i dostaję maile bez problemu

- powiadomienia działają jak najbardziej(trzeba sobie skonfigurować ustawienia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, chciałem zakutalizować swojego Mi4c i patrze że na stronie https://miuipolska.pl/download/ jest do pobrania wersja na Androidzie w wersjie 7.0 /MIUI 7.4.27 WOW :) SZOK SUPER RADOŚĆ :) 
Panowie, pobrałem go i wrzuciłem na telefon, można śmiało instalować czy lepiej się wstrzymać ? wolę się spytać bo kiedyś narobiłem sobie roboty że hej.
Obecnie lecę na Androidzie 5.1.1

Pozdrawiam serdecznie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, advcron napisał:

A jak to jest w końcu z bootloaderem. Jeśli odblokowałem na 7 oficjalną metodą, to czy po wgraniu przez miflash wersji fastboot china dev np. najnowszej od nowa zablokuję?

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 

Nie, nie zablokujesz (ja tak wgrywałem 2 dni temu) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odblokowany oficjalnie, za każdym razem przeładowanie dev china, lub stable miflashem blokowało bootloader. Być może Jesteś wyjątkiem. 

BTW. W przeciągu godziny odblokowałem kilka różnych tel, wszystkie na jednym koncie - nieprawda jest limit o jednym telefonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, virusek90 napisał:


Tak, już dwa razy tak wgrałem. Raz na android 5, raz na android 7. Tylko metodą oficjalną trzeba odblokować

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 

Jak widać, nie tylko u mnie to jest regułą - musisz mieć wyjątkowe szczęście ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać, nie tylko u mnie to jest regułą - musisz mieć wyjątkowe szczęście ;P

Wydaje się mi, że nawet Acid pisał, że nie blokuje. Na pewno blokuje po zmianie z 5 na 7. Albo mam "szczęście"

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po aktualizacji na najnowsze MIUI, w aplikacji "muzyka" w ogóle nie widzi folderów z mp3 a jeśli próbuje otworzyć z menadżerze plików to "Format muzyki nie jest wspierany" W aplikacji "pliki" odtwarza normalnie 
wipe cache i dalvik nie pomagaja
Edytowane przez atlantydas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...