Skocz do zawartości

MI 4c - pytania ogólne - wątek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

hmmmm odebrałem dziś z poczty telefon, troche się pomęczyłem z zainstalowaniem sterów itp, ale ostatecznie udało mi się wgrać recovery i rom z miui polska  wg. instrukcji z 2015 r :) więc chyba nie miałem zablokowanego bootloadera:)

 

PS. MI PC suite wersja ENG też mi działa:)

Edytowane przez gagatek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NL -> holandia. W Polsce już był 30.06 potem WER warszawa i dalej do WEZ zabrze - tam była od 4.07 i wczoraj przyszła. Oczywiście musiałem zapłacić VAT;/

PS.

dorzucili jeszcze kondoma na telefon i folijke:)

Edytowane przez gagatek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.07.2016 o 19:11, majktrololo napisał:

Witam,

Kupiłem Mi4c na IBG. Przyszedł z zainstalowanym romem xiaomi.eu(na karcie znajduje się plik xiaomi.eu_multi_libra_5.10.8_v7-5.1.zip). Zaktualizowałem go do MIUI 7.4 wersja 6.5.5. Po tym mój telefon nie wykrywa aktualizacji do MIUI 8. Wyczytałem na forum, że rom xiaomi.eu można instalować tylko na odblokowany bootloader, jednak dla pewności sprawdziłem jego stan. Moim oczom ukazał się taki widok: http://imgur.com/XZcoFvs . Oznaczałoby to, że bootloader jest jednak zablokowany. Natychmiast wysłałem prośbę o odblokowanie, jednak: czy zaktualizowanie systemu mogło spowodować jego ponowne zablokowanie? Dodam, że mam zainstalowane TWRP które nie działa- mogę jedynie je uruchomić, po czym ekran nie reaguje na dotyk(powracam do normalnego stanu poprzez przytrzymanie klawisza blokady ekranu przez 5 sekund). 

Co zrobić w takiej sytuacji, by zainstalować MIUI 8? 

Zainstaluj że sklepu Google play aplikację flashify, dzięki której pobierzesz i zainstalujesz nowa wersje twrp 3.0.2. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z tym zegarem tak samo - na sofcie Miui - czyli bez nakładek - więc to chyba norma.

Zastanawia mnie sytuacja taka, że czasem wywala mi komunikat "sieć niedostępna" po mimo, że znaczek sieci ma pełen wskaźnik. Pomaga jedynie restart telefonu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie. Dzisiaj dostałem Mi4c od Goldwaya i chcę się dowiedzieć czy każdy model ma jakby nałożone szkło. Chodzi mi o to, że szkło nie dostaje do końca ramki, a kończy się o 2-3mm przed bo nie wiem czy Goldway narzucił mi na telefon jakąś folie/ szkło hartowane czy to tak ma być. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę odbierał dziś MI4C. Liczę na to, że będzie miał odblokowany bootloader. W takim przypadku którą wersję MIUI najlepiej zainstalować? Najnowszą dev MIUI 8 czy czy ostatnią 7? Ważna jest dla mnie ogólna stabilność, czas działania na baterii oraz pełna funkcjonalność aparatu. Dodatkowo, nie mogę na głównej stronie znaleźć linka do ostatniej wersji MIUI 7, czy mógłby ktoś podrzucić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie bo nie moge sobie poradzic,

Mam ustawione Bateria i wydajność=>Oszczędzanie baterii=>Zaawansowane, mam wybrana aplikację "własne ustawienia" i tu ustawione bez ograniczeń i tu zaczyna sie problem gdyż aplikacja pt. polskie radio po ok 15min wyłącza sie,

Czy ktoś wie co zmienic aby ta jedna aplikacja mogła pracować w tle ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Dru79 napisał:

link do wszystkich wersji (w tym stabilnych) - https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=18823

Dzięki wielkie. Jeszcze jedno pytanie, bo nie mogę się odnaleźć. Która wersja to ostatnia MIUI 7 a od której są MIUI 8? Oraz dodatkowo, czy wersje z językiem polskim to tylko te z podkatalogu "miuipolska"? I pytanie do wszystkich: Co polecacie MIUI 7 czy 8?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy da sie, i ewentualnie jak, wylaczyc automatycznie blokowanie ekranu ? Chodzi mi o to zeby telefon byl w stanie czuwania, ekran przygasal ale zeby aplikacje byly aktywne, a stukniecie w lcd powodowalo zapalenie sie wyswietlacza i normalne uzytkowanie telefonu. Najlepiej gdyby dalo sie to indywidualnie zastosowac do konkretnych aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie prosze spójrzcie do swoich ustawień gdzie macie wyłączenie/włączenie redukcji szumów mikrofonu bo musze to wyłączyć bo źle mnie słychać

[...]założyłem osobny temat z tym problemem ale nikt nie odpisuje, może tutaj ktoś tylko spojrzy gdzie to jest - wcześniej w wersji Global miałem w dźwiękach redukcje szumów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie mogę znaleść opcji czasu wyświetlania pulpitu.....szukałem praktycznie wszędzie. Czasem ważne jest dla mnie aby wyświetlacz nie wyłączał się w ogóle albo ustawić na 2 - 3 minuty. Gdzie jest ta podstawowa - dla mnie akurat bardzo ważna funkcja ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...