Skocz do zawartości

MI 4c - pytania ogólne - wątek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie ma jak jest :P

 

 

7 godzin temu, Lokator napisał:

Cześć wszystkim, niestety nie mogę się doczytać skąd pobrać stable Miui.
Mógłby ktoś nakierować? Jakie są wersje stable - oficjalna i eu?

https://miuipolska.pl/wersje-stabilne-miui-v7/ Stąd - przecież wszystko masz w odpowiednim dziale na portalu :P

Edytowane przez Antyhaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kupiłem MI4c od Goldwaya z wersją miui 7.5 global stable. 

Próbowałem odblokować boatloadera za pomocą oficjalnej metody, ale zatrzymuję się w 50%. Później doczytałem, że nie muszę tego robić tylko wgrać jakiś rom chiński. Strasznie dużo różnych informacji i metod odblokowania i wgrania różnych rzeczy.

Proszę o pomoc bo nie ogarniam, czy aby zainstalować miui polska powinienem zrobić teraz to co jest opisane w poradniku na głównej stronie dla telefonów z 2015 czy wystarczy wgrać rom bezpośrednio z telefonu w "upadate"? Sporo tutaj czytałem, ale wszystko to jest bardzo skomplikowane dla kogoś kto w tym nie siedzi, a potrzebuję jasnego wskazania rozwiązania. 

Dodam, że fastboot mi się uruchamia, a jak przytrzymam głośność i podgłaśnianie włącza mi-recovery.

Serdeczne dziękuję za rzeczową pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, hrabia.pawel napisał:

Witam,

Kupiłem MI4c od Goldwaya z wersją miui 7.5 global stable. 

Próbowałem odblokować boatloadera za pomocą oficjalnej metody, ale zatrzymuję się w 50%. Później doczytałem, że nie muszę tego robić tylko wgrać jakiś rom chiński. Strasznie dużo różnych informacji i metod odblokowania i wgrania różnych rzeczy.

Proszę o pomoc bo nie ogarniam, czy aby zainstalować miui polska powinienem zrobić teraz to co jest opisane w poradniku na głównej stronie dla telefonów z 2015 czy wystarczy wgrać rom bezpośrednio z telefonu w "upadate"? Sporo tutaj czytałem, ale wszystko to jest bardzo skomplikowane dla kogoś kto w tym nie siedzi, a potrzebuję jasnego wskazania rozwiązania. 

Dodam, że fastboot mi się uruchamia, a jak przytrzymam głośność i podgłaśnianie włącza mi-recovery.

Serdeczne dziękuję za rzeczową pomoc.

ściągnij stąd http://en.miui.com/download-293.html developer ROM wgraj przez aplikacje aktualizacji jako ZIP i wtedy odblokuj bootloadera.

Edytowane przez lukasso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, hrabia.pawel napisał:

Udało mi się zainstalować TWRP ale przy instalacji pokazuje mi się coś takiego, pomoże ktoś?

IMG_20161027_195654_HDR.jpg

Zmień wersję TWRP i ruszy. Ta od teamsuperluminal dla MI4C nie ma problemu z dotykiem.

TS TWRP 3.0.2-0 MI4C

 

Edytowane przez slimozis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, krzygaj napisał:

Koledzy czy jest jakaś możliwość aby jeszcze bardziej ściszyć dźwięk rozmowy niż to co jest dostępne w standardzie?

Mam ustawione na minimum i jest dla mnie jeszcze za głośno.

Dzięki

 

19 godzin temu, doktor napisał:

ja sie podlacze ale o glosnosc dzwonka i powiadomien... ustawione na najcichsze i tak jest dosc glosne.

da sie jakos sciszyc bardziej ?

Jest na to sprawdzona metoda wystarczy nie myć uszu ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, powiedźcie mi proszę, jak to jest możliwe, że Mi4c (wersja 2/16) jest obecnie zasadniczo najtańszym sprzedawanym Xiaomi (przynajmniej w Goldway, gdzie kosztuje 110$). Kupiłem niedawno dziecku Redmi 3s za 115$ (też 2/16, wystarcza spoko), ale znając dziecko, to góra 3 mies. i zgubi lub rozwali, więc chcę od razu kupić coś, co będzie czekało w rezerwie. Myślałem po prostu o kolejnym Redmi 3s, bo podoba mi się ogólnie ten telefonik, ale widzę, że skoro Mi4c jest nawet tańszy, to może jego kupić? Gdzie tkwi haczyk? Chyba mi4c nie jest mniej wydajny ani gorszy pod żadnym względem (za wyjątkiem może tylko braku czujnika palca, ale to żaden problem).

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, latet napisał:

Witam, powiedźcie mi proszę, jak to jest możliwe, że Mi4c (wersja 2/16) jest obecnie zasadniczo najtańszym sprzedawanym Xiaomi (przynajmniej w Goldway, gdzie kosztuje 110$). Kupiłem niedawno dziecku Redmi 3s za 115$ (też 2/16, wystarcza spoko), ale znając dziecko, to góra 3 mies. i zgubi lub rozwali, więc chcę od razu kupić coś, co będzie czekało w rezerwie. Myślałem po prostu o kolejnym Redmi 3s, bo podoba mi się ogólnie ten telefonik, ale widzę, że skoro Mi4c jest nawet tańszy, to może jego kupić? Gdzie tkwi haczyk? Chyba mi4c nie jest mniej wydajny ani gorszy pod żadnym względem (za wyjątkiem może tylko braku czujnika palca, ale to żaden problem).

Dzięki!

Moim zdaniem jest model już "wiekowy", końcówka serii, nie będzie dalej produkowany a jak poprzednicy podnieśli jest już Mi5 a nawet Mi6 w planach więc trzeba to sprzedać za każdą cenę. Co nie zmienia faktu, iż jest to znakomita słuchawka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...