Skocz do zawartości

MI 4c - pytania ogólne - wątek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Barol napisał:

Witam. Mam takie pytanie czy udało się komuś podłączyć mi4c do telewizora przez USB i przeglądać pliki w celu odpalenia filmu tak jak z pendrive? U mnie po podłączeniu nie wykrywa mi4c a jak przełącze w tryb przeglądania zdjęć to tylko zdjęcia widać.

Wysłane z Mi4c

Przez kabel nie, ale przez wifi smiga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Miodeczek napisał:

W TV musi być jakaś specjalna funkcja czy wystarczy że ma USB lub połączenie z siecią?

No tv musisz miec podlaczaone do tej samej sieci co fon. I chyba TV musi miec ta funkcje, z  tym ze kazde nowe modele to maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli kupię teraz Mi4c na ibg nie będę miał problemu z wgraniem MIUI Polska? Czytałem news o stronie głównej o braku wsparcia dla nowych urządzeń i niby nie ma tam nic o żadnej blokadzie na mi4c ale czytałem też post Acida gdzieś na forum gdzie pisał o swoich obawach względem libra i leo jeśli dobrze pamiętam. Chcę mieć 100% pewność przed zamówieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich 

4 dni temu zakupiłem na allego mi4c, jest to mój pierwszy z systemem miui. Zacząłem czytać o różnych systemach i mam trochę mętlik w głowie, dlatego zwracam się do bardziej doświadczonych kolegów z pytaniem: czy mój telefon ma orginalny soft miui ( czy jakaś chińska modyfikacja) i czy można na nim zainstalować miui polska bez żadnych problemów, z dostępnych języków mam chiński i angielski. 

Takie dane mam w ustawieniach 

Android version  5.1.1 LMY47V

MIUI version 7.0 Stable  7.0.15.0 (LXKCNCI)

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Irenicus napisał:

Witam wszystkich 

4 dni temu zakupiłem na allego mi4c, jest to mój pierwszy z systemem miui. Zacząłem czytać o różnych systemach i mam trochę mętlik w głowie, dlatego zwracam się do bardziej doświadczonych kolegów z pytaniem: czy mój telefon ma orginalny soft miui ( czy jakaś chińska modyfikacja) i czy można na nim zainstalować miui polska bez żadnych problemów, z dostępnych języków mam chiński i angielski. 

Takie dane mam w ustawieniach 

Android version  5.1.1 LMY47V

MIUI version 7.0 Stable  7.0.15.0 (LXKCNCI)

Pozdrawiam. 

Masz chińską wersje wgraj MIUI Polska

https://miuipolska.pl/instalacja-miui-mi-note-promi4i/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1)Czy ktoś miał problem ze słuchawkami w tym telefonie? Na 4 pary dwie działają dobrze, a 2 przenoszą dziwne dźwięki imitujące graną właśnie muzykę. Czy Xiaomi Piston v3 dają gwarancję dobrego odtwarzania dźwięku?

2)Czy istnieje jakiś patent na szybkie i działające otagowanie utworów muzycznych i dodanie do nich okładek, które będą widziane przez aplikację muzyki xiaomi?

Edytowane przez dron22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, laston napisał:

Dość poważnie zastanawiam się nad kupnem tego telefonu i mam małe pytanko. Czy Mi4c posiada diodę powiadomień LED?

Tak oczywiście, a swoją drogą jak się poważnie zastanawiasz nad kupnem to nie doczytałeś jeszcze o diodzie?! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, maciek04 napisał:

Tak oczywiście, a swoją drogą jak się poważnie zastanawiasz nad kupnem to nie doczytałeś jeszcze o diodzie?! 

Bardziej mnie interesowały podzespoły takie jak procesor i ekran oraz jakość wykonania. Poza tym w necie znalazłem różne dziwne wypowiedzi, gdzie ludzie mówili, że dioda jest tylko do pokazywania statusu ładowania baterii. Dlatego chciałem zapytać użytkowników.
Swoją drogą jest to rzecz której mi bardzo aktualnie brakuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, maciek04 napisał:

Bo nie jest wart swojej ceny,takie jest moje zdanie, a o wadach tyle razy było na forum że nie ma sensu się rozpisywać. 

No sa lepsze telefony w stosunku cena/mozliwosci, z tym ze sa duzo slabsze niz ten. A jedyna wada to moze byc ten dotyk. Innych wad nie widze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...