Skocz do zawartości

MI 4c - pytania ogólne - wątek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, llcooljozek napisał:

Witajcie przyjaciele, potrzebuję pomocy, kupiłem moj mierwszy telefon xiaomi, wszystko chodzi swietnie oprocz Instagrama, laguje, telefon sie grzeje i czesto aplikacja wymaga zamkniecia, wtf chciało by się rzec, rom 6.3.10

Z grzaniem sie mam to samo... Irytuje, gdy używam zaledwie 20 minut i jest gorący. ;/ Oraz bateria bardzo krótko mi trzyma :( Jaka jest dobra wersja romu w stable?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, hasse napisał:

Krótko jestem posiadaczem Mi4c, ale na razie jestem bardzo zadowolony (przesiadłem się z Galaxy S3 z LTE który niestety padł).

Najbardziej zaskoczyła mnie możliwość nagrywania rozmów - jakoś nigdzie nie doczytałem, że jest taka możliwość.

Od zawsze była w Xiaomi. Nie czytałeś, bo nikt nie pisał o oczywistych oczywistościach :-)

A to Galaxy tej funkcji nie mają?!? Serio?!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, latet napisał:

Od zawsze była w Xiaomi. Nie czytałeś, bo nikt nie pisał o oczywistych oczywistościach :-)

A to Galaxy tej funkcji nie mają?!? Serio?!?

Szkoda ze jakos nagran byla tragiczna. Z tego co przegladalem changelogi acid chyba to naprawil.

Ja i tak uzywam apki do tego bo siedze na cm13 :P

Edytowane przez AndropaX
Proszę o cenzuralne wyrażanie się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanie, jak zmusić widget kalendarza Google do aktualizacji?

Kalendarz bez problemu aktualizuje wydarzenia i przypomnienia, natomiast widget pozostaje bez zmian. Dopiero dodanie kolejny raz widgetu na ekran powoduje aktualizację informacji. Na innych urządzeniach z androidem z których korzystam, nie ma z tym żadnego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, grimex napisał:

Witam, mam problem jak ktoś pare  stron wcześniej. Chciałem zainstalować najnowszy rom, ale wyskakuje coś takiego:

Skipping MD5 check: no MD5 file found
This package is for "libra" devices; this is a "4C".

Zaktualizowałem TWRP do wersji 3.0 i dalej to samo.

Witam. Zrób jak tu jest opisane https://xiaomi.eu/community/threads/6-9-15-19.34208/ i musi działać. Tam jest w download twrp dla libra w wersji 2.8.7.0. Ja na tym nie miałem żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udalo mi sie na TWRP 3.0.2. Ale ten najnowszy rom 6.9.15 tak mi zamula telefon ze to jest jakas masakra, mial ktos tak?

 

@edit bo jakimś czasie odmuliło, ale nie podoba mi się nowy pasek powiadomień. Od której wersji on występuje? Jak wyłączyć przewijalny ekran?

Edytowane przez grimex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, grimex napisał:

Udalo mi sie na TWRP 3.0.2. Ale ten najnowszy rom 6.9.15 tak mi zamula telefon ze to jest jakas masakra, mial ktos tak?

 

@edit bo jakimś czasie odmuliło, ale nie podoba mi się nowy pasek powiadomień. Od której wersji on występuje? Jak wyłączyć przewijalny ekran?

Biały pasek powiadomień występuje we wszystkich ROMach MIUI 8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarł do mnie mój Mi4c zamówiony na Alliexpress, jest polski język tylko nie wszystko do końca przetłumaczone. Ściągnąłem najnowszą aktualizacje miui, wchodzę w updater, wybieram tego zipa, telefon rebootuje, cos tam zaczyna robic i jest błąd, że nie można zainstalować bo zip not verified correctly czy coś w tym stylu. Co mogę z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie bo kupiłem ten telefon był w dość atrakcyjnej cenie. W porównaniu do mi4 jest bardziej wydajny i chyba ma szybszy AF z tego co zauważyłem. Zastanawiam się nad ewentualną sprzedażą i kupnem note 4( ale Mediatek problemy z gps i softem nie dają mi spokoju..). Czy myślicie biorąc pod uwagę zdjęcia głównie brać note 4 czy Lepiej zostać przy mi4c? Ewentualnie na note 4 pro chociaż możliwe że nie wyjdzie

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od tygodnia posiadam telefon Mi4c. Na starcie zainstalowałem MIUI by xiaomi.eu 8.0 (8.0.5.0).

Mam pytanie odnośnie zdjęć w aplikacji sms. Występuje u mnie duża kompresja wysyłanych i otrzymywanych zdjęć. Ważą one 150-200kB i ich jakość delikatnie mówiąc jest słaba. Czy jest możliwość wyłączenia kompresji w ustawieniach? Grzebałem, ale nie znalazłem. Czy jedynym wyjściem jest przesyłanie zdjęć zewnętrznym komunikatorem, który ich nie zmniejsza (WhatsApp)?

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...