Skocz do zawartości

MI 4c - pytania ogólne - wątek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, nemed napisał:

Nic nie twierdzę. Kupując Mi4c na Aliexpress w sklepie wisi info o wersjach i że na wersji 62 nie działa WCDMA.

Wysłane z Mi4c

To mój telefon chyba o tym nie wie, bo wszystko działa.8-)

Kupiony u Goldwaya na Ali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Winiu89 napisał:

Ustaw preferowany typ sieci 3g i zobacz czy działa

Wysłane z mojego Mi-4c

Cały czas działa w ten sposób, bo 3g zużywa mniej prądu, LTE przełączam tylko jak potrzebuję dużo i szybko coś ściągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na jakiejś starszej wersji miui7 chyba z początku roku w telefonie Redmi1 miałem coś takiego, że gdy miałem postawionego hotspota wifi w telefonie i gdy przez jakiś czas nikt nie był podłączony automatycznie hotspot się wyłączał da się to jakoś ustawić w mi4c na wersji 6.5.5? albo jest jakaś dobra apka do zarządzania hotspotem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że wgrywam rom dev, potem tym TunnelBear i musi działać? Próbowałem już wszystkiego i jak narazie lipa.

Wgrałem Dev, włączyłem TunelBear i dalej to samo. Nie mogę odblokować bootloadera.

Już nawet mogę siedzieć na angielskim ale tam nie ma google play. Da się jakoś zainstalować aby to wszystko działało?

Edytowane przez wacekdagama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sklepie jest apka ściągnij zainstaluj, jest do tego tutorial na forum. Ja miałem oryginalny chiński Rom. Stosując odpowiednie aplikacje wszystko było po polsku i pewnie do dzisiaj bym nie zmieniał bo byłem zadowolony z baterii ale problemem są aplikacje z automatycznym językiem romu takie jak automapa. Chociaż i to podobno można obejść. Dlatego odblokowalem bl.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że wgrywam rom dev, potem tym TunnelBear i musi działać? Próbowałem już wszystkiego i jak narazie lipa.

Wgrałem Dev, włączyłem TunelBear i dalej to samo. Nie mogę odblokować bootloadera.

Już nawet mogę siedzieć na angielskim ale tam nie ma google play. Da się jakoś zainstalować aby to wszystko działało?

Przecież masz na forum poradnik jak odblokować bez Xiaomi ten model. Sam też mogę to zrobić w serwisie.

Z MI 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem Mi4c dla dziewczyny i dla siebie. Na trackingu jest już w PL. Liczę na to że dostanę wersje z odblokowanym bootloaderem i będę mógł bez problemu nowy rom. W związku z tym pytanie - która wersja MIUI jest najbardziej stabilna i bezproblemowa (Dla dziewczyny potrzebuje bezobsługowego romu, który wrzucę i będzie działał beż żadnych problemów,. Nie musi być najnowszy) Język angielski nie stanowi problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Mam MIUI 6.5.26 i działa bezproblemowo na moim MI4c.

Czy MIUI 6.5.26 to jest to samo co libre stąd (xiaomi.eu 6.5.26 -> https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=61877) ?

Czy nie lepsza jest stabilna wersja 7.3.2.0 ? Czytałem coś o problemach z tłumaczeniami, rozumiem, że nie będzie już poprawki? Wiem, że jutro ma wyjść wersja rozwojowa 8 - co oznacza "rozwojowa" tzn. niestabilna/niesprawdzona? Czy tam będzie pełny pakiet spolszczenia, czy również braki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja bardzo mi przypadła do gustu. Rom robi się już bardzo samodzielny. Opcja powiadomień przy notatkach to super krok na przód. W Mi4c brakuje dodatkowej opcji aparatu

Mówię o trybach, efektach aparatu.

1fb88e0df252c4ceace7c483608e51cd.jpg

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

No i brakuje kontroli krawędzi.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, prawyskarland napisał:

Aktualizacja bardzo mi przypadła do gustu. Rom robi się już bardzo samodzielny. Opcja powiadomień przy notatkach to super krok na przód. W Mi4c brakuje dodatkowej opcji aparatu

Mówię o trybach, efektach aparatu.

1fb88e0df252c4ceace7c483608e51cd.jpg

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

No i brakuje kontroli krawędzi.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

 

potwierdzam mam tak samo

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, prawyskarland napisał:

Aktualizacja bardzo mi przypadła do gustu. Rom robi się już bardzo samodzielny. Opcja powiadomień przy notatkach to super krok na przód. W Mi4c brakuje dodatkowej opcji aparatu

Mówię o trybach, efektach aparatu.

1fb88e0df252c4ceace7c483608e51cd.jpg

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

No i brakuje kontroli krawędzi.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

1 godzinę temu, prawyskarland napisał:

Aktualizacja bardzo mi przypadła do gustu. Rom robi się już bardzo samodzielny. Opcja powiadomień przy notatkach to super krok na przód. W Mi4c brakuje

1 godzinę temu, prawyskarland napisał:

 

o i brakuje kontroli krawędzi.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu TapatalJk

Opcja krawędzi jest tylko gdzieś umknęła im w ustawieniach. Natomiast jak wpiszesz KRAW w wyszukiwarce na belce to ci znajdzie tą funkcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mam, przechodziłem bez wipe i apka też zniknęła. Na portalu o tym kilka osób pisało między innymi użytkownicy mi4c. Na mi5 wiem że mają. Może za tydzień to poprawią i Bug związany z aparatem a dokładnie trybem poziomica, zamyka on apke odrazu.

Edytowane przez luki82b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...