Skocz do zawartości

MI 4c - pytania ogólne - wątek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Cos sknociłem i nie wiem co, a mianowicie miałem ściągnięty motyw MiPro gdzie ikonka gmail była kwadratowa a pozostałe zaokrąglone, wróciłem do domyślnego i od teraz mam wszystkie ikonki kwadratowe nie ważne jaki motyw wybiorę. Czy ktoś może powiedzieć jak przywrócić zaokrąglone ikonki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś wyczytałem, że Mi4s ma pracować na Androidzie 6

EDIT: A dokładnie tu http://www.benchmark.pl/aktualnosci/xiaomi-mi-4s-zaprezentowany.html

Właśnie podczas prezentacji ominęli ten szczegół. Wszyscy sobie to dodali 😊

Szkoda. Liczyłem, że będzie ten sam rom bo parametry mocno zbliżone.

Tapatalknięte z MI4c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam parę pytań co do tego modelu :

1. Jaka wersja LTE jest w tym urządzeniu? Według specyfikacji Snapdragona 808 jest 9, a  na niektórych stronach podają , że 4.

2. Jaki jest typ akumulatora Li-Ion czy Li-Pol.W cpu-z mam Li-Pol, a w specyfikacji telefonu na stronach internetowych jest Li-Ion...

3. Jaka jest ochrona wyświetlacza? Niektóre strony podają , że corning concore, niektóre nawet gorilla glass..

4.Czy w wersji 6.2.25 godziny ciszy nadają się do użytku czy nie??

 

Według producenta:

1.LTE cat.4

2.Li-Pol

3.Brak ochrony

4. Tutaj proszę o odpowiedz

Edytowane przez Poczwi
Sam musze sobie odpowiadać :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o radio FM, bo o dziwo na tym forum nic nie ma. Czy to prawda, że Mi4C nie posiada radia FM? W internecie polowa osób pisze ,ze nie, a polowa ze dziala po wlozeniu sluchawek/odblokowaniu czegos/updatcie więc jak to w końcu jest. Nie ukrywam, ze lubie sobie posluchac radia podczas biegania np. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Kostrzak napisał:

Mam pytanie o radio FM, bo o dziwo na tym forum nic nie ma. Czy to prawda, że Mi4C nie posiada radia FM? W internecie polowa osób pisze ,ze nie, a polowa ze dziala po wlozeniu sluchawek/odblokowaniu czegos/updatcie więc jak to w końcu jest. Nie ukrywam, ze lubie sobie posluchac radia podczas biegania np. :)

Tak, MI4C NIE posiada radia FM. Mozesz sobie jedynie sluchac radia internetowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dru79 napisał:

czy też tak macie, że przy wykonywaniu połączenia, w trakcie gdy jest sygnał oczekiwania na połączenie to głośniczek od rozmów lekko harczy a już po nawiązaniu rozmowy - głos rozmówcy jest OK?

Czasami tak mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jeszcze ostatnie pytanie o Mi4C. Czy double tap to wake up nie powoduje,ze czasem wam się przez przypadek odblokowuje telefon (nie uzywam kodow/wzorow zabezpieczajacych). Wiadomo jak to jest, czasem wlozy sie coś do kieszeni gdzie jest juz telefon i potem sie ktoś dziwi, ze do niego dzwoniles :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem, że mi4c obsługuje dual sim w następujący sposób: jedna karta pracuje na 3g/4g,a  druga maxymalnie na 2g. Czy w takim wypadku mogę zarządzać tym, która karta ma korzystać z jakiej opcji? Dodatkowo chciałbym się zapytać, czy użytkowanie karty prepaid (z allegro) na internet + zwykłej do dzwonienia sprawdza się w tym modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, dron22 napisał:

Wyczytałem, że mi4c obsługuje dual sim w następujący sposób: jedna karta pracuje na 3g/4g,a  druga maxymalnie na 2g. Czy w takim wypadku mogę zarządzać tym, która karta ma korzystać z jakiej opcji? Dodatkowo chciałbym się zapytać, czy użytkowanie karty prepaid (z allegro) na internet + zwykłej do dzwonienia sprawdza się w tym modelu.

1. Tak
2. Ja mam Aero2 + zwykła karta czyli sam internet + dzwonienie i działa, jeśli mniej więcej o to ci chodziło. Można ustawić która ma służyć do internetu a która do dzwonienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak o to mi chodziło. Przy okazji chciałem też się dowiedzieć, czy można ustawić że np. na internet wyznaczam LTE/3g, a na dzwonienie 2g?
PS czy istnieje opcja wyłączenia jednej karty w czasie użytkowanie (tak jakby tryb samolotowy na jedną kartę zastosowany)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, dron22 napisał:

Tak o to mi chodziło. Przy okazji chciałem też się dowiedzieć, czy można ustawić że np. na internet wyznaczam LTE/3g, a na dzwonienie 2g?
PS czy istnieje opcja wyłączenia jednej karty w czasie użytkowanie (tak jakby tryb samolotowy na jedną kartę zastosowany)?

1. Tak

2. Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

To normalne że jeden z rdzeni A57 lubi siedzieć w trybie "sleep" według Antutu? Próbuję się dowiedzieć czy on w ogóle się "budzi" jesli wlączę jakas gre

Na początku zeszłego roku była afera grzejna ze snapem 810 w roli głównej i dali takie a nie inne zarządzanie rdzeniami a57. Żeby wszystkie były aktywne na full częstotliwości to telefon musi być zimny.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, dron22 napisał:

Tak o to mi chodziło. Przy okazji chciałem też się dowiedzieć, czy można ustawić że np. na internet wyznaczam LTE/3g, a na dzwonienie 2g?
PS czy istnieje opcja wyłączenia jednej karty w czasie użytkowanie (tak jakby tryb samolotowy na jedną kartę zastosowany)?

Jak już wcześniej wspomniał @decorator12 w obu przypadkach tak, ale
1. Jeśli jedna karta jest ustawiona na internet to tylko jej można zmienić typ sieci LTE/3G/2G, a druga, ta od dzwonienia, automatycznie jest ustawiana chyba na 2G
2. Wyłączając kartę np. od internetu, druga karta musi przejąć jej funkcję, czyli kartę do dzwonienia musisz także przypisać do internetu tak aby karta którą wyłączasz nie była nigdzie przypisana. Nie trwa to co prawda długo ale jednak trochę przeszkadza, przynajmniej mi

Edytowane przez Matixx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na dysku ale upload potrwa. Na pewno musisz mieć miflasha? Wgraj TWRP jak działa ci fastboot i stamtąd możesz zrobić wipe all to w sumie da efekt jak po flash_all (bez ruszania firmware oczywiście). Firmware i tak zaktualizujesz wgrywając aktualne MIUIPolska. Czyli... wgraj TWRP, wipe (tylko nie tykaj wipe /system!) potem uruchom telefon z systemem na czysto, wrzuć miuipolska i instaluj z poziomu recovery.

Oczywiście nie podałeś konkretów po co ci fastboot więc...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam takie pytanie czy udało się komuś podłączyć mi4c do telewizora przez USB i przeglądać pliki w celu odpalenia filmu tak jak z pendrive? U mnie po podłączeniu nie wykrywa mi4c a jak przełącze w tryb przeglądania zdjęć to tylko zdjęcia widać.

Wysłane z Mi4c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...