Skocz do zawartości

MI 4c - pytania ogólne - wątek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, grimex napisał:

Witam, jak mialem miui 7 to wiadomosci z messengera normalnie mi sie wyswietlaly na ekranie blokady. Teraz gdy mam 6.9.8 te powiadomienia sie nie pokazuja oraz nie miga dioda powiadomien. Podpowie ktos gdzie szukac aby to wlaczyc?

 

Panel sterowania -> uprawienia -> menedżer uprawnień -> messenger -> wyświetlanie wyskakujących okien

a dioda to ustawienia -> powiadomienia i pasek stanu -> powiadomieni aplikacji -> messenger -> dioda LED

Tam tez masz pływające okna czyli powinno działać to co powyżej by wyskakiwały okienka przy przyjściu wiadomości, ale to sobie musisz sprawdzić ;)

Edytowane przez r0bertt
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, data17 napisał:

Może ktoś powiedzieć na jakim miui7 bateria nie leci w oczach? Ten miui8 najnowszy to jakaś porażka.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 

Jak wszystko co nowe, coraz gorsze.... na androidzie 7 wszystkie urządzenia zanotowały spadek wydajności, a baterię tak chwalą w testach, w rzeczywistości nic się nie zmienia, a jak się już coś zmienia to na gorsze... może dobrze że nasz system został na 5.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tpawel napisał:

Te 3 rzeczy to za mało?
Dodaj jakość obudowy i wiekszy ekran

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka
 

Jakość obudowy? Mi5 łamie się jak zapałka, widziałeś gdzieś bend test Mi4c, że mówisz że jest gorszy? Ja na szczęście nie widziałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.10.2016 o 16:05, adamunio napisał:

Nie ma global na mi4c

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 

 

Screenshot_2016-10-07-17-40-33_com.android.settings.png

Więc, co to ma być ? :o
Zgłosiłem requesta o pozwolenie na odblokowanie BL, dziś dostałem SMS, próbowałem go odblokować, ale staje na 50% przy rozpoznawaniu urządzenia, próbowałem wszystkiego z forum, co doradzali, no oprócz czekania dłużej niż dzień :).

Edytowane przez Endryu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...