Skocz do zawartości

MI 4c - pytania ogólne - wątek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, Antyhaker napisał:

W ogóle zauważył ktoś, że w ustawieniach deweloperskich pojawiła się opcja "OEM Unlocking", a jej opis to "Allow the bootloader to be unlocked" - sprawdzał to ktoś?

Nie się pojawiła tylko jest w dev china a Acid jej nie usunął, jeszcze powinna być opcja Mi unlock status czy jakoś tak ;) Może dzięki temu teraz można bez problemu na xiaomi.eu odblokować bootloader przez miunlock.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, slimdick napisał:

Nie się pojawiła tylko jest w dev china a Acid jej nie usunął, jeszcze powinna być opcja Mi unlock status czy jakoś tak ;) Może dzięki temu teraz można bez problemu na xiaomi.eu odblokować bootloader przez miunlock.

Ja jak odblokowywałem swój telefon, to właczyłem tą opcję :) Jak wcześniej (jakieś 2msc temu) wyrzucało mi błąd na 50%, tak teraz poszło od strzała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa Wam Google Now on Tap? Ja osobiście w ogóle nie mam opcji w ustawieniach, żeby to ustawić :s

Ja nie mam ikony Google i mogę odpalić jedynie że Sklepu Play uruchom , przytrzymanie przycisku nie działa mam tylko efekt ładowania i koniec.
7c18feddcbd48a06466ffe9e4838fc14.jpg

Wysłane z mojego Mi-4c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie odnośnie aktualizacji do androida7.MiaNOWICIE POSIADAM wersje 6.12.22,jak rozumiem mam teraz sciagnac najnowszą wersje 7.2.9.

Botloadert zostanie zablokowany a czt telefon mi bedzie działał?Bo odblokowanie bodloadera oficjalną metodą chyba trochę trwa.Proszę o pomoc i opisanie krok po kroku.

Zgóry wielkie dzięki

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie, po wgraniu androida 7 nagle zostanie czarny ekran i przycisk do papieru.

OCZYWIŚCIE, że będzie działał... Gdyby było inaczej, to aktualizacja nie pojawiła by się na forum (chociaż... za to nie ręczę XD). Błędy jakieś będą jak na każdej wersji, ale telefon magicznie nie przestanie działać ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, slimdick napisał:


Ja nie mam ikony Google i mogę odpalić jedynie że Sklepu Play uruchom , przytrzymanie przycisku nie działa mam tylko efekt ładowania i koniec.
7c18feddcbd48a06466ffe9e4838fc14.jpg

Wysłane z mojego Mi-4c
 

To słabo, a powinno to działać - na Mi5 hula :s

2 godziny temu, kamillm napisał:

Bo tej opcji to chyba nigdy nie było, też kiedyś tego szukałem i nie znalazłem....

Nie było, ale od pewnej aktualizacji się niby pojawiła - przynajmniej niektórzy ją mają, choć nie na naszym modelu. Dlatego pytam czy ktokolwiek z Mi4c to posiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lulek-123 napisał:

A ile czeba czekac na kopd odblokowania botloadera tak srednio

 

Nie kod, tylko zgodę. Od 3 minut do nieskończoności. Średniej nie znam... krócej niż dawniej, to wiem. Ostatnio ponoć w ogóle często nie przysyłają tej informacji, a zgodę i tak dają "cichaczem". Ale nawet jak nie dostaniesz jej przed przyszłym piątkiem, co coś strasznego się stanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się cały czas biję z myślami, czy nie wrócić do klonów Cyanogenmod. Pewnie RR. Przy MIUI trzyma mnie głównie aplikacja aparatu. No i ładny dość jest, ale jestem hetero, więc i z gołym Androidem przeżyję ;) Gdy porownywałem na dwóch Mi4c leżących obok siebie MIUI i RR na 7.1.1, to RR jest bezsprzecznie szybszy jednak. Tylko te zdjęcia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Antyhaker napisał:
Wcale nie jest tak bezsprzecznie szybszy  Skorzystaj z China Dev, działa zdecydowanie żwawiej.

Chyba nie chce mi się. Dużo walki z usługami Google?

A. I nie chce mi się Windows stawiać.

Edytowane przez miklo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, miklo napisał:

Chyba nie chce mi się. Dużo walki z usługami Google?

A. I nie chce mi się Windows stawiać.

Nie ma problemu wystarczy zainstalować odpowiednie w odpowiedniej kolejności, dać uprawnienia i wszystkie usługi google działają, Ja korzystałem z tej pomocy tylko sobie wgrałem nowsze wersje pod ten procesor.

http://en.miui.com/thread-484491-1-1.html

@Antyhaker to jest tylko takie wrażenie, dla mnie nie ma żadnej różnicy w szybkości płynności działania, ale te chińskie krzaczki i zakładki które przekierowują mnie na Chińskie strony zdecydowanie są na minus i wybieram xiaomi.eu ;) 

Edytowane przez slimdick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tego tutka. Nieco zabawy jednak jest. No i bez Windows się nie obędzie. Jak czytam, jakie ludziska mają problemy z odblokowaniem BL, to mi nieco zapał do nowych MIUI przechodzi.

Jedni mają problem, inni bez problemu zdejmują blokadę. Ja nie miałem problemu, za to mam dziwna rzecz w tapetach blokady
e9ad56c23bc9d2401f343c26f1b9ef12.jpg
Wydaje się mi, że rano było wszystko po polsku i trochę więcej opcji było.

Wysłano z Xiaomi Mi4C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, miklo napisał:

Chyba nie chce mi się. Dużo walki z usługami Google?

A. I nie chce mi się Windows stawiać.

Żadnej - instalacja jednego pliku i wsio działa. Przynajmniej pod 6.12.22, bo 7.2.9 jeszcze na China Dev nie ma ;P

 

1 godzinę temu, slimdick napisał:

@Antyhaker to jest tylko takie wrażenie, dla mnie nie ma żadnej różnicy w szybkości płynności działania, ale te chińskie krzaczki i zakładki które przekierowują mnie na Chińskie strony zdecydowanie są na minus i wybieram xiaomi.eu ;) 

Czy ja wiem, czy tylko wrażenie? Nie mnie oceniać, ale moje dobre samopoczucie jest najważniejsze :P

Co do krzaczków - jakieś konkrety? Mnie one nigdzie nie straszą. No chyba, że wchodzisz w chińskie aplikacje, to wtedy faktycznie :P Xiaomi.eu nie jest wcale idealne i już lepiej po Mi-Globe sięgnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...