Skocz do zawartości

MI 4c - pytania ogólne - wątek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, galakty napisał:

Mamy inny internet? Przełącz się na europejski może...

e648c59afbec4934918aa4af98900e4e.jpeg

Mało śmieszne po kliknięciu w przycisk serwer główny wywala wszystkie wersje tylko nie mi4c chyba że znowu zmienili oznaczenia romu bo dawniej było normalnie MI-4C a teraz nie widzę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mintaa napisał:

Mało śmieszne po kliknięciu w przycisk serwer główny wywala wszystkie wersje tylko nie mi4c chyba że znowu zmienili oznaczenia romu bo dawniej było normalnie MI-4C a teraz nie widzę 

Bo dzisiejszej nie ma, musisz pobrać z poprzedniego tygodnia, mówiłem, poczytaj na forum... 

Cytat

MI4c/s/MI Note pro zawieszone z powodu chińskiego błędu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co sie dzieje ale strasznie moja mi4c od jakiegos czasu zamula. Na ten moment mam china dev 7.2.23 ale to jest jakas masakra. Klatkuje przewijanie facebooka, aplikacje otwieraja sir po 2 sekundach a gdy nacisne home to wyskakuje mi napis ladowanie pulpitu i tak przez 2-3s. Nie wiem co jest grane. Mozliwe ze ta weraja systemu tak beznadziejnie dzial? Czy to moze jakies apki?

Sent from my Mi-4c using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem Mi-Globe dla testu z preinstalowanym viper i adaway. Wywala się apka telefonu. Nawet nie da się na starcie miui skonfigurować, bo ciągle ten błąd wylata. Pewnie zła wersja super su jest. Chciałem sprawdzić, czy ten super automat do budowania ROM jest taki fajny. No i chyba nie jest ;)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam pytanie odnośnie Viper'a. Instalował go ktoś na nugacie? Pobrałem taką wersję: ViPER4Android_FX_v2505_A7.x_Nougat_IO_test_fix, zainstalowałem, później z poziomu aplikacji zainstalowałem sterownik i zrobiłem restart. Ale po restarcie cały czas mam komunikat, że sterownik nie został zainstalowany. Trzeba jeszcze coś przez recovery wrzucić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, bolok napisał:

Właśnie mam pytanie odnośnie Viper'a. Instalował go ktoś na nugacie? Pobrałem taką wersję: ViPER4Android_FX_v2505_A7.x_Nougat_IO_test_fix, zainstalowałem, później z poziomu aplikacji zainstalowałem sterownik i zrobiłem restart. Ale po restarcie cały czas mam komunikat, że sterownik nie został zainstalowany. Trzeba jeszcze coś przez recovery wrzucić?

Usuń supersu i skorzystaj z magisk w nim jest moduł viper który uruchamiasz potem instalujesz ViPER4Android_FX_v2505_A4.x-A7.x.apk i śmiga bez problemu na 7.0.

https://forum.xda-developers.com/apps/magisk/official-magisk-v7-universal-systemless-t3473445

attachment.php?attachmentid=4053323&d=14

Edytowane przez slimdick
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, miklo napisał:

Ja używam starszego. Chodzi z super su. Sprawdziłem właśnie na miui 7.2.24.

Skąd pobrałeś Viper'a? Ewentualnie czy możesz udostępnić instalkę?
U mnie niestety przy najnowszej wersji Viper'a i super su mam cały czas mam komunikat, że sterownik nie został zainstalowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół dnia z MIUI i zastanawiam się nad powrotem do RR jednak. System powiadomień MIUI jest kompletnie niepraktyczny. Rozwijane powiadomienia w Androidzie 7 (których nie ma MIUI) z możliwością szybkiej odpowiedzi  bardzo przyspieszają używanie systemu. W MIUI za każdym razem, gdy chce się odpowiedzieć odpalić się musi aplikacja (SMS, WhatsApp, Hangouts itp). W gołym Androidzie po prostu rozwijasz powiadomienie, odpowiadasz i już. Szybko i zgrabnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...